ایستا آکادمی

ایستا آکادمی

رویداد‌ها۱۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۵۶
جمعه ۳ آبان

کارگاه Seo & Content Creation

  • تهران
  • رایگان
آواتارایستا آکادمی
پنج‌شنبه ۱۷ مرداد

برنامه نویسی اندروید از A تا Z

  • تهران
  • رایگان
آواتارایستا آکادمی
ارتباط با ایستا آکادمی
شماره برگزارکننده
۰۹۳۹۳۳۱۰۳۵۷ -- ۰۹۳۹۲۰۲۰۵۲۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره ایستا آکادمی

آکادمی ایستا به جهت تربیت نیروی متخصص جوان برای پیشرفت هر چه بیشتر این مرز و بوم، برگزاری دوره های مهارتی و تخصصی ویژه بازار کار را آغاز نموده است. این آکادمی با پایبندی به دو اصل استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین شهریه مناسب، دروازه جدیدی را در زمینه کلاس های آموزشی گشوده است. این موسسه قصد برگزاری دوره هایی در زمینه های متفاوت و موردنیاز بازار کار، همچون دوره های برنامه نویسی کامپیوتر، نظیر Java (جاوا)، #C (سی شارپ)، دوره های برنامه نویسی موبایل مانند Android (اندروید)، بازی سازی با Unity (یونیتی)، Seo (سئو)، طراحی وب FrontEnd (فرانت اند)، کار با SqlServer و Linux (لینوکس) برای توسعه دهندگان و نهایت JavaScript سمت کاربر و سرور با (Node.js) به صورت کاملا حرفه ای و با هزینه مناسب در کارگاه ها و کلاس های خود دارد.

این دوره ها با هدف توانمندسازی استارتاپ ها برنامه ریزی شده اند و در آینده موضوعات بیشتر و متفاوت تری را در بر خواهند گرفت.

مناسب ترین جمله درباره آکادمی ایستا، (آموزش، ایستادگی، موفقیت) است؛ چرا که هدف این مجموعه، حمایت از قشر جوان، نوجوان، دانش جویان و دانش آموزان طالب یادگیری و پیشرفت است و هرکسی می تواند لذت آموزش مناسب و حرفه ای را با هزینه مناسب و نیز ارزان به همراه تخفیف تجربه کند.

از همین حالا شروع کنید و در مسیر آرزوهایتان با ایستا همراه باشید...