انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات  دانشگاه الزهرا

انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

رویداد‌ها۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۶۶
ارتباط با انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا

دانشگاه الزهرا(س) دانشگاه ویژه زنان، واقع در دهکده ونک تهران، در سال ۱۳۴۳ تاسیس شد. در آن هنگام با ۹۰ دانشجو و با نام «مدرسه عالی دختران» فعالیت خود را آغاز نمود و در سال تحصیلی ۵۵ -۱۳۵۴ مدرسه عالی دختران تبدیل به دانشگاه شد

در سال ۱۳۷۳ دانشکده مهندسی با ارائه ۲ رشته مهندسی صنایع و کامپیوتر، متعاقب آن دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه الزهرا (س) تاسیس شد.

انجمن علمی دانشجویی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه الزهرا(س) از سال ۱۳۹۲ آغاز به فعالیت کرده است؛ فعالیت در انجمن های علمی دانشجویی علاوه بر دارا بودن حسن همسویی با فعالیت های کلان نظام آموزشی، بستری مناسب جهت آموزش و پرورش مهارت های حرفه ای شغلی و زندگی اعم از کار گروهی، تعامل با دیگران، افزایش روحیه پذیرش تفکر انتقادی و... است. درهمین راستا انجمن های علمی در دانشگاه برای علاقمندان به فعالیت های گوناگون آموزشی، پژوهشی با تعامل با دفتر گروه امور فرهنگی همکاری کرده و به ارتقای سطح علمی در دانشگاه کمک شایانی می کنند.

با توجه به همراهی و عضویت تعداد زیادی از دانشجویان مستعد و مسلط به علم رایانه عملکرد قابل قبولی در این زمینه تاکنون داشته است. با تلاش های مجدانه ای که در فراهم آوردن بستر مناسب آموزشی صورت گرفته، سعی شده است تسهیلات کمک آموزشی برای دانشجویان تدارک دیده شود.