ایجاد صفحه اختصاصی رویداد شما در کمتر از ۱۰ دقیقه

فقط لازمه بدونید که تو چه روزی، چه ساعتی و کجا رویدادتون قراره شروع و تموم بشه اونوقت که می‌تونید با چند کلیک ساده بلیت های رویدادتونو تعریف کنید و یک لینک اختصاصی واسه رویدادتون داشته باشید!

evand feature screen shot

صفحه اختصاصی برگزارکننده

با ایجاد سازمان برگزارکننده رویداد هنگام تعریف رویداد به صفحه اختصاصی رویدادتان رنگ و لعابی رسمی تر ببخشید. طبق آمار جمع‌آوری شده رویدادهایی که دارای سازمان برگزارکننده با محتوا بهتری هستند، شرکت‌کننده اعتماد بیشتری کرده و از میزان فروش بیشتری برخوردار هستند.

evand feature screen shot

تعریف بلیت های رویداد

شما می‌توانید بلیت های رویداد خود را در سه حالت رایگان، بلیت های پولی و حمایتی تعریف کنید.

evand feature screen shot

حرفه‌ای‌تر دیده شوید

ایوند این قابلیت را به شما می‌دهد که با ابزار ”توضیحات تکمیلی“ رویدادتان را با ویژگی‌هایی همچون منتورها، اسپانسرها، تیم برگزاری و زمان بندی برنامه تعریف کنید که مخاطبین شما با خیال راحت و دانشی بیشتر نسبت به رویداد شما مراحل ثبت نامشان را تکمیل کنند.

evand feature screen shot

آمار لحظه به لحظه از فروش

دیگر برای داشتن آمار فروش رویدادتان نیازی نیست تلفن به دست بگیرید و با اعضای دبیرخانه لحظه به لحظه در ارتباط باشید. با تعریف کردن بلیت های رویدادتان، مشخص کردن ظرفیت و مبلغ آن‌ها میتوانید در تمامی ساعات شبانه‌روز از فروش خود مطلع شوید.

evand feature screen shot

رویداد های آنلاین

درصورتی که رویداد شما یک رویداد آنلاین می‌باشد، می‌توانید در هنگام ساخت رویداد و با مشخص کردن آن در قسمت محل برگزاری، این امکان را در اختیار بازدیدکنندگانی قرار دهید که به دنبال رویدادهای آنلاین هستند تا سریع تر به رویداد شما دسترسی پیدا کنند.

evand feature screen shot

رویداد های خصوصی

اگر رویداد شما به عنوان مثال مراسم تقدیر از اعضای شرکت و یا کارگاه آموزشی درون سازمانی است و نمی‌خواهید فردی به جز افراد مورد نظر شما که دارای لینک صفحه رویداد هستند آن را مشاهده کنند می‌توانید از این طریق در بین مشاهده‌گران رویداد خود تمایز ایجاد کنید.