دانشجو کیت

دانشجو کیت

رویداد‌ها۲۷
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۷۷
جمعه ۴ آبان

کارگاه اینترنت اشیا IoT با Raspberry Pi

  • تهران
  • از ۲۹۰,۰۰۰ تومان
آواتاردانشجو کیت
پنج‌شنبه ۳ آبان

جلسه دورهمی اسپارکرها

  • تهران
  • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتاردانشجو کیت
چهارشنبه ۷ شهریور

کارگاه کاربردی آردوینو Arduino

  • تهران
  • از ۱۶۰,۰۰۰ تومان
آواتاردانشجو کیت
ارتباط با دانشجو کیت
شماره برگزارکننده
۰۹۳۷۵۰۷۶۶۰۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره دانشجو کیت

دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک و رباتیک

دانشجو كيت بر اساس هدفی شکل گرفته است. ایجاد بستری برای آموزش و توسعه دانش و خلاقیت نوجوان از اهداف بارز این مجموعه است. نه تنها یک فروشگاه، بلکه پایگاهی برای تعامل با کاربران از سراسر کشور ایران می‌باشد. با عرضه محصولات فنی و صنعتی الكترونیک از معروفترين برندها و توليدكننده‌گان داخلی و خارجی تلاش دارد تا نيازهای استادان، مهندسان، دانشجویان و كليه علاقمندان را در زمينه‌های مختلف؛ از تامين قطعات الكترونیک تا انواع بردهای حرفه‌ای را با قيمتی مناسب در زمانی كوتاه فراهم كرده و در اختيار ايشان قرار دهد. عرضه قيمت‌های رقابتي و خدمات پس از فروش، براي كالاهای توليدی، از اولويت‌های دانشجو كيت می‌باشد. سابقه بيش از سه دهه تعامل با بازار الكترونیک داخلی و خارجی و شناخت دقيق نيازهای علاقمندان سعي دارد كه ضمن تامين همين نيازها خدمات فنی و علمی شايسته‌ای هم دركنار فروش محصولات ارايه دهد. دانشجو كيت به‌دنبال فراهم ساختن زمينه‌ای است تا همه‌ی علاقمندان و كاربران كالا، محصول، قطعه و يا حتی اطلاعات فنی را به‌سادگی در سايت دانشجو كيت پيدا كرده و سفارش دهند.

 

 

 
دانشجو کیت - فروشگاه کیت، ماژول و قطعات اکترونیک و رباتیک


 موسسه دانشجو کیت با چند دهه تجربه به­‌طور مستمر از سال 1361 در طراحی و توليد کيت‌های الکترونیک و آموزشی فعال بوده است. حاصل اين پيشينه­‌ی سرشار از کار و تلاش، ده‌ها کيت الکترونیکی - آموزشی و كادری متخصص و مجرب است. وب سایت «دانشجو کیت» با دامنه Dekits در سال 1379 با هدف اطلاع‌ رسانی راه اندازی شد. در حال حاضر فروشگاه اينترنتی دانشجو كيت فعاليت خود را در فروش قطعات و مدارهاى الكترونیک و رباتیک و ماژول و بردهای برنامه‌پذیر از جمله اودروید و رزبری پای به صورت حرفه‌ای ادامه می‌دهد. دانشجو كيت با انگيزه خدمت رسانی به مشترى با حداقل قيمت تمام شده، رضايت‌مندى مشترى را در اولويت قرار داده است. از ديگر خدمات دانشجو كيت طراحی انواع مدارهاى الكترونيكی با هر ويژگی است. استخدام از راه دور در برنامه‌های دانشجو كيت در آينده نزدیک آغاز می‌شود. اين سايت فاز اول از یک پروژه‌ى ٣ فازى است.

  

معرفی سایت دیجی اسپارک

در تارنمای دیجی اسپارک آموزش‌های خودت بساز DIY با رویکردهای مختلف در زمینه تخصصی الکترونیک و رباتیک، بردهای امبدد Embedded System Module و اینترنت اشیاء IOT تولید و منتشر می‌شود. هدف ما حمایت از کاربران علاقمند و هدایت آن‌ها تا ساخت کامل یک ربات یا مدار منحصر به فرد است. ورود به دنیای اینترنت اشیاء IoT بسیار اهمیت دارد و دانستن مسیر جهت جلوگیری از گمراهی، اهمیت بیشتری دارد. رسالت ما در دیجی اسپارک ارتقاء دانش بومی و رشد خلاقیت نوجوانان و ارتقاء سطح علمی جوانان کشور است. در مسیر خودکفایی و شیوه زندگی ایرانی اسلامی، بتوانند نقشی کامل‌تر را در عرصه‌های مختلف ایفا کنند.

 

دیجی اسپارک چیست؟

دیجی اسپارک به عنوان مرجع معتبر مورد تایید دانشگاه‌های سطح کشور و استادان محترم است. در هر ماه بیش از ۶۰ هزار کاربر از خدمات این سایت استفاده می‌کنند. در یک روش ابداعی توسط دیجی اسپارک کاربران با اجرای پروژه‌های معرفی شده در هر آموزش استعدادشان را نشان می‌دهند. با این روش کاربران در یک اقدام خودجوش الزام به انجام کدنویسی می‌شوند. در این بستر معتبر شروع به فعالیت کنند و گامی بسیار بزرگ در رشد دانش بومی کشور بردارند. شیوه زندگی ایرانی اسلامی در متن متن آموزش‌های دیجی اسپارک نحفته است. کافیست نوجوانان و جوانان را بجای فعالیت‌های هجو به فعالیت هدفمند فکری مانند ساخت وسایل DIY الکترونیک و رباتیک کنید. هم لذت ببرند و هم کسب درآمد داشته باشند.