کاور
"برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت‌نام در دوره
-
۷۹۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

برنامه‌نویسی به سرعت درحال تبدیل شدن به یک ابزار مهم برای زیست‌شناسان است. مسلما با اینهمه داده‌ی زیستی که هر روز هم درحال افزایش است، حتما باید زیست‌شناسان و کسانی که به نوعی با مسائل بیولوژیکی سرکار دارند برنامه‌نویسی یاد بگیرند.

.

.

از اینرو کمپ بیوانفورماتیک زیر نظر کمپ پژوهشگران کامپیوتر برای این مورد دوره‌ی برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی را تدارک دیده تا شما طی آن بتوانید برنامه‌نویسی یاد بگیرید.

.

.

مخاطبان این دوره فارغ التحصیلان و دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترای انواع گرایش های زیست شناسی، بیوتکنولوژی پزشکی و دارویی، پزشکی مولکولی، میکروبیولوژی، کشاورزی، ژنتیک، باکتری شناسی، ویروس شناسی، ایمونولوژی، قارچ شناسی، انگل شناسی، بیوشیمی، فرآورده های بیولوژیک، زیست شناسی، پزشکی و محققین مشغول در تحقیقات دارویی، پزشکی و کشاورزی و بیوانفورماتیک است.

.

.

اما در مورد مدرک. از ما میپرسن به ما مدرک هم میدید؟ خدمتتون بگم در مرحله ی اول یادگیری برنامه‌نویسی و پیاده کردن اون در مقالات علمی خودتون، مدرک شما است. اما کسانی که درخواست صدور مدرک دارند، برای این عزیزان با هزینه سی هزار تومن، از طرف آکادمی بین‌المللی MPT اتریش مدرک بین‌المللی صادر خواهد شد. در آخر هم مدرکتون پست میشه براتون. شما میتونید با در دست داشتن certificate numberتون هر کجای دنیا که باشید مدرک حضور در دوره‌تون رو از آکادمی MPT اتریش استعلام بگیرید.

.

.

نکته قابل توجهی که وجود داره به دلیل  مشکلات احتمالی در اینترنت دوستان شرکت کننده، و مشکلات از این دست، فیلم دوره قبل از کارگاه آماده شده و جلسه به جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ضمن یک راه ارتباطی هم خواهید داشت تا هر کجای کار مشکل داشتید سوالات خودتونو به صورت مستقیم از مدرس دوره بپرسید. در ضمن بعد از اتمام دوره جلسه رفع اشکال نیز در اسکایپ برگزار خواهد شد (در واقع جلسه 6ام در تاریخ 11 دی ماه) تا سوالات خودتونو تو جلسه رفع اشکال هم بپرسید. 

.

.

از ما در مورد کیفیت دوره مجازی سوال میپرسن؛ باید بگم کیفیت دوره مجازی رو ما براتون تضمین میکنیم. شما ویدیو دوره بعلاوه اسلایدها، فایل‌ها و نرم‌افزارها رو دریافت میکنید و هر سوالی هم داشتید از استاد مربوطه میتونید بپرسید. بعد از اتمام کلاس هم یک جلسه رفع اشکال در اسکایپ خواهیدم داشت. با توجه به شرایط فعلی حضور مجازی بهترین فرصتی است که طی اون میتونید برنامه نویسی یاد بگیرید. در ضمن با استاد مربوطه هم در هر زمان که خواستید میتونید ارتباط بگیرید و سوالات خودتونو ازش بپرسید.

سخنرانان

اسماعیل روح پرور
اسماعیل روح پرور
برنامه نویس و پژوهشگر حوزه بیوانفورماتیک

برگزارکنندگان

کمپ بیوانفورماتیک
کمپ بیوانفورماتیک
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران

سوالات متداول

پیشنیاز شرکت در این دوره فقط لبخند میباشد.

گالری تصاویر

Computer Researchers
برگزار‌کننده: Computer Researchers
۱۹۹۲
دنبال کننده
۸۵
کل رویدادها
۸
رویداد فعال

کمپ پژوهشگران کامپیوتر, جمعی از فعالان حوزه کامپیوتر است که در دانشگاه تهران دور هم جمع شده اند تا اطلاعات خودشان را در ...

بیشتر از ۱۶۰ نفر (۸۵%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره مقدماتی متلب

 • آنلاین
 • از ۵۹,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی برق دانشگاه صنعتی اصفهان
شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

آموزش صفر تا 100 ادمین اینستاگرام

 • آنلاین
 • ۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • آژانس مشاوره و تبلیغات آسابرندینگ
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

احراز هویت و امضای دیجیتال - مفاهیم و راه‌حل‌ها

 • آنلاین
 • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • لیلا نظری