ابزارهای تبلیعاتی ایوند
راهی مطمئن برای جذب شرکت‌کننده در رویداد شما

ایجاد رویداد

تبلیغات با هدفگیری مجدد

تبلیغات با هدفگیری مجدد با هدف بالابردن بازدهی و ایجاد فرصتی دوباره جهت تبدیل مخاطبان به مشتریان شما هم اکنون در دسترس شماست. بنرهای مرتبط با رویداد شما توسط کارشناسان ما طراحی می شوند و تبلیغات شما اجرا می شود.

اسلایدر تبلیغاتی

اگر می‌خواهید کاور رویدادتان در صفحه‌ی اصلی ایوند یا در بالاترین قسمت صفحه‌ی همه رویدادها و یا هر دو بخش نمایش داده شود، می‌توانید تعداد روزهای مورد نظرتان را از کادرهای زیر انتخاب کنید.

ارسال ایمیل اختصاصی

اگر مایل هستید افراد زیادی از رویداد شما باخبر شوند و مخاطبان هدف خود را از رویدادتان مطلع کنید، کافی‌ست متن ایمیل دلخواه خود را در قسمت زیر وارد کنید و با انتخاب دسته‌بندی موضوعی، کاربران علاقه‌مند به موضوع رویدادتان را دعوت کنید.

ارسال پیامک هدفمند

اگر مایل هستید افراد علاقمند به رویداد را با هدفمندی موضوعی از طریق پیامک به رویداد خود دعوت کنید، کافی است موضوعات مد نظر و تعداد ارسال مورد نیاز را انتخاب کنید تا پیامک شما در قالب یک دعوت نامه رسمی حاوی لینک ثبت نام رویداد، برای مخاطبین ارسال شود.

تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی ایوند

شبکه های اجتماعی مهم‌ترین فضای تبادل اطلاعات میان مخاطبان در دنیای امروز است. شبکه‌‌های اجتماعی ایوند نیز محل گرد هم آمدن افرادی‌ست که با صنعت رویداد آشنایی دارند و اهل رویداد رفتن هستند. اگر دوست دارید این دسته از افراد را به رویداد خود دعوت کنید، کافی‌ست شبکه اجتماعی مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

ابزار تبلیغاتی ایوند، راهی مطمئن برای جذب شرکت‌کننده در رویداد شما


ایجاد رویداد