بوت کمپ برنامه نویسی اندروید

شروع:
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ۱۹:۰۰
بوت کمپ برنامه نویسی اندروید
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


بوت کمپ برنامه نویسی اندروید در زمستان امسال توسط شرکت رایاکالج و تحت حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

هدف اصلی بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شناسایی افرادی متعهد و با انگیزه، سپس قراردادن آن ها در فرآیند آموزشی به مدت 150 ساعت به منظور رسیدن به سطح تخصص مدنظر برای انجام پروژه‌های بین‌المللی اندروید است.

 

❌هزینه شرکت در بوت کمپ

قیمت اصلی بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، 3 میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان شرکت در بوت کمپ در ابتدای ثبت نام تنها با پرداخت 850 هزار تومان، می توانند در این فرآیند شرکت کنند، همچنین مبلغ باقی مانده پس از استخدام شرکت کنندگان در پروژه‌های بین المللی، در طی مدت 3 ماه از درصدی از حقوق آن ها کسر خواهد شد. در واقع ما به شما تضمین استخدام می دهیم و به همین دلیل از بازگشت هزینه ها مطمئن هستیم.

 

❌فرآیند شرکت در بوت کمپ

در این بوت کمپ، ابتدا از افرادی که ثبت نام اولیه را انجام داده اند، آزمونی  گرفته خواهد شد و در صورت کسب حد نصاب در این آزمون، پذیرفته شدگان ظرف یک هفته به مصاحبه دعوت می شوند و در صورت کسب قبولی در مصاحبه، ثبت نام نهایی از شرکت کنندگان به عمل خواهد آمد.

 

❌تاریخ آزمون ها

ما در رایاکالج به منظور سهولت خاطر مراجعه کنندگان، در دو نوبت به تاریخ های 6 دی ماه و 4 بهمن ماه اقدام به برگزاری آزمون می کنیم تا مطمئن شویم همه افرادی که علاقه به شرکت در بوت کمپ دارند، فرصت شرکت در فرآیند ثبت نام را داشته باشند.

 

❌ثبت نام زودهنگام

مراجعینی که در آزمون اول ثبت نام و شرکت کنند، مشمول 250 هزار تومان هدیه از طرف مجموعه رایاکالج می شوند و در صورت قبولی در آزمون و مصاحبه، در مرحله ثبت نام نهایی تنها600 هزارتومان پرداخت خواهند کرد.

 

❌ثبت نام گروهی

مراجعینی که در قالب گروه‌های 3 نفره اقدام به شرکت در آزمون نمایند و هر 3 نفر در مرحله آزمون و مصاحبه مورد پذیرش قرار گیرند، مشمول 300 هزارتومان هدیه از طرف مجموعه رایاکالج خواهد شد و تنها با مبلغ 550 هزارتومان می توانند اقدام به ثبت نام نهایی نمایند.

 

❌برنامه اجرایی بوت کمپ

بوت کمپ در تاریخ 16 بهمن ماه اغاز می شود و طی شش هفته، در روزهای چهارشنبه الی جمعه از ساعت 8 الی 17 در مکان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

در بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شما از صفر تا صد اندروید را فرا می گیرید و علاوه بر این موارد، مهارت‌هایی که برای انجام پروژه‌های بین المللی به آن‌ها نیاز دارید آموزش داده می شود و تمام تلاش بر این است که مهارت آموزانی که در بوت‌کمپ حاضر می‌شوند به نیروی حرفه‌ای برای فعالیت در حوزه برنامه نویسی اندروید تبدیل شوند، به همین جهت منتورهایی حرفه‌ای و شاغل در پروژه‌های بین‌المللی اندروید برای شما در نظر گرفته شده است که نه تنها در تمام زمان بوت کمپ برای انجام پروژه‌ها، کارهای تیمی و رفع اشکال، بلکه پس از بوت کمپ در دوران استخدام و حتی در یک ماه پس از استخدام در کنار شما هستند و پا به پای شما پیش می‌آیند.

❌سرفصل‌های آموزشی

سر فصل های آموزشی به دو بخش مهارت های فنی ، مهارت های نرم  تقسیم بندی می شود .

بخش اول آموزش که شامل مهارت های فنی زبان برنامه نویسی جاوا و برنامه نویسی اندروید می باشد که به

صورت 80 ساعت آموزش حضوری برگزار می شود که سر فصل ها به شرح زیر می باشد.

سرفصل های مهارت های فنی :

بخش اول: مقدمات اندروید – طراحی رابط کاربری

 • Part one :Android Basics: User Interface
 • Building Layouts
 • Views

بخش دوم: ورودی های کاربر و شی گرایی

 • Part two : User Input
 • Object-Oriented Programming
 • Create the Score Variable  app


بخش سوم: برنامه های چند صفحه ای ، ساخت لیست در اندروید، مفهوم چرخه حیات برنامه

 • Part three : Multi-Screen Apps
 • Create New Activities
 • Implicit vs. Explicit Intents
 • Event Listeners in Android
 • ListView and ArrayAdapter and Custom ArrayAdapter
 • Music Player App
 • Understanding The Activity Lifecycle
 • Fragments
 • Fragment Lifecycle
 • viewPager and FragmentPagerAdapter

بخش چهارم : ارتباط با شبکه و اینترنت

 • Part four : Networking Web APIs and how to use them
 • HTTP networking, JSON parsing, and threads.
 • Build earthquake app

بخش پنجم : کار با نسخه های کنترل برنامه

 • Git

سرفصل های آموزش های نرم:

 • توسعه مهارت های فردی و اجتماعی
 • اصول کار تیمی و مهارت های حل مساله
 • Smart Working

--------------------------------------------------

🔴بوت‌کمپ برنامه نویسی اندروید🔴

📣 ثبت نام کن، آموزش ببین، فریلنسر شو 📣

❌استخدام و کسب درآمد ارزی پس از پایان بوت کمپ❌

📆 16 بهمن الی 23 اسفند
🏢 مکان برگزاری: صندوق نوآوری و شکوفایی

📞 ارتباط با ادمین:
rayacollege@

🌐 وب سایت:
rayacollege.com

📱 اینستاگرام:
instagram.com/rayacollege_com

🆔آیدی کانال:

raya_college@

برگزارکنندگان

گروه آموزشی رایاکالج
گروه آموزشی رایاکالج

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
خیر این دوره پیش نیازی ندارد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ‌تاپ
آیا شرکت در بوت کمپ مشمول پرداخت هزینه است؟
برای آزمون ورودی خیر - اما بعد از پذیرش و برای شرکت در دوره بوت کمپ مشمول هزینه می‌شود.
زمان برگزاری بوت کمپ چه زمانی است؟
16 بهمن الی 23 اسفند
مکان برگزاری بوت کمپ کجاست؟
تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا - زاینده رود شرقی- پلاک 24 - صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
این دوره مناسب چه کسانی هست؟
این دوره‌ها برای کسانی که می خواهند تغییر شغل بدهند و یا می خواهند با دانش و مهارت حرفه ای وارد بازار کار شوند بسیار مناسب است. شرکت در بوت‌کمپ به مانند آن است که در یک شرکت و در دل پروژه‌ها، می آموزند و آموخته‌های خود را در عمل پیاده سازی می کنند. علاوه بر اینها، تلاش مجموعه بایا بر این بوده است که بعد از بوت کمپ، افرادی دارای مهارت های حرفه ای تربیت کند که بتوانند در فضای فریلنسری فعالیت کنند و با توجه به ویژگی های این فعالیت، دانشجویان فرصت بسیار ویژه ای دارند که بتوانند در کنار درس و فعالیت دانشگاهی، به کار بپردازند، به همین جهت ما شرکت kaya dev را در نظر گرفتیم که تطبیق با این شرایط را دارد.
آزمون آنلاین؟
پس از ثبت نام، تمامی مهارت جویان باید در ازمون آنلاین شرکت کنند. برای این کار دو ازمون در نظر گرفته شده است که فقط باید در یکی از این آزمون ها شرکت کنند و مجموعه رایا کالج برای آن دسته از مهارت جویانی که در ازمون اول مورخ 6 دی ماه ثبت نام کنند 250 هزار تومان هدیه در نظر گرفته است.
منتورها در طول دوره چه کمکی می کنند؟
به جهت هر چه مفید تر بودن بوت کمپ، منتور هایی حرفه ای که فضای کسب و کار را تجربه کرده اند، تمام طول بوت کمپ در کنار مهارت اموزان می باشند و در فعالیت های مختلف با آنها هستند.
منتور ها در بعد از دوره چه کمکی می کنند؟
ما حتی بعد از بوت کمپ هم شما تنها نخواهیم گذاشت و پس از اتمام، منتورها در فضای کار نیز در کنار شما خواهند بود تا در انجام پروژه ها به شما کمک کنند. ما در نظر داریم که وظایف مربی هارا محدود به دوره بوت کمپ ندانیم و پس از پایان بوت کمپ نیز این مسئولیت مهم توسط مربیان ادامه خواهد کرد و فارغ التحصیلان می توانند مسائل احتمالی خود را با آنان در میان بگذارند.
استخدام چگونه است؟
همه افرادی که در بوت کمپ حاضر می شوند در انتهای دوره در شرکت kaya dev استخدام می شوند و در یک شبکه فریلنسری، مشغول به فعالیت می شوند و به انجام پروژه های مختلف مشغول می شوند.
نحوه شرکت در آزمون آنلاین؟
https://rayacollege.com/bootcamp

آدرس: تهران تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا - زاینده رود شرقی- پلاک 24 - صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری