Refresh

Refresh

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴۱۹
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۰

رویداد Refresh 2022

  • تهران
  • رایگان
آواتارRefresh
پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۰

کنفرانس آنلاین Refresh

  • آنلاین
  • رایگان
آواتارRefresh
ارتباط با Refresh
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره Refresh

رفرش یه ایونت یه روزه‌ست در مورد مدیریت محصول، طراحی و فرانت‌اند. تمرکز اصلی این رويداد الهام بخشی به طراحان و مديران محصول، به‌روز رسانی و تبادل دانش بین این قشر از جامعه است.

ایونت رفرش قراره در مورد موضوعاتی صحبت کنه که دغدغه امروز ما در طراحی و مدیریت محصول هستند. توجه به این موضوعات کمک زیادی برای آگاهی و افزایش دانش همگی ما، تامین مزیت رقابتی و داشتن محصولات کارآمدتر دارند.

رفرش شامل چندین سخنرانی توسط افراد متخصص و با تجربه‌ست که چند سالی به صورت حرفه‌ای در زمینه مدیریت محصول یا فرانت‌اند کار کرده‌اند. همینطور چند ورکشاپ در زمینه فرانت‌اند برای انتقال و اشتراک موضوعاتی از این دست. در ایونت رفرش چند پنل تخصصی طراحی شده تا در مورد مسائل مرتبط با طراحی محصول صحبت کنیم و این مسائل رو به چالش بکشیم.

در کنار تمام این‌ها یکی از بهترین بخش‌های هر ایونت آشنا شدن با افراد جدید و آدمای خفن و با تجربه‌ایه که سال‌هاست تو زمینه‌های شغلی مشابه یا مورد علاقه‌‌ی ما کار کرده‌اند. دیدن و صحبت کردن با این افراد و آشنا شدن باهاشون جدا از اینکه هیجان انگیزه، میتونه تاثیر زیادی در آینده شغلی ما داشته باشه.