موسسه همایش گستران

موسسه همایش گستران

رویداد‌ها۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴
ارتباط با موسسه همایش گستران
شماره برگزارکننده
۰۹۱۶۲۷۰۵۵۳۱ - ۰۹۱۶۲۷۰۵۵۳۲ - ۰۳۴۴۳۲۱۹۷۷۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره موسسه همایش گستران
 
همایش گستران

  پورتال همایش گشتران  از سال 1394 با طراحی و محتوای جدید فعالیت خود را آغاز نمود و دانشجویان، محققین ، علم آموزان و پژوهشگران می توانند از زمان همایش  و محتوای آموزشی و تحقیقاتی همایش های کشور  که در حوزه پروژهش ها و تحقیقات دانشگاهی می باشد،را از این سایت دریافت نمایند.به طور کلی برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای ایجاد روحیه جستجوگری و  كاوشگری جامعه علمی و اجرایی کشور برای كسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم  پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید.
یكی از فعالیتهای مهم انجمن ها و دانشگاهها و مراکز تخصصی، برگزاری همایشهای بین المللی و داخلی می باشد كه از طریق همكاری مشترك مراكز تحقیقات و سازمان ها اجرا می شود.
پایگاه اطلاع رسانی همایش گستران
با هدف ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات مفید اطلاع رسانی به دانشجویان، محققین ، علم آموزان و پژوهشگران ایجاد شده است.
در این پایگاه سعی شده است اطلاعات برگزاری همایش های مختلف با جزئیات كامل بیان گردد تا راهنمای مناسبی برای برگزاركنندگان و شرکت کنندگان باشد. تا با هم اندیشی و در اختیار قراردادن اطلاعات علاوه بر جلوگیری از موازی کاری ،زمینه مناسبی برای انتقال تجربیات در سطوح مختلف فراهم گردد.