رویداد به پایان رسیده است!
چگونه یک لیدر ناب باشیم؟ در تاریخ جمعه ۲۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چگونه یک لیدر ناب باشیم؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ مرداد ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۲۰ مرداد ۹۶ ۱۳:۰۰
چگونه یک لیدر ناب باشیم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاه آموزشی آنلاین

در زندگی شخصیِ همه ی ما لحظات بسیاری ست که باید لیدر باشیم. لیدر باشیم تا بتوانیم مشکلات را به درستی از پیش رو برداریم. بر مسیر موفقیت در زندگی مان مسلط باشیم، هوشیار باشیم و بدانیم داریم چه می کنیم. مغلوب شرایط نشویم و شرایط را آن طور که خودمان دوست داریم در اختیار خودمان قرار دهیم. آگاه، پیشرو و مجهز به ابزار مناسب باشیم. یک لیدر ناب باشیم.

 

فراتر از بُعد شخصی، رسیدن به آرزویی دیگر نیز می تواند قابل تحقق باشد: تیمی که منسجم باشد و قلب ش را به اشتراک گذاشته باشد، و تحت رهبریت لیدری ناب باشد که مختصات جایگاه ش را بشناسد، به کارش مسلط باشد و بداند جدای از Mindset، فاکتور دیگری به نام Heartset تیم نیز باید مراقبت شود. تا تیمی خلق شود که همه در آن حالشان خوب است و خیلی های دیگر رویایشان پیوستن به آن است. 

 

لیدر ناب بودن یک هنر است و نیازمند آموزش درست. آموزش درست برگرفته از دانش روز است و تجربه. تجربه ی سالها رهبریتِ تیم های گوناگون و آنالیز و رصد رهبریتِ مجموعه های مختلف سبب شده است که اصول درست لیدر ناب بودن را تدوین نماییم و به آموزش آن بپردازیم.

 

این کارگاه آموزشی در ایستگاه دوم از باکس تابستانی رویدادهای OrangeInk قرار دارد و نقطه ی طلایی تعادل حرکت در مسیر توسعه ی فردی از موفقیت شخصی تا موفقیت حرفه ای و شغلی است.

 

این کارگاه آنلاین در دو روز و 8 ساعت در روزهای 19 و 20 مرداد برگزار می گردد. سرفصل های کارگاه موارد زیر می باشند:

 • توسعه ی فردی و رهبریت شخصی
 • تکنیک های سه گانه ی رهبریت شخصی
 • ماتریس مدیریت زمان
 • اصول کنترل مدرن در رهبریت ناب
 • آموزش مدرن و نقش آن در توسعه ی فردی
 • از مدیریت منابع انسانی تا مدیریت سرمایه های انسانی
 • لذت تیم و سینرژی
 • رهبری چشم اندازگرا
 • بررسی و آنالیز دو نمودار معروف رهبریت تیم و اصول اجرای آن ها در تیم
 • ابزار دیالوگ در رهبریت ناب
 • اصول یک مکالمه ی درست و ضرورت آن در رهبریت تیم

نحوه ی اتصال به جلسه

پس از ثبت نام لینک اختصاصی آن برای شما ارسال می گردد. برای حضور در وبینار که به صورت تعاملی با حضور تصویری + صوتی شما همراه است، شما یک اینترنت ساده ی حداقل 256k و مرورگری مانند آخرین نسخه ی Chrome، Firefox و یا Opera نیازمندید.برای حضور در وبینار می توانید از کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا موبایل استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که آخرین نسخه ی یکی از مرورگرهای فوق روی ابزار شما نصب است.

زمان‌بندی

19 و 20 مرداد
عنوانشروعپایان
بخش اول: پنجشنبه، 19 مرداد۱۶:۰۰۲۰:۰۰
بخش دوم: جمعه، 20 مرداد۰۹:۰۰۱۳:۰۰

باکس تابستان آرنجینک

مسیر مسیرِ توسعه و رشد است. ارتقای شخصی. ارتقای کلاس حرفه ای. چهاردهمین، پانزدهمین و شانزدهمین رویدادهای آموزشی OrangeInk با هم مجموعه ای می سازند به نام باکس تابستان که همان #مدرسه_تابستانی آرنجینک است. رویداد چهاردهم تمام شده، اما کارگاه آموزشی آنلاین دو روزه ی مردادماه و کارگاه جذاب شهریورماه هنوز فرا نرسیده اند و کلی اتفاقات هیجان انگیز آموزشی در راه است.

 

برای توسعه ی فردی و ارتقای کلاس شغلی تان باکس تابستان گزینه ای ایده آل است. کافی ست تصمیم بگیرید در هر دو رویداد مرداد و شهریور -- مجموعا 12 ساعت آموزشی -- شرکت کنید و از تخفیف ویژه ی این ثبت نام نیز بهره مند شوید.

 

190000 تومان

175000 تومان

مدرس کارگاه ها

احسان گرجی

متخصص آموزش مدرن و مروج آموزه های سرمایه های انسانی

 

احسان گرجی از سال 1385 به آموزش زبان انگلیسی مشغول است و از سال 1389 در زمینه ی مدیریت و پرورش منابع انسانی (HR) فعالیت دارد. او هم-بنیان گذار OrangeInk است و از پیشگامان تعریف مدیریت سرمایه های انسانی (HP) در کشور است.

برگزارکننده

نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk

نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk

www.orangeink.ir

درباره ی آرنجینک

OrangeInk یک نهاد آموزشی و مشاور در زمینه های مدیریت شخصی و سازمانی، رهبریت شخصی و سازمانی، تیم وُرک، گسترش خلاقیت و مدیریت سرمایه های انسانی (HPM) است. فعالیت های OrangeInk موارد زیر را شامل می شود:

 1. آموزش حضوری و آنلاین در زمینه های فوق با عنوان رویدادهای عمومی
 2. مشاوره ی حضوری و آنلاین در زمینه های بالا
 3. تولید محتوای درجه یک در زمینه های ذکر شده در بالا
 4. آموزش حضوری و آنلاین اقماری در زمینه های فوق با عنوان رویدادهای درون سازمانی


www.orangeink.ir

تماس با ما

 

لینکداین | اینستاگرام | تلگرام | آپارات

حامی رویداد

رویداد آنلاین است