ابزاری مدرن برای برگزارکنندگان، مرجعی کامل برای شرکت‌کنندگان

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

اگر با ما در این مورد موافق‌اید که برگزاری همایش می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند یا حتی کسب‌وکاری جداگانه باشد، می‌توانید ابزارهای ایوند برای برگزاری و بازاریابی رویداد را امتحان کنید.

اطلاعات مربوط به همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار که برگزار می‌کنید را به راحتی در ایوند در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد مکان و سالن همایش، زمان‌بندی، مهمانانی که در رویداد به سخنرانی خواهند پرداخت و سایر اطلاعاتی که برای شرکت‌کنندگان مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید و اداره کنید.

به چندین هزار برگزارکننده‌ی دیگر بپیوندید و یکی از رویدادهای موفق در حوزه‌های تکنولوژی، کارآفرینی، فرهنگی هنری، گردش‌گری، مدیریت، کسب‌وکار، علمی مهندسی، خیریه، مذهبی، پزشکی، مالی، توسعه فردی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و علوم انسانی باشید.

اگر برگزارکننده نیستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی‌تان را قوی‌تر کنید، یاد بگیرید، پیش‌رفت کنید و...

لیست بزرگ و متنوع از رویدادهای موجود در ایوند، به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر رویدادی که می‌خواهید ثبت نام کنید.

چه برگزارکننده‌ی رویداد باشید و چه بخواهید در یکی از رویدادهای متنوعی شرکت کنید که از خدمات ایوند استفاده می‌کنند، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ ایوندی‌ها هستید و نظرتان برای ما مهم است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و انتقال نظرتان، با ما تماسبگیرید.

با تیم ما آشنا بشید

در زمانه کرونا همه کسب و کارها تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و ما هم از این قائده مستثنا نیستیم. تیم ایوند در این دوران برای ارائه خدمات بهتر تمام تلاش خود را می‌کند تا تغییراتی برای پیشروی با این شرایط ایجاد کند. ازجمله این تغییرات دورکاری افراد تیم است. همه ما میز کار خود را به خانه‌هایمان منتقل کرده‌ایم و تمامی جلسات شرکت از طریق اسکایپ بین افراد تیم برگزار می‌شود. میز کار برایمان معرف شرکت و تمام فکرمان چگونگی ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان است. در این راستا تغییراتی را در سایت و نحوه برگزاری رویدادها ایجاد کرده‌ایم تا رویدادها در زمانه‌ای که فاصله اجتماعی حرف اول را می‌زند به قوت خودشان باقی بمانند و افراد فعال در این زمینه قادر به ادامه فعالیت‌های خود باشند. تا با هم و در کنار هم از این اتفاق عبور کنیم و به زندگی عادی بازگردیم.


حمیدرضا احمدی
حمیدرضا احمدی
مدیرعامل و بنیان‌گذار
حجت جوکار
حجت جوکار
توسعه‌دهنده
مرضیه مقتدری
مرضیه مقتدری
توسعه دهنده
حمیدرضا دانشور
حمیدرضا دانشور
توسعه دهنده
پگاه اسدی
پگاه اسدی
مارکتینگ
ریحانه سراجی
ریحانه سراجی
مدیر محصول
محمد امین سهرابی
محمد امین سهرابی
طراح محصول
آتنا امانی
آتنا امانی
کارشناس پشتیبانی