مجتمع فنی  تبریز

مجتمع فنی تبریز

رویداد‌ها۹۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴۵
ارتباط با مجتمع فنی تبریز
شماره برگزارکننده
۰۴۱(۳۳۳۶۶۲۶۰ -۳۳۳۲۹۹۷۴ -۳۴۷۵۴۳۱۹ )
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره مجتمع فنی تبریز

قوی‌ترین پایگاه آموزشی و تجارت الکترنیکی در شمالغرب کشور

شرکت مجتمع فنی تبریز فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه آموزش کامپیوتر آغاز نمود .آقایان کمال غفوری بعنوان رئیس هیئت مدیره و غفور غفوری (سعید غفوری) بعنوان مؤسس و مدیر عامل شرکت می باشند. با توجه به صنعتی بودن شهر تبریز و نیاز به تربیت نیروی متخصص و ماهر در رشته های فنی مهندسی سایر دوره های آموزشی که هدف آن ارائه مهارتهای تخصصی به جوانان برای ورود به بازارکار بود ، فعال گردید.

به منظور نهادینه کردن اطلاعات IT و گسترش IT و ICT در سطح کشور و احساس نیاز متخصصان انفورماتیک برای آموزش این دوره ها ، مجتمع فنی تبریز از تاریخ 1380/9/15 برای اولین بار در شمالغرب کشور اقدام به برگزاری دوره های بین المللی MCSE (مهندسی شبکه ) نمود که به تبع آن دیگر دوره های بین المللی نیز در مجتمع برگزار شد .و هم اکنون مجتمع فنی تبریز بعنوان مرکز آموزشی تخصصی IT و ICT در شمالغرب کشور شناخته می شود.

در اوایل سال 1383 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،"موسسه فرهنگی هنری غفوری تبریز"تحت پوشش مجتمع فعالیت خود را آغاز نمود که بعد از آن دپارتمان زبان انگلیسی فعالیت خود را آغاز کرد و دپارتمان مهندسی نرم افزار فعالیت خود را در سال 1393 با هدف پاسخگوئی مناسب به نیازهای منطقه متشکل از افراد فعال و متخصص بومی آغاز نمود . که اینک پس از سپری شدن مدتی از شروع فعالیت دپارتمان سیستم های منطبق با نیاز کاربران خرد و کلان منطقه تولید شده و به تولید انبوه رسیده است.

وب سایت مجتمع فنی تبریز:

www.mftabriz.com