رویداد به پایان رسیده است!
پروپوزال برنده در تاریخ جمعه ۱۱ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۱ مهر ساعت ۱۸:۰۰

پروپوزال برنده

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


پروپوزال برنده بنویس، پروژه خوب بگیر

 

در این وبینار راجب پروپوزال نویسی صحبت می کنیم و چه راهکارهایی را بکار ببرید تا بتوانید پروژه های بهتری را دریافت کنید.

پس تا انتهای این متن باهم پیش بریم.

 

کسب درامد ارزی از فریلنسینگ

فریلنسینگ سبک جدیدی از کار در ایران می باشد و یک شاخه کاری نوظهور می باشد. واژه فریلنسینگ توسط یک رمان نویس اسکاتلندی در قرن 18 ابداع شد. او در رمان خوداز این واژه برای نامگذاری سربازان قرون وسطایی که بدون در نظر گرفتن تعهدی نسبت به پادشاهی، تنها برای دریافت پول می جنگیدند، یعنی همان مزدوری در ادبیات فارسی. طی قرن های بعد، اینواژه دچار تغییراتی در معانی گشت و از یک واژه منفی به یک سبک کاری رایج تبدیل شد. امروزه فریلنسینگ به سبکی از کار گفته می شود که معمولا به صورت فردی انجام می گیرد و در عین حال نسبت به یک کارفرمای خاص تعهد بلند مدتی ایجاد نکند. در حقیقت فریلنسینگ ایجاد نوعی شرکت تک نفره است! یعنی شما تمامی فرآیندهای کاری از قبیل معرفی و تبلیغات، اخذ پروژه، انجام پروژه، مباحث مالی و نقد کردن مطالبات و حتی حفظ و استمرار ارتباط با کارفرما را باید به صورت شخصی انجام دهید.  در این نوع کار، تعدد کارفرماها و پروژه ها به گونه ای است که کارها بازه های چند ساعته تا نهایتا 3 ماهه را خواهند داشت.

پرتکرارترین مزیتهایی که معمولا در ابتدای معرفی این سبک کاری و حتی زندگی گفته میشود 3 کلید واژه اصلی دارد، حق"انتخاب کار"، "مکان" و "زمان" انجام آن .

طبق آماری که از یک سایت فعال معتبر در حوزه فریلنسینگ (upwork.com) منتشر شده است، تعداد فریلنسر ها در سال 2018 در کشور آمریکا به 57 میلیون نفر رسیده است و این امار در سال 2020 افزایش هم داشته است. همچنین در یک هفته، جمعا 1.07 میلیارد ساعت کار فریلنسری انجام می شود که این زمان در سال 2014 جمعا 998میلیون ساعت بوده است. در تصویر پایین شغل های فعال در سبک کاری فریلنسری را بررسی کرده ایم.

 

چرا تصمیم به ارائه این وبینار گرفتیم؟

هدف رایاکالج فراهم کردن شغل و بستر های کسب درآمد ارزی می باشد بطوریکه دانشجویان پس از فراگیری مهارت های مختلف بتوانند به شغل های موثر بروند و درآمد های مناسب داشته باشند.یکی از این بسترها که توسط رایاکالج شناسایی شده است، فریلنسینگ در پلتفرم های واسط بین المللی می باشد.  فریلنسینگ بین المللی در جامعه واژه گم شده ای است، تصمیم گرفتیم پنجره ای جدید از کسب درآمد را که باز کرده ایم، بیشتر و بیشتر اموزش دهیم تا نخبگان ما بتوانند در این زمینه ارزش افرینی کنند.

 

در این وبینار راجب چه موضوعی صحبت می کنیم؟

در وبینارهای قبلی راجب موضوعات مقدماتی فریلنسینگ بین المللی  و روش های کسب درآمد از پلتفرم های واسط بین المللی صحبت کردیم و همچنین نحوه ساخت حساب کاربری را توضیح دادیم و در این وبینار به ایستگاه سوم فریلنسربین المللی شدن می رسیم.

در وبینار فعلی راجب پروپوزال نویسی و ویژگی پروژه های خوب در پلتفرم های واسط صحبت می کنیم. وقتی که بخواهید پروژه ای را دریافت کنید، در قدم اول بایدبدانید که چه پروژه ای بهتر است و سراغ کدام پروژه ها بروید و در قدم بعدی باید متناسب با پروژه، پروپوزال طراحی کنید و این پروپوزال را در اختیار کارفرما قرار دهید. 

نکاتی که در این وبینار می‌آموزید

  • چطور پروژه های خوب را پیدا کنید 
  • ویژگی پروژه های خوب چیست؟
  • پروپوزال نویسی چگونه است؟
  • چطور پروپوزالی بنویسیم که قانع کننده باشد و حس اعتماد در کارفرما ایجاد کند؟
  • چطور سریع تر پروپوزال بنویسیم؟

گفت و گو کنندگان

مهندس احسان میرزایی
مهندس احسان میرزایی
فریلنسر بین المللی
مهندس امیر حسین یوسفی
مهندس امیر حسین یوسفی
فریلنسر بین المللی

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸:۰۱۲۰:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با مفهوم فریلنسینگ.
این دوره برای چه افرادی مناسب است؟
• برای فریلنسرهای داخلی که قصد فعالیت تبدیل شدن به فریلنسر بین المللی را دارند. • برای تمامی افرادی که می خواهند با مهارتهای خود، درامد ارزی کسب کنند. • تمامی افرادی که بدنبال شغل مناسب با مهارت های خود هستند. • برای تمامی افرادی که می خواهند وارد مشاغلی شوند که خود تصمیم گیرنده باشند.
قصد فعالیت در فریلنسینگ بین المللی را دارم، چه کنم؟
ما بستر های لازم را جهت فراهم کردن شغل و کسب درامد ایجاد کرده ایم و پس از این وبینار، تمامی عزیزانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند و می توانند پس از مصاحبه در گروه برنامه نویسی کایا مشغول به فعالیت شوند.
پیش نیاز های لازم برای فرصت همکاری چیست؟
اگر شما مهارت هایی در حوزه IT دارید و زبان شما در حدی می باشد که بتوانید مکالمه انگلیسی برقرار کنید، این شغل مناسب می باشد. مهارتهایی از قبیل: • توسعه دهنده اپلیکیشن تلفن همراه اندرویدی و IOS • UI/UX • وب نویسی و طراحی وب • هوش مصنوعی و مهارتهای زیر مجموعه آن مانند ماشین لرنینگ و ... . • بازی سازی • علوم داده • و سایر مهارتهای کاربردی.

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی رایاکالج

گروه آموزشی رایا کالج ، فعال در حوزه ارائه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی دانشجویان در زمینه خود اشتغالی و کارآفرینی، به برگزاری دوره های آموزشی ، ایونت ها و بوت کمپ های برنامه نویسی جهت آمادگی افراد برای ورود ب

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر