کنفرانس شکست

کنفرانس شکست

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۳
پنج‌شنبه ۱ بهمن

کنفرانس شکست اصفهان - FailCon Isfahan

  • اصفهان
  • رایگان
آواتارکنفرانس شکست
ارتباط با کنفرانس شکست
وبسایت
www.thefailcon.ir
شماره برگزارکننده
۰۳۱-۳۲۶۵۶۵۸۷
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره کنفرانس شکست

ترس از شکست را رها کنید و آنرا بپذیرید.


همه ما تاکنون استارتاپ جدیدی تاسیس کرده ایم یا در یک یا چند استارتاپ مختلف کار کرده ایم و در آنها سرمایه گذاری نموده ایم که منجر به شکست شده است. ما افراد باهوشی هستیم و همیشه سعی داریم خود را به کمک جدیدترین تکنولوژی‌ها به روز نگه داریم ، اما همیشه اتفاقات همانگونه که برنامه ریزی شده بودند پیش نمی‌روند. چطور می‌توان پیش بینی کرد کدام یک از تصمیمات ما موفق کدام یک به شکست منجر خواهند شد؟ حقیقتا این امر محال است.

اما این بدین معنا نیست که شما از تلاش خود دست بکشید. هدف ما شروع تبادل تجربیات شما است. از اینکه چه کارهایی به موفقیت نمی‌رسند و چگونه باید "چرخش" کرد ، چرا شما نتوانستید درآمد خود را افزایش دهید ، چه اشتباهاتی را در استخدام و افزایش نیروهای تیم خود داشته اید و چه زمانی متوجه اشتباه خود شده اید.

شما باید بدانید که: شکست یک اتفاق عادی است، این بدین معنا نیست که کار شما بی ارزش بوده است. ما شبیه به هم هستیم ، شما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و در آینده یک اتفاق بزرگتر را رقم بزنید.

کنفرانس شکست برای اولین بار سال 2009 در سانفرانسیسکو برگزار شد. اولین رویداد ما با حضور بیش از 400 شرکت کننده برگزار شد و از آن به بعد ما همواره در تلاش برای افزایش این تعداد بوده ایم. ما امیدواریم شما نیز به ما در این کنفرانس بپیوندید و داستان و تجربه شخصی خود را به دانسته های ما اضافه کنید.