ابزارهای تبلیعاتی ایوند
راهی مطمئن برای جذب شرکت‌کننده در رویداد شما

ایجاد رویداد

اعتبار تبلیغاتی ویژه

شما می‌توانید با خرید اعتبار تبلیغاتی ویژه، اعتبار حساب کاربری خود را افزایش دهید. با استفاده از این اعتبار ویژه شما تخفیف بیشتری برخوردار خواهید بود. همچنین این اعتبار برای خرید همه ابزارهای تبلیغاتی و درهمه رویدادهای فعلی و اینده شما قابل استفاده است.

تبلیغات با هدفگیری مجدد

تبلیغات با هدفگیری مجدد با هدف بالابردن بازدهی و ایجاد فرصتی دوباره جهت تبدیل مخاطبان به مشتریان شما هم اکنون در دسترس شماست. بنرهای مرتبط با رویداد شما توسط کارشناسان ما طراحی می شوند و تبلیغات شما اجرا می شود.

اسلایدر تبلیغاتی

اگر می‌خواهید کاور رویدادتان در صفحه‌ی اصلی ایوند یا در بالاترین قسمت صفحه‌ی همه رویدادها و یا هر دو بخش نمایش داده شود، می‌توانید تعداد روزهای مورد نظرتان را از کادرهای زیر انتخاب کنید.

ارسال ایمیل اختصاصی

اگر مایل هستید افراد زیادی از رویداد شما باخبر شوند و مخاطبان هدف خود را از رویدادتان مطلع کنید، کافی‌ست متن ایمیل دلخواه خود را در قسمت زیر وارد کنید و با انتخاب دسته‌بندی موضوعی، کاربران علاقه‌مند به موضوع رویدادتان را دعوت کنید.

ارسال پیامک هدفمند

اگر مایل هستید افراد علاقمند به رویداد را با هدفمندی موضوعی از طریق پیامک به رویداد خود دعوت کنید، کافی است موضوعات مد نظر و تعداد ارسال مورد نیاز را انتخاب کنید تا پیامک شما در قالب یک دعوت نامه رسمی حاوی لینک ثبت نام رویداد، برای مخاطبین ارسال شود.

تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی ایوند

شبکه های اجتماعی مهم‌ترین فضای تبادل اطلاعات میان مخاطبان در دنیای امروز است. شبکه‌‌های اجتماعی ایوند نیز محل گرد هم آمدن افرادی‌ست که با صنعت رویداد آشنایی دارند و اهل رویداد رفتن هستند. اگر دوست دارید این دسته از افراد را به رویداد خود دعوت کنید، کافی‌ست شبکه اجتماعی مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

تبلیغات Google Adwords

اگر قصد انجام تبلیغات به صورت کاملا هدفمند در موتورهای جستجو را دارید، کافی‌ست بودجه مورد نظرتان را مشخص نمایید تا تبلیغ رویداد شما با کلیدواژه های مرتبط در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود.

ابزار تبلیغاتی ایوند، راهی مطمئن برای جذب شرکت‌کننده در رویداد شما


ایجاد رویداد