Refresh

Refresh

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۱۵
ارتباط با Refresh
شماره برگزارکننده
۰۹۳۶۹۷۶۹۱۴۱
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره Refresh

رفرش یه ایونت یه روزه‌ست در مورد مدیریت محصول، طراحی و فرانت‌اند. تمرکز اصلی این رويداد الهام بخشی به طراحان و مديران محصول، به‌روز رسانی و تبادل دانش بین این قشر از جامعه است.

 

ایونت رفرش قراره در مورد موضوعاتی صحبت کنه که دغدغه امروز ما در طراحی و مدیریت محصول هستند. توجه به این موضوعات کمک زیادی برای آگاهی و افزایش دانش همگی ما، تامین مزیت رقابتی و داشتن محصولات کارآمدتر دارند.

 

رفرش شامل چندین سخنرانی توسط افراد متخصص و با تجربه‌ست که چند سالی به صورت حرفه‌ای در زمینه مدیریت محصول یا فرانت‌اند کار کرده‌اند. همینطور چند ورکشاپ در زمینه فرانت‌اند برای انتقال و اشتراک موضوعاتی از این دست. در ایونت رفرش چند پنل تخصصی طراحی شده تا در مورد مسائل مرتبط با طراحی محصول صحبت کنیم و این مسائل رو به چالش بکشیم.

 

 

در کنار تمام این‌ها یکی از بهترین بخش‌های هر ایونت آشنا شدن با افراد جدید و آدمای خفن و با تجربه‌ایه که سال‌هاست تو زمینه‌های شغلی مشابه یا مورد علاقه‌‌ی ما کار کرده‌اند. دیدن و صحبت کردن با این افراد و آشنا شدن باهاشون جدا از اینکه هیجان انگیزه، میتونه تاثیر زیادی در آینده شغلی ما داشته باشه.