شرکت آریسان رادین فراز

شرکت آریسان رادین فراز

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۰
ارتباط با شرکت آریسان رادین فراز
شماره برگزارکننده
۰۲۱۷۷۷۴۰۸۱۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شرکت آریسان رادین فراز

شرکت آریسان رادین فراز مجموعه ای یکپارچه شامل واحدهای کسب وکار مستقل است که تمرکز همه آنها بر ارائه خدمات آموزش مدیریت در کسب و کار، مشاوره مدیریت در کسب و کار  است. آریسان رادین فراز کار خود را در سال یک هزار و سیصد و نود و چهار  آغاز به کار نموده و با توسعه آن در حال حاضر با جمع بزرگی از برتـــرین مدرسان، مشاوران ومحققان مدیریت و مهندسی صنایع و دیگر شاخه های علوم بر حسب نیاز مشارکت دارد.
ما در آریسان رادین فراز بر این باوریم تمدن بزرگ اسلامی – ایرانی با سخت کوشی و تلاش هوشمندانه امکان اهتزاز پرچم ایران عزیز بر قله رفیع جهان با کاربردی نمودن دانش روز در تمامی جنبه های زندگی است.

از این رو ماموریت خود را آموزش و مشاوره به منظور توانمنـــدسازی مدیران ارشد، مدیران میانی و عملیاتی  سازمان ها، شرکت ها و موسسه ها در بخش های صنعتی و خدماتی برای رقابت در کلاس جهانی انتخاب نموده است.

حوزه های کسب و کار آریسان رادین فراز عبارتند از:

آموزش های مدیریتی در زمینه های مدیریت استراتژیک، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت مالی، فنی و مهندسی، نگهداری و تعمیرات،آموزش مجازی
مشاوره مدیریت در زمینه های برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت و کنترل پروژه، طراحی سازمان و ساختار، پدافند غیر عامل، مطالعات امکان سنجی، مدیریت عملکرد،  بهره وری، مدیریت و کنترل کیفیت، مدیریت دانش، مدیریت زنجیره تامین و تعالی سازمانی