رویدان

ارتباط با رویدان
درباره رویدان

تیم رویدان با نگاهی نو به صنعت رویداد در تلاش است با ایجاد بستر خلاقیت و نوآوری در برگزاری رویدادها تحولی کاربردی در راستای تاثیرگذاری هرچه بیشتر و تحقق اهداف رویداد ایجاد نماید.
رویدان ثمره یک ایده و تصمیم لحظه ای نمی باشد بلکه حاصل مجموع فعالیت ها و تجارب افرادی است که سال ها در صنعت رویداد به فعالیت پرداخته اند و در نهایت این تیم در سال ۹۶ گردهم آمده و در قالب نام رویدان فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

مشاوره، طراحی، برنامه ریزی و اجرای حرفه ای رویداد با محوریت خلاقیت، نوآوری و تاثیرگذاری از اهداف رویدان می باشد. همچنین رویدان در راستای تکمیل خدمات خود به تسهیل گری سرویس های مورد نیاز رویداد و ارائه خدمات غرفه سازی نمایشگاهی و سرویس های مورد نیاز در برگزاری نمایشگاه نیز می پردازد.

رویدان با شعار معمولی نباشید، فوق العاده باشید و با در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات مشتریان خود در تلاش است تا رویداد ها و خدماتی منحصر به فرد برای شرکت ها، سازمان ها و افراد ایجاد کند. رویدان با تکیه بر خلاقیت جمعی و کار گروهی اعضای خود در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان گام برمیدارد تا آنها بتوانند رویداد خود را شخصی سازی کنند به نحوی که بیشترین تاثیر و ماندگاری را بر جای بگذارد. بدین ترتیب متفاوت تر از قبل دیده میشوند و شایسته تر در خاطره ها می مانند.

ضمانت بهترین قیمت، سرعت عمل و تضمین کیفیت خدمات و سرویس ها سه اصل اولیه است که رویدان از آغاز سعی کرده به آن پایبند باشد.