ایستا آکادمی

ایستا آکادمی

رویداد‌ها۱۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۵۶

متاسفانه مشکلی در بارگزاری اطلاعات رخ داده است، لطفا در صورت تکرار با پشتیبانی ایوند تماس بگیرید.

ارتباط با ایستا آکادمی
شماره برگزارکننده
۰۹۳۹۳۳۱۰۳۵۷ -- ۰۹۳۹۲۰۲۰۵۲۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره ایستا آکادمی

آکادمی ایستا به جهت تربیت نیروی متخصص جوان برای پیشرفت هر چه بیشتر این مرز و بوم، برگزاری دوره های مهارتی و تخصصی ویژه بازار کار را آغاز نموده است. این آکادمی با پایبندی به دو اصل استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای و همچنین شهریه مناسب، دروازه جدیدی را در زمینه کلاس های آموزشی گشوده است. این موسسه قصد برگزاری دوره هایی در زمینه های متفاوت و موردنیاز بازار کار، همچون دوره های برنامه نویسی کامپیوتر، نظیر Java (جاوا)، #C (سی شارپ)، دوره های برنامه نویسی موبایل مانند Android (اندروید)، بازی سازی با Unity (یونیتی)، Seo (سئو)، طراحی وب FrontEnd (فرانت اند)، کار با SqlServer و Linux (لینوکس) برای توسعه دهندگان و نهایت JavaScript سمت کاربر و سرور با (Node.js) به صورت کاملا حرفه ای و با هزینه مناسب در کارگاه ها و کلاس های خود دارد.

این دوره ها با هدف توانمندسازی استارتاپ ها برنامه ریزی شده اند و در آینده موضوعات بیشتر و متفاوت تری را در بر خواهند گرفت.

مناسب ترین جمله درباره آکادمی ایستا، (آموزش، ایستادگی، موفقیت) است؛ چرا که هدف این مجموعه، حمایت از قشر جوان، نوجوان، دانش جویان و دانش آموزان طالب یادگیری و پیشرفت است و هرکسی می تواند لذت آموزش مناسب و حرفه ای را با هزینه مناسب و نیز ارزان به همراه تخفیف تجربه کند.

از همین حالا شروع کنید و در مسیر آرزوهایتان با ایستا همراه باشید...