عیدانه ایوندflame-iconتا ۳۱ فروردین ساخت وبینار رایگان شد!
مسابقه آشپزی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
کدبانو
آشپزهای خانگی از گروه بانوان و کدبانوها می توانند با این شهریه ثبت نام در این مسابقه آشپزی شرکت کنند و به گواهی حضور از سوی انجمن صنفی کارگری آشپزان و سرآشپزان استان تهران دست بیابند و چنانچه برگزیده نیز شدند می توانند به لوح تقدیر و چاپ عکس خودشان و محصولشان به همراه مشخصات تماسی در کتاب عکس رویدادهای آشپزی و همچنین دوره آموزشی رایگان دست بیابند.
-
۹۰,۰۰۰ تومان
آشپزها از گروه مشاغل خانگی
آشپزهایی که در خانه شان اقدام به تولید محصولات غذایی و فروش می نمایند می توانند در این مسابقه آشپزی شرکت کنند و به گواهی حضور از سوی انجمن صنفی آشپزان و سراشپزان استان تهران دست بیابند و اگر برگزیده نیز شدند می توانند به لوح تقدیر و چاپ عکس خودشان و محصولشان به همراه مشخصات تماسی در کتاب عکس رویدادهای آشپزی و همچنین دوره آموزشی رایگان دست بیابند.
-
۱۵۰,۰۰۰ تومان
آشپزها از گروه غذافروش ها
آشپزها از گروه غذافروش ها مثل صبحانه پز ها یا صبحانه پک کن ها یا آش و حلیم و کله پاچه، قنادی ها، رستوران ها و تالارهای پذیرایی و هتل ها و فست فودها و فینگر فودها و دسر و سالاد فروش ها می توانند در این رویداد شرکت کنندو به گواهینامه حضور از سوی انجمن آشپزان و سرآشپزان استان تهران دست بیابند و چنانچه برگزیده شدند می توانند به لوح تقدیر و چاپ عکس خودشان و محصولشان و برندشان و مشخصات تماسی شان در کتاب عکس رویدادهای آشپزی و دوره آموزشی رایگان دست بیابند.
-
۲۰۰,۰۰۰ تومان
کارفرماها و کارآفرینان غذافروشی
کارآفرینان و کارفرماهای مراکز خدمات غذایی و پذیرایی از جمله رستوران، تالار، فست فود، هتل، قنادی، ... می توانند در این رویداد بعنوان حامی شرکت کنند و علاوه بر معرفی برند خود از فضای نمایشگاهی جهت پرزنت محصولات خود بهره ببرند همچنین می توانند از بین آشپزان شرکت کننده در مسابقه آشپزی اقدام به جذب و استخدام نمایند. همچنین می توانند کلیپ ویدیویی تهیه شده توسط خودشان را طبق شرایطی به ما بدهند تا در شبکه های اجتماعی خودمان انتشار بدهیم.همچنین امکان چاپ عکس خودشان و برندشان و محصول شان در کتاب عکس رویدادهای آشپزی با مشخصات تماسی مهیا می باشد.
-
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱
دنبال کننده
۱
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

شرکت فرصت آفرین قرن تلفن موبایل 09191182313 شماره انجمن صنفی کارگری آشپزان و سراشپزان استان تهران تلفن ثابت 02177820821 درصدد هستیم مسابقات آشپزی ای برگزار کنیم و از بین شرکت کنندگان در این رویدادها اقدام به جذب افراد علاقمند به عضویت در کمیته دیپلماسی غذا بنماییم. همچنین قصد داریم که امکان ثبت خوراک(غذا و نوشیدنی، دسر، سالاد و کیک و شیرینی و آش...

آدرس

تهران تهران خیابان شهید مدنی جنوبی کوچه گیو پلاک 38 طبقه اول

موقعیت جغرافیایی رویداد