ابزاری مدرن برای برگزارکنندگان، مرجعی کامل برای شرکت‌کنندگان

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

اگر با ما در این مورد موافق‌اید که برگزاری همایش می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند یا حتی کسب‌وکاری جداگانه باشد، می‌توانید ابزارهای ایوند برای برگزاری و بازاریابی رویداد را امتحان کنید.

اطلاعات مربوط به همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به راحتی در ایوند در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید و اداره کنید.

به چندین هزار برگزارکننده‌ی دیگر بپیوندید و یکی از رویدادهای موفق در حوزه‌های تکنولوژی، کارآفرینی، فرهنگی هنری، گردش‌گری، مدیریت، کسب‌وکار، علمی مهندسی، خیریه، مذهبی، پزشکی، مالی، توسعه فردی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و علوم انسانی باشید.

اگر برگزارکننده نیستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی‌تان را قوی‌تر کنید، یاد بگیرید، پیش‌رفت کنید و...

لیست بزرگ و متنوع از رویدادهای موجود در ایوند، به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر رویدادی که می‌خواهید ثبت نام کنید.

چه برگزارکننده‌ی رویداد باشید و چه بخواهید در یکی از رویدادهای متنوعی شرکت کنید که از خدمات ایوند استفاده می‌کنند، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ ایوندی‌ها هستید و نظرتان برای ما مهم است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و انتقال نظرتان، با ما تماسبگیرید.

با تیم ما آشنا بشید

حمیدرضا احمدی
حمیدرضا احمدی
مدیرعامل و بنیان‌گذار
امیر حبیب‌زاده
امیر حبیب‌زاده
مدیرفنی و بنیان‌گذار
مهدی نامور
مهدی نامور
توسعه‌دهنده وب
مهرنوش دشتی
مهرنوش دشتی
توسعه دهنده وب
امیر طهانی
امیر طهانی
توسعه دهنده وب و موبایل
حسین بقایی
حسین بقایی
توسعه دهنده وب
محمد زنگانه
محمد زنگانه
تحلیل‌گر محصول
نیکتا اتابکی
نیکتا اتابکی
طراح و تحلیل‌گر محصول
حسین کجباف
حسین کجباف
طراح رابط و تجربه کاربری
محمدرضا نظیف
محمدرضا نظیف
کارشناس پشتیبانی
علیرضا شهابیان
علیرضا شهابیان
کارشناس بازاریابی
حامد درخشانی
حامد درخشانی
کارشناس تولید محتوا
سما جلالی
سما جلالی
کارشناس پشتیبانی و فروش