انتشارات سیمای فرهنگ،کارگروه تاک

انتشارات سیمای فرهنگ،کارگروه تاک

رویداد‌ها۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۴
ارتباط با انتشارات سیمای فرهنگ،کارگروه تاک
شماره برگزارکننده
۰۹۳۰۶۰۹۰۱۹۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره انتشارات سیمای فرهنگ،کارگروه تاک

انتشارات سیمای فرهنگ با مدیریت آقای مهندس بهروز امیری ، فعّالیت خود را از سال 1375 با مجوز شماره ی 1998 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.


اساس و شالوده ی فکری انتشارات سیمای فرهنگ، نگرش ویژه بر امر مهّم پرورش و آموزش در حوزه ی تخصّصی کودک و نوجوان است. در این سال ها پیوسته کیفیّت را بر کمیّت ترجیح داده ایم و این در حالی است که حجم تقاضا همواره با رشد مواجه بوده،کتاب های ما در زمره ی کتاب های پرفروش کشور قرار داشته اند.

انتشارات سیمای فرهنگ ، می کوشد مخاطبانش را در حوزه ی ارتقإ کیفیّت تفّکر و علاقه مندی به مطالعه تشویق نماید. استقبال چشمگیر از کتاب های تألیفی انتشارات سیمای فرهنگ باعث گردید عناوین کتاب ها بارها تجدید چاپ شوند و جالب این که غرفه ی انتشارات در نمایشگاه کتاب جزء  پر مخاطب ترین فروشگاه های کتاب بوده است .


لازم به ذکر است همکاری با نویسندگان، شاعران، ویراستاران، مترجمین و گرافیست های مجرب و کارآزموده از امتیازات ویژه ی انتشارات سیمای فرهنگ است.


از جمله اقدامات مهم در انتشارات سیمای فرهنگ ، برپایی دپارتمان های مختلف از جمله دپارتمان مادر و کودک ، تغذیه ، علوم دینی و مذهبی و کارگروه های آموزشی در زمینه رشد و پرورش فرزندان این مرز و بوم  است که به ما خاطر نشان می سازد:
آینده ، از آن فرزندان شماست اگر در سایه ی علم و آگاهی پرورش یابند.

در همین راستا، نظرات و باز خوردهای شما برای ما جایگاه ویژه ای داشته ، بسیارحائز اهمیت است. محصولات فرهنگی انتشارات سیمای فرهنگ متعلق به خود شماست . لذا برای هرچه بهتر ارائه دادن این محصولات نظرات و ایده های ارزشمند خود را با در میان بگذارید.

اهداف اصلی انتشارات سیمای فرهنگ :
•    استعداد های خلّاق را کشف کرده ، مشتاقان نوشتن را همیاری و همراهی می نماید.
•    در جهت ارتقإ و بهینه سازی سطح کیفی زندگی افراد، فعّالیتی گسترده را آغاز کرده است .
•    در کیفیّت چاپ کتاب از نظر ظاهر و متن ، دقت نظر فراوان دارد.
•    مشتری مداری و نیاز سنجی از شاخصه های مهم انتشارات محسوب می شود.
•    علاقمندی به مطالعه برای نسل جدید و راهکارهای تعلیم و تربیت به شیوه ی کاربردی چشم اندازی جدید و افقی روشن را برای آیندگان ترسیم می نماید.