دانشجو کیت

رویداد‌های دانشجو کیت
ارتباط با دانشجو کیت
درباره دانشجو کیت

دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک و رباتیک، با رویکرد آموزش و خدمت به جوانان

 

فعالیت‌های دانشجو کیت:

همانطور که پیش‌تر هم گفته شد، دانشجو کیت پایگاه تخصصی الکترونیک و رباتیک است. در یک پایگاه تخصصی، علاوه بر عرضه کالاهای مختلف و حرفه‌ای، خدمات و مشاوره‌های تخصصی هم داده می‌شود. به این معنی که ارتباط دانشجو کیت با کاربران، قبل از خرید بوجود می‌آید و پس از خرید هم قطع نخواهد شد. از جمله ارزش‌هایی که در دانشجو کیت به کاربران عرضه می‌شود:

 

 

1- آموزش‌های تخصصی

این آموزش‌ها در دو بستر مختلف عرضه می‌شوند. در سایت دیجی اسپارک آموزش‌های رایگان و موردی در زمینه الکترونیک و رباتیک منتشر می‌شوند. در کانال‌های اشتراکی مجموعه دانشجو کیت که در بسترسایت آپارات منتشر می‌شوند، آموزش‌های تصویری و هدفمند ارایه می‌شوند.

 

2- دایرکتوری تخصصی

در بستر دانشجو کیت، با بررسی و مطالعه ویژگی‌های فنی و اطلاعات تخصصی، بدون نیاز به مطالعه دیتاشیت یک کالای خاص، تمامی اطلاعات منحصر به فرد آن کالا را در یک صفحه و به زبان فارسی می‌توانید بررسی کنید. همچنین امکان مقایسه چند کالا با همدیگر را خواهید داشت. علاوه بر آن معرفی ویدیویی کالاها هم در کانال آپارات دانشجو کیت، به علت سرعت پخش بسیار مناسب برای کاربران منتشر می‌شود.

  

3- مشاوره رایگان

چنانچه پس از بررسی کالا در دایرکتوری تخصصی دانشجو کیت، نیاز به مشاوره جهت انتخاب مناسب داشتید؛ می‌توانید از روش‌های مختلف تماسی از جمله تلفن، ثبت نظر در سایت، ارسال ایمیل و یا چت آنلاین در تلگرام جهت دریافت مشاوره رایگان اقدام کنید.

 

4- پشتیبانی تخصصی

پس از گذر کردن از مراحل قبل و انتخاب کالا، چنانچه در راه اندازی و یا برنامه نویسی برد و یا ماژول مورد نظر مشکل داشتید. فقط کافی است با دانشجو کیت تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی تخصصی کارشناسان برخوردار شوید.

 

5- دانشجو بن

سیستم تخفیف حداکثری برای کاربران وفادار دانشجو کیت است. در این سیستم که قوانین استفاده از آن را حتما باید مطالعه کنید. در دانشجو کیت، اکثر کالاها دارای دانشجو بن هستند و این میزان در صفحه کالا مشخص شده است. پس از هر خرید، دانشجو بن به حساب شما منظور میشود که در خریدهای بعدی می توانید از آن به عنوان تخفیف استفاده کنید.

  

6- اپلیکیشن 

دانشجو کیت حامی جامعه کاربری امبددهاست. با معرفی و توسعه اپلیکیشن رزبریموت که به صورت رایگان عرضه شده است. این حمایت رشد بیشتری گرفت. دانشجو کیت در حال توسعه اپلیکیشن رزبریموت و اپ های دیگری می‌باشد.  

 

7- همایش

اولین همایش دانشجو کیت در دانشگاه اصفهان در تاریخ 29 اردیبهشت 1395 برگذار میشود. در این همایش که از طرف بنیاد رزبری پای تایید شده است. تحت عنوان رزبری جم Raspberry Jam یا مربای رزبری، که طی آن برد رزبری پای معرفی و افراد علاقمند این حوزه با همدیگر آشنا خواهند شد.

 

  

 

دانشجو بن

 همانطور که شفافیت در قیمت‌گذاری یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خرید اینترنتی می‌باشد، دانشجو كيت با ارائه يك حساب وي‍ژه اعضا و خريداران دائمي به نام «دانشجو بن» و تعلق تخفيف به ايشان خدمت تازه‌اي براي كاربران فراهم كرده است. دانشجو بُن نگاه ویژه دانشجو کیت به کاربران و مشتریان هميشگى خود است. هرچه تعداد خریدهای یک کاربر بیشتر شود، امتیاز دانشجو بُن بیشتری در حساب کاربری‌اش به‌دست خواهد آورد، که در خریدهای بعدی می‌تواند این امتیاز را به تخفیف تبدیل کند. با دانشجو بُن هرچه بیشتر سفارش بدهید، ارزان‌تر می‌خرید!                                    

 
 

دیجی اسپارک - واحد آموزش تخصصی الکترونیک و رباتیک

در سال 94 سايت دیجی اسپارک با رابط کاربری مخصوص آموزش‌های صوتی تصویری راه‌اندازی شد. در دیجی اسپارک کلیه پروژه‌های الکترونیک و رباتیک از جمله آردوینو و رزبری را می‌توانید به‌صورت رایگان مطالعه کنید. هدف دانش کیت از راه‌اندازی وب سایت دیجی اسپارک، ارتقاء سطح دانش کاربران و در دسترس قرار دادن پروژه‌های الکترونیک و رباتیک برای عموم در بستری دو طرفه است.