داغ‌ترین رویدادهای پیش‌رو

ما که هستیم؟

وب سایت ایوند، اولین پایگاه آگاهی‌بخشی از رویدادها، همایش‌ها، سمینارها، کارگاه‌های علمی و تخصصی و کنفرانس‌های کشور تلاش می‌کند تا با فراهم کردن هرچه ساده‌تر و آسان‌تر اطلاعات، امکان بهره‌مندی از یک فرآیند تسهیل شدهٔ نام‌نویسی رویدادها را برای علاقه‌مندان فراهم کند. ما بر این باور هستیم که امکاناتی که در سایت ایوند در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهیم می‌تواند به بالاتر رفتن و آسان‌تر شدن اشتراک‌گذاری دانش کمک کند.

وبینار

وبینار

ورکشاپ

ورکشاپ

سخنرانی

سخنرانی

کنفرانس

کنفرانس

سمینار

سمینار

دورهمی

دورهمی

ایوند چطور کار می‌کند؟

ایجاد رویداد

ایجاد رویداد

با ایوند می‌توانید سریع و راحت رویداد جدیدی ایجاد کرده و در صفحه اختصاصی رویدادتان، برای معرفی رویداد، از امکانات مختلفی مثل تعیین زمان و مکان برگزاری رویداد و برنامه رویداد استفاده کنید. همچنین می‌توانید محل برگزاری رویداد خود را روی نقشه گوگل مشخص کرده تا افراد به راحتی بتوانند محل مورد نظر را یافته یا بلیط مورد نظرشان را از میان انواع بلیط‌هایی که تعریف کرده‌اید انتخاب کنند.

ابزارهای اطلاع‌ رسانی پیشرفته

ابزارهای اطلاع‌ رسانی پیشرفته

داشبورد مدیریتی رویدادتان امکانات متعددی در خود جای داده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاع‌رسانی رویداد خود را از طریق بازاریابی ایمیلی انجام دهید یا یا با استفاده از شبکه‌های تبلیغاتی و اجتماعی متصل شده به ایوند مخاطبان خود را سریع‌تر مطلع کرده و تعداد بیشتری از آن‌ها را جذب کنید.

 ابزار ثبت نام آنلاین

ابزار ثبت نام آنلاین

بعد از این‌که رویدادتان را ایجاد کردید آن را به مخاطب خود اطلاع دادید، مخاطبان شما می‌توانند با تجربه کاربری مناسب، فرآیند ثبت‌نام را طی کرده و آن را تکمیل کنند و در صورت لزوم هزینه شرکت در رویداد را آنلاین پرداخت نمایند. در انتهای فرآیند هم ایمیل و پیامک تأیید ثبت‌نام و مشخصات بلیط شرکت در رویداد هم برای مخاطب ارسال می‌شود. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند رویداد شما را با دوستان خود از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

آمار و گزارش لحظه به لحظه

آمار و گزارش لحظه به لحظه

با استفاده از ابزارهای گزارش‌گیری داشبورد ایوند، امکان مشاهده لحظه‌به‌لحظه آمار فروش یا بازدید از صفحه ویژه رویدادتان فراهم شده است. با تحلیل این آمار و کانال‌های مرجع می‌توانید مدیریت بهتری روی تعداد اطلاع‌رسانی رویداد و ثبت‌نام‌ها داشته باشید.

به مشاوره در برگزاری رویداد نیاز دارید؟ یا سوالی برایتان پیش‌آمده؟

اگر شما قصد دارید که رویدادی برگزار کنید و تابه‌حال از ایوند استفاده نکرده‌اید، تیم ایوند آمادگی پاسخگویی به سوال‌های شما یا ارائه دادن مشاوره به شما در مورد نحوه کارکرد ایوند و ابزارهای موجود در آن است. کافی است فرم روبرو را تکمیل کنید تا یکی از کارشناس‌های ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

اعتماد برترین‌ها، افتخار ایوند