همایش ملی تجربه

شروع رویداد
دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتبریز
اضافه به تقویم
همایش ملی تجربه
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۴۱۳۳۸۲۸۴۰۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

همایش ملی تجربه برای کسانی است که به تازگی قصد دارند مسیر کارآفرینی را شروع کنند یا مدتی است که وارد این عرصه شده‌اند. این رویداد که با مشارکت تبریزهاب و دانشگاه علوم پزشکی در تبریز برگزار می‌شود، در مورد چالش‌ها و مشکلاتی است که در راه کارآفرینی به شکل روزانه با آن برخورد خواهید داشت. در این همایش کارآفرینان موفق از تجربیات خود و چالش‌هایی که در مسیر با آن‌ها مواجه شده‌اند و راه‌حلی که با آن مشکلات را از سر راه برداشته‌اند صادقانه سخن خواهند گفت تا شما بتوانید با دانستن این تجربیات راه پر فراز و نشیب کارآفرینی را آسوده‌تر و با دانش بیشتر طی کنید. 

سخرانان

یونس ژائله

یونس ژائله

مالک و مدیر شیرین عسل

یونس ژائله مالک کارخانه شیرین عسل است. در طول حدود 20 سال فعالیت شرکت تحت تصدی اش توانسته است هشت هزار و 500 شغل در 15 شرکت تحت تصدی اش ایجاد کند. او در دسته محبوب ترین سرمایه داران و کارآفرینان تبریزی جایی می گیرد. در سفرهای خارجی رییس جمهور سابق به کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین ژائله هواپیماهای باری حاوی محصولاتش را همراه رییس جمهور برای پخش هدیه به مردم آن کشورها فرستاد.

آرش برهمند

آرش برهمند

سردبیر ماه‌نامه پیوست

سردبیر ماهنامه پیوست و چند مجموعه تلویزیونی همچون ۱٫۶۱۸ ، برخط و … که بیش از یک دهه برای نوشتن، خواندن و تحسین کردن جهان فناوری زمان گذاشته است و در حالت کلی برای آشتی دادن اینترنت به عنوان رسانه آینده با رسانه های موازی همچون مطبوعات و تلویزیون تلاش می‌کند.

امیر مهرانی

امیر مهرانی

مربی تحول فردی و نماینده‌ی خاورمیانه Corporation for Positive Change

به‌عنوان مربی تحول فردی به افراد کمک می‌کند استعدادها و توانایی‌های خود را بشناسند، نقطه مطلوب زندگی خود را شفاف کنند و در مسیر رسیدن به اهداف گام بردارند.
همچنین در نقش مربی تحول سازمانی به آنها کمک می‌کند تا با شناسایی پتانسیل‌ها و امکانات خود بتوانند فرهنگ ایجاد یک سازمان مثبت، مبتنی بر توانمندی ذاتی افراد را شکل دهند.
در کار خود از فلسفه رشد برمبنای توانایی‌ها و متدهای تغییر همچون جستجوی ارزش‌ها برای تغییر مثبت و موثر استفاده می‌کند.

معید دهقان‌پور

معید دهقان‌پور

کارفرین و مدیرعامل 3MEDGROUP

معید دهقان پور یک جوان مخترع ایرانی است. او در 4 سال اخیر تنها به اختراع یک و 2 دستگاه اکتفا نکرده است، بلکه در این مدت توانسته است 28 اختراع را در سازمان ثبت اختراع ، به نام خود بنویسد و گواهینامه‌های آن را دریافت کند. 28 اختراعی که ثبت شده در زمینه‌های گوناگون از صنایع نظامی و روباتیک گرفته تا مهندسی پزشکی و کالاهایی که مصرف خانگی دارد، بوده است. بعضی از این اختراعات هم در سطح جهانی مطرح شده و مقالاتی نیز برای آن‌ها به چاپ رسیده است.

علیرضا غضنفری

علیرضا غضنفری

مدیر شرکت تسهیل گستر

علیرضا غضنفری،مدیر عامل شرکت تسهیل گستر و عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، عنوان چهره ماندگار کشور را در همایش نام آوران سازندگی ایران، به خود اختصاص داده است.

پیمان کیهان‌ور

پیمان کیهان‌ور

پدیده‌ساز، توسعه‌دهنده نوآوری و ترجمان دانش

به عنوان یک پزشک دارای MBA، نزدیک 9 سال است که به صورت تخصصی در محور ترجمانی (Translational medicine) و فرایند«ایده تا پدیده» فعالیت می کند. اصالت را بر نوآوری می داند و به تغییر فرایندها و آیین نامه ها علاقه فراوانی دارد و در همین راستا اولین فردی است که در دانشگاه علوم پزشکی تهران به جای مقاله با پتنت دفاع کرده است.

عسل راد

عسل راد

مدیر اجرایی تبریزهاب

عسل راد مهندسی فن‌آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک را در دانشگاه دنبال کرده است و به صورت تخصصی در زمینه آموزش و مشاوره سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان فعالیت می‌کند. همچنین در مجموعه چیستا ضمن فعالیت روی استارتاپ‌های شخصی و داخلی مجموعه، به مشارکت تجاری با استارتاپ های جوان شهر تبریز می پردازد. مدیریت اجرایی هاب کارآفرینی تبریز از دیگر فعالیت‌های استارتاپی اوست.

زمان‌بندی

۲۹ آذر
عنوانشروعپایان
پذیرش۰۸:۰۰۰۸:۳۰
مراسم افتتاحیه۰۸:۳۰۰۹:۰۰
سخنرانی مدیر منشا۰۹:۰۰۰۹:۱۵
سخنرانی مدیر تبریزهاب۰۹:۱۵۰۹:۳۰
سخنرانی آقای یونس ژائله۹:۳۰۱۰:۱۰
سخنرانی آقای امیر مهرانی۱۰:۱۰۱۰:۵۰
استراحت۱۰:۵۰۱۱:۰۰
سخنرانی آقای آرش برهمند۱۱:۰۰۱۱:۴۰
سخنرانی کارآفرین برتر۱۱:۴۰۱۲:۲۰
سخنرانی آقای سعید دهقان‌پور۱۲:۲۰۱۳:۰۰
نماز و ناهار۱۳:۰۰۱۴:۳۰
کارگاه دکتر پیمان کیهان‌ور - CREATIVITAMIN ۱۴:۳۰۱۶:۰۰
کارگاه دوم۱۶:۱۵۱۷:۴۵
کارگاه آقای امیرمهرانی - شخصیت شناسی کارآفرینی۱۸:۰۰۱۹:۳۰

آدرس:تبریز دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشکده پزشکی، تالار شهید شایان‌مهر