ZeroDay

ZeroDay

رویداد‌ها۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۵۵
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۰

دِوسِکـ | DEVSEC

  • آنلاین
  • رایگان
آواتارZeroDay
جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

وبینار امنیت نامتمرکز | Decentralized Security Webinar

  • آنلاین
  • رایگان
آواتارZeroDay
پنج‌شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰

عمق بلاکچین | DeepChain 2021

  • تهران
  • رایگان
آواتارZeroDay
ارتباط با ZeroDay
شماره برگزارکننده
۰۹۰۱۱۵۶۱۳۲۸
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره ZeroDay

header

در همین حِین که مشغول به مطالعه‌ی این متن هستید، اطلاعات هزاران نفر مورد حمله و سرقت نفوذگران قرار می‌گیرد و این حملات مختص سایرین نیست. اطلاعات شما، اطرافیان و کسب و کارتان نیز می‌تواند قربانی انواع این حملات شود.
همزمان با پیشرفت تکنولوژی، شاهدِ ظهور نسل جدید بدافزارها و پیشرفته‌تر شدن حملات سایبری هستیم. حملاتی که اطلاعات مالی و دارائی دیجیتالِ کاربران را مورد هدف قرار داده و یا، زیرساخت های حیاتی شرکت‌ها و گاهاً کشور ها را دچار اختلال و یا سرقت داده ها می‌کند.
امروزه تامین امنیت سایبری برای مقابله با تهدیدات سایبری بیش از پیش به عنوانِ امری ضروری احساس می‌شود. برای دست‌یابی به این مهم، می‌بایست هم‌سو با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکِ علومِ امنیت رایانه شد و طبق استاندارد های بین‌المللی، اقدام به آموزش نیروهای متخصص کرد.
زیرو-دِی
ماحَصَلِ بیش از یک دهه فعالیت در زمینه‌ی علوم امنیت رایانه به صورت بین‌المللی را، با تبهُرِ اعضای تیم زیرو-دِی در ارائه های فشرده اما کارآ را در هم آمی‌ختیم و در قالبِ رویدادهایی نظیر: کارگاه، همایش، وبینار و ... امنیت سایبری اقدام به ارائه تجربیات و ملزومات فراگیری علوم امنیت رایانه کرده‌ایم.
7 سال، 10 رویداد، آموزش به بیش از 1000 نفر.
طی این مدت ما توانستیم با تکیه بر دانش فنی و تخصص مدرسان و سخرانان در مسیر دهی به افراد و مجموعه ها، بر هرچه بهتر شدن نقشه‌ی راهِ رسیدن به ایده‌آل های امنیت سازمانی و زیرساختی کمک کنیم.

لایسنس ها
تمامی رویداد های زیر-دِی قبل از برگزاری توسط آزماشگاه امنیتی گروه علمی‌پژوهشی آورکلاک مورد بررسی و ارزیابی فنی قرار می‌گیرند و لایسنس می‌شوند. هدف ما از برگزاری رویداد پرداختن و واکاوی مسائل روزِ دنیای سایبری است و به موارد منسوخی که قبل‌تر به آن پرداخته شده نخواهیم پرداخت. زیرو-دِی برای زمانِ مخاطبانِ خود ارزش به سزایی قائل است به همین منظور زمان را صرف پرداختنِ موضوعی به ابزار های امنیتی و ناوبری آن ها نکرده و طبق استاندارد های کنسرسیوم بین‌المللی صدور گواهینامه امنیتی سامانه‌های اطلاعاتی ²(ISC) و بدور از ابزار محور بودن رویداد ها اقدام به برگزاری نشست‌ها و کارگاه های امنیت سایبری می‌کند. این امر موجب آن شده تا خروجی رویداد های زیرو-دِی پُربار‌تر و متفاوت تر از سایر رویداد های مشابه باشد.

 

 

 

 

همکاران ما


ما در حال توسعه‌ی مسیر امنیت سایبری هستیم، از شما دعوت می‌کنیم تا در این مسیر همراه ما باشید.
برای اطلاع از رویداد های زیرو-دِی مارا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
زیرو-دی، تجمعی برای دوستداران و علاقه‌مندان به امنیت سایبری.