رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

آموزش شبیه‌سازی دینامیک مولکولی

 • آنلاین
 • ۸۹۹,۰۰۰ تومان
 • کمپ بیوانفورماتیک
پنج‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

ششمین دوره طراحی محصول آکادمی یوزراکس

 • آنلاین
 • از ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
یک‌شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

دوره مقدماتی برنامه نویسی IOS

 • آنلاین
 • از ۱۱۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد
کاور
"گلوبال گیم جم ۲۰۲۰ (ظرفیت تکمیل شد)" در تاریخ جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

رشد تیم‌های نوپا همچنان برای آواگیمز اهمیت زیادی دارد

با اینکه تمرکز آواگیمز در سال ۹۸ روی نشر بازی‌های برتر ایرانی است، اما رشد تیم‌های نوپا همچنان برای ما اهمیت زیادی دارد. در صورتی که در پرداخت هزینه رویداد با مشکل مالی مواجه هستید، علت و نیاز خود را به hello@avagames.ir ارسال کنید. ما برای ۱۰ نفر، کمک هزینه شرکت در رویداد در نظر گرفته‌ایم. 

گلوبال گیم جم چیست؟

 

رویداد گلوبال گیم جم، یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازی‌سازی بین‌المللی است که در آن هزاران بازی‌ساز از سراسر دنیا فرصت دارند تا در مدت زمان دو روز، در مورد یک موضوع واحد بازی بسازند.

 

در سه سال گذشته، ما تلاش کرده‌ایم بهترین فضا را در اختیار بازی‌سازان قرار دهیم تا دور هم جمع شوند و علاوه بر تجربه رقابت در این رویداد خلاقانه و پر هیجان جهانی، ساعاتی را به دور از شلوغی و حواشی روزمره خود، در کنار سایر فعالان حوزه بازی به خوشی و بازی‌سازی بگذرانند. 

سال گذشته بسیاری از بازی‌سازان موفق کشور نیز به این رویداد پیوستند و در کنار سایر تیم‌ها خود را به چالش کشیدند. امسال نیز از برترین بازی‌سازان دعوت خواهیم کرد تا با حضور خود رویداد ما را حرفه‌ای‌تر کنند. 

این رویداد چه تجربه‌ای را برای شرکت‌کنندگان به ارمغان خواهد آورد؟

 

این ۴۸ ساعت برای شما فرصت خوبی خواهد بود تا از فرایند معمول خود در بازی‌سازی فاصله بگیرید و فقط و فقط به خلاقیت و کامل کردن ایده فکر کنید. ممکن است در این مدت زمان، طرح پروژه جدیدی از بازی را پایه‌ریزی کنید؛ اما به طور کلی خروجی بازی گیم جم لزوما درآمدزا نخواهد بود یا جایی منتشر نخواهد شد. 

 

در این رویداد قرار است با ایده و دیدگاهی جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌ خود را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند، مقایسه کنید.

 

چیزی که این رویداد را دوست‌داشتنی و جذاب می‌کند، این است که دو روز کامل را دور هم جمع شویم، از هم انرژی بگیریم، با تیم‌های موفق بازی‌سازی از نزدیک آشنا شویم، تیم‌های جدید را بشناسیم، خارج از چارچوب فکری خود ایده‌پردازی کنیم، به عشق بازی‌سازی، دلگرم آینده بمانیم و از تجربه خود لذت ببریم!

آواگیمز برای رفاه شرکت‌کنندگان چه امکاناتی را فراهم می‌کند؟

 

ما در آواگیمز علاوه بر تمام تجربه‌های خوشایند اجتماعی که برای فراهم ساختن آن مدت‌هاست برنامه‌ریزی کرده‌ایم، رفاه شما را نیز در این ۴۸ ساعت تامین خواهیم کرد تا بتوانید بدون دغدغه، تمرکز خود را روی ایده‌‌پردازی بگذارید. موارد زیر در این رویداد برای شرکت‌کنندگان فراهم خواهد بود:

- میز و صندلی و فضای کاری مناسب
- اینترنت پر سرعت
- دسترسی به چای و نسکافه 
- میان وعده‌های متنوع به صورت سلف سرویس
- دو وعده صبحانه، دو وعده ناهار، یک وعده شام

رویداد چطور برگزار می‌شود؟

 

آواگیمز در چهارشنبه عصر به تاریخ نهم بهمن ماه، در مراسمی به طور رسمی تم بین‌المللی امسال را اعلام خواهد کرد. از صبح پنج‌شنبه دهم بهمن، شما می‌توانید در فضای کار اشتراکی زاویه مستقر شوید و ایده پردازی و ساخت بازی را آغاز کنید. اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید پنجشنبه شب در آواگیمز بمانید و تا صبح به ساخت بازی ادامه دهید. در این شرایط، تامین لوازم استراحت و خواب به عهده خودتان خواهد بود. 

دورهمی ما در ساعت ۱۸ روز جمعه یازدهم بهمن تمام خواهد شد.

 

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
اعلام عمومی تم جهانی۱۶:۰۰۱۸:۰۰

سوالات متداول

یکی از جذابیت‌های این رویداد این است که به صورت فرد ثبت‌نام کنید و در زمان برگزاری رویداد یاتیم تشکیل دهید یا به تیم‌های حاضر دیگر بپیوندید.
لپ‌تاپ، شارژر و سایر لوازم الکترونیکی را همراه داشته باشید. همچنین در صورتی که قصد دارید پنج‌شنبه شب در فضای اشتراکی بمانید، تامین لوازم استراحت‌تان به عهده خودتان خواهد بود.
تم رویداد به صورت جهانی انتخاب خواهد شد و آواگیمز آن را در روز چهارشنبه نهم بهمن ماه به شرکت‌کنندگان اعلام خواهد کرد
این رویداد برنده ندارد! هدف رویداد این است که با ایده و دیدگاهی جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌ خود را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند، مقایسه کنید.
خیر، نیازی نیست.
برگزار‌کننده:
آواگیمز (Avagames)
۱۳۱۴
دنبال کننده
۳۱
کل رویدادها

بیشتر از ۲۰۰ نفر (۸۱%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران میدان آزادی، ابتدای بزرگراه لشکری، جنب ایستگاه متروی بیمه، کارخانه نوآوری، فضای کار اشتراکی زاویه

موقعیت جغرافیایی رویداد