شتاب دهنده نوران ( KnowRun )

شتاب دهنده نوران ( KnowRun )

رویداد‌ها۱۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۳۴
ارتباط با شتاب دهنده نوران ( KnowRun )
وبسایت
http://knowrun.ir
شماره برگزارکننده
۰۹۰۳۴۲۴۴۲۰۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شتاب دهنده نوران ( KnowRun )

شتاب دهنده ها یکی از اصلی ترین مراکز حمایتی استارتاپ ها برای کاهش ریسک شکست و اتلاف آن ها هستند. شتاب دهنده به سازمانی گفته می شود که با حمایت همه جانبه از کسب و کارهای نوآورانه و دانش بنیان، در جهت توسعه اکوسیستم کارآفرینی یک منطقه تلاش می کند. شتاب دهنده نوران به صاحبان ایده کمک می کند تا بتوانند تعریف صحیحی از مساله و نمونه اولیه مناسبی از کالا یا خدمتی که می خواهند ارائه دهند، داشته باشند. نوران از طریق طراحی و اجرای خدمات مشخص به موفقیت استارت آپ ها کمک می کند. این خدمات به طور عمده شامل تامین فضای کاری، امکانات آموزشی و مشاوره ای، سرمایه گذاری اولیه و ... می باشد. شتاب دهنده نوران به ازای این خدمات، درصدی از سهام آتی استارت آپ ها را از آن خود می کنند.

خدمات شتاب¬دهنده نوران:
فضای کاری خلاق
ما فکر می¬کنیم هیچ چیز جذاب¬تر از حضور در یک فضای کاری مشترک با سایر افرادی که به رشد و پیشرفت همه جانبه خود و کسب و کارشان می¬اندیشند، نیست. به خصوص اگر این فضا منجر به همکاری برای حل مسائل عدیده¬ای که یک شرکت نوپا با آن رو به رو است شود. نوران در تلاش است بهترین فضای کاری با امکانات فوق العاده را برای تیم های تحت حمایت خود فراهم آورد تا با انرژی بیشتر رویای خود را دنبال کنند.
میز، اتاق کنفرانس اختصاصی، اینترنت، منشی اداری، وعده¬های خوراکی، کافه نوران، اتاق بازی و بیشتر

آموزش های کاربردی
ما به آموزش و یادگیری معتبر به عنوان یکی از عناصر اصلی در کاهش ریسک شکست استارتاپ ها نگاه می-کنیم. از این رو با ایجاد شبکه¬ای از متخصصین کسب و کار به خصوص در حوزه استارتاپ¬ها، آموزش¬های کاربردی با توجه به حوزه های فعالیت تیم¬های مستقر طراحی و اجرا خواهد شد.

مشاوره تخصصی
تجربه موهبت گران¬بهایی است که نوران با تشکیل یک شبکه از مشاوران تخصصی مجموعه بزرگی از آن را در اختیار تیم های تحت حمایت خود قرار می دهد. از قدیم گفته اند آزموده را آزمودن خطاست.

سرمایه گذاری اولیه
تیم نوران یک تیم کاملاً جوان است و از مصائب جوانان در تامین مالی ایده های خود با خبر است. ما در صدد ایم دغدغه مالی را به طور کامل از طریق تامین مالی تیم¬های مستقر در شتاب دهنده به یک افسانه تبدیل کنیم.

خدمات حقوقی و فناوری اطلاعات
روند طبیعی حرکت استارتاپ¬ها گاه آن¬ها را در چاله¬های زمانی به خصوصی قرار می¬دهد. ما با شناسایی این چاله¬های زمانی حداکثر تلاش خود را برای تسریع فرآیند رشد و توسعه استارتاپ شما از طریق ارائه خدمات کامل حقوقی و فناوری اطلاعات مورد نیاز شما فراهم کرده¬ایم.