فاندلند

فاندلند

رویداد‌ها۱۹
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۹۳
متاسفانه نتیجه‌ای براساس جستجوی شما یافت نشد
ارتباط با فاندلند
شماره برگزارکننده
۸۶۰۴۷۸۹۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره فاندلند

FundlanD series دورهمی های پیرامون  اپلای و مهاجرت تحصیلی، کاری و استارتاپی می باشد.

 

چرا در FundlanD series شرکت کنم؟

  • شنیدن راهکارهای مربوط به موضوع مورد علاقه خود از زبان یک متخصص
  • شنیدن تجربیات مربوط به مشکل خود از زبان حاضرین در گپ و گفت
  • طرح مشکل خود در موضوع گپ و گفت به صورت جمعی برای جویا شدن نظر مهمان و حاضرین
  • ارتباط با همفکران در کافه ای صمیمی و دوستانه

 

“طبیعیه که همه ما دنبال یه زندگی بهتریم؛ از جمله خودِ من. و از نظر من ادامه تحصیل توی یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا می‌تونست یکی از ابزارهای رسیدن به این زندگی بهتر باشه. اما شوربختانه مسیر ساختن این زندگی بهتر خیلی هم هموار نبود.”

این مشکل خیلی از هم سن و سالهای ماست که به دلیل عدم اطلاعات کافی از روال‌های کلیدی فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور، فرصت اپلای رو از دست می‌دن. فرصتی که می تونست اونها رو به رویاهاشون برسونه.

از طرفی انبوه افراد و موسساتی که با عناوین متنوع و هزینه‌های مختلف مدعین که می‌تونن پیمودن این راه رو راحت‌تر و شدنی‌تر کنن، گاهی بیش‌تر از اون‌که گره‌گشا باشه، بر تردیدها و سردرگمی‌ها اضافه می‌کنه. برخی از اون‌ها گرونند و دست نیافتنی، برخی بی کیفیتند و به درد نخور! ما در فاندلند در تلاشیم که انتخاب سومی بین این دو گزینه باشیم؛ ارائه‌ی خدماتی باکیفیت و حرفه‌ای با هزینه‌ای معقول و منطقی.

هدف ما به عنوان یک راه بلد و مشاور، یاری رسوندن به شما از اول تا آخرِ این مسیر پر پیچ و خم عه تا اینگونه فرآیند‌های پیچیده، زمان بر و هزینه بر مسیر اخذ پذیرش رو با ارائه راهکارهای هوشمندانه  و حرفه‌ای برایتان تسهیل کنیم.

همه مشاوران ما، ماراتن اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های جهان رو شخصا پیمودن و موفق به دریافت پذیرش و انواع بورسیه های تحصیلی شدن. و به دلیل همین تجربه شخصیِ اخذ پذیرش در دانشگاههای معتبر، به تمامی نکات مورد نیاز این فرآیند احاطه کامل دارن و می تونن با در اختیار قرار دادن این تجربیات به شما عزیزان فرآیند دریافت پذیرش رو بسیار کوتاه، موثر و کم هزینه کنن.

ما در فاندلند از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خدمات به شما دریغ نکرده و همواره تلاش می‏‌کنیم تا هموراه و در طول فرآیند اپلای کنار شما باشیم و بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کنیم.