رویداد به پایان رسیده است!
آموزش الکترونیکی نرم‌افزارهای راهکاران همکاران سیستم در تاریخجمعه ۳۰ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آموزش الکترونیکی نرم‌افزارهای راهکاران همکاران سیستم

شروع:
شنبه ۳ شهریور ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
آموزش الکترونیکی نرم‌افزارهای راهکاران همکاران سیستم
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

موسسه پژوهش و آموزش همكاران سيستم، با همراهی تیمی از کارشناسان خبره خود، محتواهای الکترونیکی را در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای راهکاران منتشر کرده است.

در این محتواها سعی شده تا علاوه‌ بر تشریح مبانی و مفاهیم مرتبط با هر سیستم، شیوه‌ی کاربری آن در نرم‌افزار نیز آموزش داده شود. کیفیت محیط کاربری دوره‌ها از جمله صدا و تصویر، محتوای کاربردی و شباهت آن به فضای کلاس‌های حضوری از نقاط تمایز این محتواها است. شما می‌توانید پس از یادگیری هر فصل از محتواهاي الکترونیکی، با استفاده از آزمون آنلاین، آموخته‌های خود را بسنجید. هم‌چنین شرکت در آزمون‌های انتهای هر درس و به‌دست‌آوردن نمره‌ی قبولی، به‌معنای موفقیت در آزمون کتبی گواهینامه همکاران سیستم است و شما می‌توانید در ادامه درخواست خود را برای شرکت در آزمون عملی نرم‌افزار به موسسه‌ اعلام کنید.

این دوره‌های الکترونیکی مطابق نیاز بازار در شش حوزه محصولات راهکاران؛  دفترکل، دریافت و پرداخت، انبار و حسابداری انبار، تدارکات، جبران خدمات و کارگزینی تولید شده‌اند.

  • اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی را می­توانید در این لینک مطالعه کنید.
  • لازم به ذکر است این دوره‌ها به صورت آنلاین ارائه میشوند و پس از ثبت‎نام ظرف 24 ساعت از روزهای شنبه تا چهارشنبه و 48 ساعت در روزهای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل اطلاعات اکانت اختصاصی شما به آدرس ایمیلتان ارسال میشود و مدت اعتبار هر اکانت 3 ماه از روز ثبت نام می‌باشد.

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

آدرس:تهران تهران- یوسف آباد- خیابان ابن سینا- کوچه 15/1- پلاک 20