کاور
"برنامه‌نویسی پایتون با رویکرد بیوانفورماتیکی" در تاریخ پنج‌شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت‌نام مجازی در دوره پایتون با رویکرد بیوانفورماتیکی
این عزیزان علاوه بر دریافت فیلم دوره، یک راه ارتباطی مستقیم با مدرس دوره + پشتیبانی 6 ماهه رایگان + جلسه رفع اشکال آنلاین در اسکایپ خواهند داشت.
-
۵۹۰,۰۰۰ تومان

گالری تصاویر

برگزارکنندگان

کمپ پژوهشگران کامپیوتر
کمپ پژوهشگران کامپیوتر
کمپ بیوانفورماتیک
کمپ بیوانفورماتیک
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران

سوالات متداول

پیش نیاز این رویداد فقط لبخند است, لطفا با لبخند در رویداد شرکت کنید

سخنرانان

اسماعیل روح پرور
اسماعیل روح پرور
پژوهشگر حوزه بیوانفورماتیک و صاحب امتیاز کمپ پژوهشگران کامپیوتر

توضیحات

برنامه‌نویسی به سرعت درحال تبدیل شدن به یک ابزار مهم برای زیست‌شناسان است. مسلما با اینهمه داده‌ی زیستی که هر روز هم درحال افزایش است، حتما باید زیست‌شناسان و کسانی که به نوعی با مسائل بیولوژیکی سرکار دارند برنامه‌نویسی یاد بگیرند.

.

.

از اینرو کمپ بیوانفورماتیک زیر نظر کمپ پژوهشگران کامپیوتر برای این مورد دوره‌ی برنامه‌نویسی پایتون با رویکرد بیوانفورماتیکی را تدارک دیده تا شما طی آن بتوانید برنامه‌نویسی یاد بگیرید.

.

.

مخاطبان این دوره فارغ التحصیلان و دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترای انواع گرایش های زیست شناسی، بیوتکنولوژی پزشکی و دارویی، پزشکی مولکولی، میکروبیولوژی، کشاورزی، ژنتیک، باکتری شناسی، ویروس شناسی، ایمونولوژی، قارچ شناسی، انگل شناسی، بیوشیمی، فرآورده های بیولوژیک، زیست شناسی، پزشکی و محققین مشغول در تحقیقات دارویی، پزشکی و کشاورزی و بیوانفورماتیک است.

.

.

اما در مورد مدرک. از ما میپرسن به ما مدرک هم میدید؟ خدمتتون بگم در مرحله ی اول یادگیری برنامه‌نویسی و پیاده کردن اون در مقالات علمی خودتون، مدرک شما است. اما کسانی که درخواست صدور مدرک دارند، برای این عزیزان با هزینه سی هزار تومن، از طرف آکادمی بین‌المللی MPT اتریش مدرک بین‌المللی صادر خواهد شد. در آخر هم مدرکتون پست میشه براتون. شما میتونید با در دست داشتن certificate numberتون هر کجای دنیا که باشید مدرک حضور در دوره‌تون رو از آکادمی MPT اتریش استعلام بگیرید.

.

.

نکته قابل توجهی که وجود داره به دلیل  مشکلات احتمالی در اینترنت دوستان شرکت کننده، و مشکلات از این دست، فیلم دوره قبل از کارگاه آماده شده و جلسه به جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در ضمن یک راه ارتباطی هم خواهید داشت تا هر کجای کار مشکل داشتید سوالات خودتونو به صورت مستقیم از مدرس دوره بپرسید. در ضمن بعد از اتمام دوره جلسه رفع اشکال نیز در اسکایپ برگزار خواهد شد (در واقع جلسه 6ام در تاریخ 11 دی ماه) تا سوالات خودتونو تو جلسه رفع اشکال هم بپرسید. 

.

.

از ما در مورد کیفیت دوره مجازی سوال میپرسن؛ باید بگم کیفیت دوره مجازی رو ما براتون تضمین میکنیم. شما ویدیو دوره بعلاوه اسلایدها، فایل‌ها و نرم‌افزارها رو دریافت میکنید و هر سوالی هم داشتید از استاد مربوطه میتونید بپرسید. بعد از اتمام کلاس هم یک جلسه رفع اشکال در اسکایپ خواهیدم داشت. با توجه به شرایط فعلی حضور مجازی بهترین فرصتی است که طی اون میتونید برنامه نویسی یاد بگیرید. در ضمن با استاد مربوطه هم در هر زمان که خواستید میتونید ارتباط بگیرید و سوالات خودتونو ازش بپرسید.

Computer Researchers
برگزار‌کننده: Computer Researchers
۱۹۹۲
دنبال کننده
۸۵
کل رویدادها
۸
رویداد فعال

کمپ پژوهشگران کامپیوتر, جمعی از فعالان حوزه کامپیوتر است که در دانشگاه تهران دور هم جمع شده اند تا اطلاعات خودشان را در ...

بیشتر از ۱۶۰ نفر (۸۵%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران-امیرآباد-بالاتر از جلال آل احمد-دانشکده فنی دانشگاه تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

برنامه‌نویسی پایتون با رویکرد بیوانفورماتیکی در دانشگاه تهران

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۴۵۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
شنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

مسابقه بزرگ بازشناسی چهره - فیسکاپ 1400

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز نوآوری نکسترا
شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره برنامه نویسی بورس و ارز دیجیتال {پایتون , وب>

 • آنلاین
 • از ۵۰,۰۰۰ تومان
 • پیمان هاشمی