دورهمی فریلنسرهای پونیشا، تهران

شروع:
یک‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۵ ۲۰:۰۰
دورهمی فریلنسرهای پونیشا، تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اگر دوست دارید با تیم ما از نزدیک آشنا شوید، درباره فریلنسینگ بیشتر بدانید، و با فریلنسرهای دیگر در شهر خود آشنا شوید، این رویداد برای شما است.

 

همانطور که میدانید فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی, نویسندگی, طراحی, برنامه نویسی, گرافیک, و ترجمه دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند. اگر یک فریلنسر باشید، شما برای خود کار می‌کنید، هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید، و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید. هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست، درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

 

هدف ما از ملاقات با فریلنسرهای سایت پونیشا این است که دوست داریم بتوانیم از نزدیک با دغدغه ها و مشکلات آنها آشنا شویم. اگر تازه فریلنسر شده اید و یا زمان زیادی است که برای خود کار میکنید و فریلنسر هستید، می توانید برای حضور در این رویداد اقدام کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید که تعداد محدود است و اگر به هر دلیل نتوانستید حضور داشته باشید، از قبل ثبت نام را لغو کنید تا فریلنسرهای دیگر بتوانند از این موقعیت استفاده کنند.

 

تاریخ و مکان برگزاری

 زمان: -

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، روبروی مخابرات شهیدتندگویان، پلاک ۶۰۳


 

آدرس:تهران تهران، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی، روبروی مخابرات شهیدتندگویان، پلاک ۶۰۳