رویداد به پایان رسیده است!
لیگ بازی رومیزی زار در تاریخ دوشنبه ۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

لیگ بازی رومیزی زار

شروع:
دوشنبه ۷ خرداد ۹۷ ۲۰:۳۰
پایان:
دوشنبه ۷ خرداد ۹۷ ۲۳:۳۰
مکان: تهران
موضوع: سرگرمی / بازی
لیگ بازی رومیزی زار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بازی رومیزی زار


داستان بازی رومیزی زار

زار مراسم دفن اهریمن است. «انجمن زار» یک گروه شش نفره است که به رویارویی نیروهای اهریمنی میروند. آنها به عمارت های متروک وارد می شوند و با نیروهای اهریمنی مبارزه می کنند تا شر را از عمارت دفع کنند . اکنون شما عضو مبارزی از «انجمن زار» هستید .

در گوشه های تاریک عمارت متروک ، در خفایای پستوها و دالان ها ، شکاف دیوار های نیمه ویران اهریمن پنهان شده است. ماموریت  انجمن زار به زانو در آوردن اهریمن است . بازی در فصل های مختلف اتفاق می افتد.

 

در اتاقی از یک عمارت مرموز بیدار شده اید متعلق به یک عمارت متروک است که سایه اهریمن بر این عمارت افتاده است . باید در عمارت جست  و جو کنید و اتاق ها را از وجود اهریمن پاکسازی کنید . باید او را در گوشه ای از عمارت به دام بیندازید و نابودش کنید و از عمارت بگریزید.

اهریمن مانند یک روح سرگردان در اتاق های مختلف پرسه می زند . پلاک های فلزی طلسم که در اتاق ها قرار دارد، ابزار حضور اوست . پس مبارزان باید طلسم را باطل کنند تا اهریمن در پرسه اش محدود تر شود . آن قدر دامنه حرکت او را کوچک کنند که تنها یک اتاق محل حضور او باشد . نابودی اهریمن تنها هنگامی ممکن است که در یک اتاق گیر بیفتد.

بازی در فصل یک : «آغاز» چهار مرحله دارد.

مرحله ۱- پیدا کردن اتاق پاک

مرحله۲- باطل کردن طلسم ها و به دام انداختن اهریمن در یک اتاق

مرحله ۳- جنگیدن با اهریمن و غلبه بر او

مرحله ۴- گریختن از عمارت

 

بازی با استفاده از مهره ، رمل ، اسطرلاب ، سکه های «جان» ، سکه های «خرد» و سکه های ابزار انجام می شود . اگر در طول بازی سکه های «جان» برای یک بازیکن به صفر برسد ، مهره میمیرد و از دور بازی خارج می شود . در نهایت بین مهره هایی که زنده از عمارت خرج شوند ، کسی که بیشترین سکه را دارد قهرمان میدان است.

سوالات متداول

اگر رویداد رایگان است، چرا بلیط پولی است؟
هزینه ای که شما برای بلیط پرداخت می کنید، به عنوان اعتبارشما برای استفاده از منوی کافه برد است و تنها ضامن حضور شماست. پیشاپیش از حضور شما سپاسگزاریم
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست ولی اگر همراه داشته باشید، بهتر است.

آدرس: تهران خیابان مطهری، نرسیده به سهروردی، ساختمان۱۲۰ - طبقه منفی یک