ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"یلدای کارآفرینان استارتاپی" در تاریخ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

پنل ارزش آفرینان: امید بخشی

حسام ارمندهی
حسام ارمندهی
بنیانگذار کافه بازار
حمید محمدی
حمید محمدی
بنیان گذار و مدیرعامل دیجی کالا

حمید وسعید در یک خانواده یازده نفره بزرگ شدند. در سال 85 با پول توجیبی و دفتر قرضی برادرشان دیجی کالا را راه انداختند. استارتاپی که حالا شرکتی با 3000 هزار کارمند است و برآوردها حاکی از بوجود آمدن اولین یونیکورن ایرانی با ارزش یک میلیارد دلار توسط آنهاست

محمد جواد شکوری مقدم
محمد جواد شکوری مقدم
مدیرعامل آپارات

محمد جواد و محمد مهدی شکوری مقدم دو برادری هستند که باهم آپارات و صبا ایده را در حوزه تبلیغات دیجیتال راه اندازی کرذند. آپارات یکی از استارتاپ های بزرگ و موفق ایرانی است که روزانه بیش از ده و نیم میلیون دانلود دارد.

سعید محمدی
سعید محمدی
بنیان گذار و مدیرعامل دیجی کالا

سعید و حمید در یک خانواده یازده نفره بزرگ شدند. در سال 85 با پول توجیبی و دفتر قرضی برادرشان دیجی کالا را راه انداختند. استارتاپی که حالا شرکتی با 3000 هزار کارمند است و برآوردها حاکی از بوجود آمدن اولین یونیکورن ایرانی با ارزش یک میلیارد دلار توسط آنهاست

میلاد منشی پور
میلاد منشی پور
مدیرعامل تپ سی

میلاد از آن دسته استارتاپی هایی است که بعد از مدتها زندگی در غرب به ایران بازگشته .با اینکه روزهای سختی برای توسعه تپ سی در کل کشور دارد. اما می گوید."پشیمان نیستم زمانی که به ایران بر می گشتیم می دانستیم که که کار چندان آسانی نیست ولی آمدیم و ادامه دادیم و امیدمان را نیز از دست نمی دهیم"

مجید حسینی نژاد
مجید حسینی نژاد
مدیرعامل علی بابا و جاباما

مجید به عنوان یک کارآفرین زندگی اش داستان پرهیجانی دارد.درکنار تجربه های موفق شکست را هم تجربه کرده.مجیدبه همراه نیما و توحید،علی بابا را دوسال پیش راه اندازی کردند. حالا نزدیک به 300 نفر نیرو دارند با میلیاردها تومان فروش در روز.در اینوست جدیداعلام شد هلدینگ شان (توشا) 400 میلیارد تومان ارزش دارد

سعید لطفی
سعید لطفی
مدیر عامل اسنپ فود

سعید و دوستانش در ابتدای کار 10 نفر بودند. همه پولی که برای راه اندازی زود فود، تاسیس شرکت و تبلیغات داشتند، 3 میلیون تومان بود، در سال 88.خودشان استین هایشان را بالا زده و شروع می کنند به پخش کردن تراکت. 4 سال خستگی ناپذیر.تا اینکه سال 93 جذب سرمایه می کنند و حالا اسنپ فود رهبر بازار خودش است.

تبسم لطیفی
تبسم لطیفی
مدیرعامل مامان پز

تبسم از اولین زنان ایرانی است که وارد اکوسیستم استارتاپی ایران شد. زنی که دلش برای غذای خانگی مادرش تنگ شده بود و استارتاپی راه انداخت تا ما مزه غذای خانگی را در محل کارمان بچشیم و هم برای مادرهای توی خانه اشتغال زایی کرد.زنی کارمند که کارآفرین و برای جوانان استارتاپی الهام بخش شد.

مهدی نایبی
مهدی نایبی
مدیر عامل الوپیک

مهدی پس از تجربه 12 سال تحصیل و کار در انگلستان و فرانسه به ایران بازگشت و الوپیک را بنیان گذاشت. الو پیک استارتاپی نوپا اما در حال رشد سریع است. البته بازار و رقبای الو پیک هم همراه با این رشد بروز و ظهور خواهند داشت.برای مهدی که هیجان کارآفرینی را دوست دارد روزهای پر هیجانی پیش بینی می شود

پنل سرمایه گذاری: آینده اکوسیستم استارتاپی ایران درسال ۱۴۰۰

سعید رحمانی
سعید رحمانی
مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری سرآوا

سعید بعد از بازگشت به ایران صندوق سرمایه‌گذاری سرآوا را با سرمایه 50 میلیارد تومان راه اندازی کرد. طی پنج سال اخیر روی چندین استارتاپ موفق ایرانی مثل دیجی‌کالا‌، کافه بازار و ‌ای‌نتورک (ANetwork) و اخیرا در علی بابا، سرمایه گذاری کرده است. شزان و اوتک از شتابدهندهای سرآوا هستند.

رضا زرنوخی
رضا زرنوخی
رئیس انجمن وی سی ایران و مدیرعامل صندوق توسعه وتکنولوژی ایران

زرنوخی رئیس انجمن وی سی ایران و مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری توسعه و تکنولوژی ایران است. رضا و ITDF سرمایه گذار کافه بازار بودند که در مراحل بعدی از این استارتاپ موفق ایرانی خارج شدند. این صندوق در استارتاپ های متعدد سرمایه گذاری کرده است که مهمترین آن استارتاپ موفق علی بابا است.

امیر هامونی
امیر هامونی
مدیر عامل فرابورس ایران
محمود رضا خواجه نصیری
محمود رضا خواجه نصیری
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن
شهرام شریف
شهرام شریف
مدیر پنل و روزنامه نگار،تحیلگر حوزه آی-تی و فناوری

شهرام از اولین افرادیه که حدود چهارده سال پیش با ورود اینترنت به جامعه ما حس کرد که باید وبلاگی با موضوع تکنولوژی به وجود بیاد، برهمین اساس سایت ای تی ایران رو به وجود آورد. وبسایتی که حالا 16 سال از عمرش می گذرد. شهرام مسئول دبیر گروه ای تی روزنامه دنیای اقتصاد و از فعالان استارتاپی هست.

سخنران ویژه رویداد

سورنا ستاری
سورنا ستاری
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

پنل مهاجرت معکوس: انتقال تجربه سیلیکون ولی

فریدون کورنگی
فریدون کورنگی
بنیانگذار شتاب دهنده مپس و مدیرعامل استارتاپ لاجیک تری در آمریکا
محسن حاتمی
محسن حاتمی
هم بنیانگذار استارتاپ استادکار، مدیر کل اجرایی س
ایمان عقیلیان
ایمان عقیلیان
مدیرعامل وادا

پنل ارائه گزارش اکوسیستم و معرفی ترندهای استارتاپی

امیر شکوهی نیا
امیر شکوهی نیا
فرید ادریسیان
فرید ادریسیان
مدیر عامل شرکت کارانوببن

مدیر عامل شرکت کارانوببن

مدیر بین المللی نوآوری سازمانی در WhatAVenture

مهدی خادمی مقدم
مهدی خادمی مقدم
مدیرعامل اسپید
حمیده حبیبی
حمیده حبیبی
فعال فضای سرمایه گذاری تکنولوژی های بازاریابی و تبلیغات
رضا جمیلی
رضا جمیلی
مدیر پنل و سردبیر خبرگزاری شنبه‌

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و پذیرایی (کیک و چای و نسکافه)۱۳:۱۰۱۴:۰۰
آغاز همایش: تلاوت قرآن کریم۱۴۱۴:۰۵
سرود ملی جمهوری اسلامی ایران۱۴:۵۱۴:۸
خیر مقدم اکبر هاشمی مدیر همایش ۱۴:۸۱۴:۱۵
فیلم کوتاه۱۴:۱۵۱۴:۱۸
پنل ارائه گزارش اکوسیستم و معرفی ترندهای استارتاپی۱۴:۱۸۱۵:۰۰
فیلم کوتاه۱۵:۰۰۱۵:۰۳
سخنرانی سورنا ستاری معاون علمی و فن آوری رئیس جمهور۱۵:۰۳۱۵:۳۰
فیلم کوتاه۱۵:۳۰۱۵:۳۳
پنل ارزش آفرینان: امید بخشی (بخش اول)۱۵:۳۳۱۶:۱۵
پنل مهاجرت معکوس: انتقال تجربه سیلیکون ولی۱۶:۱۵۱۶:۵۸
اقامه نماز و پذیرایی (فینگرفود) و بازدید از غرفه ها و شبکه سازی۱۶:۵۸۱۸:۰۰
پنل سرمایه گذاری خطر پذیر (اکوسیستم استارتاپی در سال ۱۴۰۰)۱۸:۰۰۱۹:۲۰
اهدا تندیس به توسعه دهندگان اکوسیستم ۱۹:۲۰۱۹:۵۰
پنل ارزش آفرینان: امید بخشی (بخش دوم)۱۹:۵۰۲۱:۰۰
پذیرایی شب یلدایی و شبکه سازی۲۱:۰۰۲۲:۰۰

اپلیکیشن رویداد

توسط اپلیکیشن رویداد میتوانید


- پروفایل خود را تکمیل کرده و با دیگر شرکت کنندگان در تماس باشید
- پیغام دیگر شرکت کنندگان را دریافت کرده و با آنها بیشتر آشنا شوید
- زمان بندی برنامه رویداد را مشاهده کنید.
- در بین سخنرانان جستجو کنید و اطلاعات بیشتری دریافت کنید.
- بازخورد خود را برای برگزارکنندگان ارسال نمایید

 

           

حامیان اصلی

حامیان رسانه ای

حامیان معنوی

توضیحات بیشتر

 یلدای کار آفرینان استارتاپی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا برگزار می شود. سال قبل با حضور حداکثری فعالان اکو سیستم استارتاپی ایران در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. 

در سال ۹۵ در پنل کارآفرینان: سعید محمدی مدیر عامل دیجی کالا، شهرام شاهکار مدیر عامل اسنپ، محمد جواد شکوری مقدم مدیرعامل اپارات،علیرضا صادقیان مدیر عامل نت برگ و نازنین دانشور مدیر عامل تخفیفان با مدیریت میلاد صابری بنیان گذار کار بانک   حضور داشتند. 

در پنل سرمایه گذاری هم سعید رحمانی مدیر عامل سرآوا، شهاب جوانمردی مدیر عامل فناپ، رضا زرنوخی رییس انجمن وی سی ایران و علی فیاض بخش مدیر سابق حرکت اول با مدیریت شهرام شریف روزنامه نگار حوزه تکنولوژی شرکت کرده بودند. 

در پنل سوم که به مدیریت رضا کلانتری نژاد مدیر عامل شتابدهنده شزان برگزار شد. محسن ملایری مدیرعامل آواتک، ناصر غانم زاده مدیر سابق فینوا، حمزه قطبی نژاد مدیر عامل نوتک، احمد رضا مسرور مدیر عامل دیموند و محمد امینی صمیمی مدیر عامل شفق حضور داشتند. مدیریت برنامه و اجرا هم با اکبر هاشمی مدیر مسئول هفته نامه شنبه بود. 

یلدای 96

امسال هم مانند سال گذشته خانواده اکوسیستم استارتاپی ایران گردهم می آیند تا از بیم ها و امیدهایشان برای سال 97 بگویند. از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کنیم و از اینده پیش روی اکوسیستم استارتاپی ایران 

در یلدای 96 علاوه بر حضور بخش قابل توجهی از میهمانان که بعنوان پنلیست حضور داشتند. امسال تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست بوم استارتاپی به این جمع اضافه خواهند شد و با شما صحبت خواهند کرد.

 همچنین علاوه بر تغییراتی در اجرا و موضوعات برای اولین بار از یک تندیس رونمایی خواهد شد. "تندیس یلدا"  این تندیس به استارتاپ های موفق و توسعه دهندگان اکوسیستم کار آفرینی و استارتاپی اهدا خواهد شد. 

با توجه به حضور بیش از 700 نفر از مدیران استارتاپ ها، سرمایه گذاران، مدیران وی سی ها، شتابدهندها، فضاهای اشتراکی  و همچنین مدیران نهادهای مالی، بانک ها، سازمان ها دولتی و خصوصی و مقامات کشوری و از همه مهمتر شما فعالان، استارتاپی های عزیز که بدنه اصلی اکوسیستم استارتاپی ایران هستید. سعی کردیم زمان بیشتری را برای گپ و گفت و رد و بدل کردن شماره تماس و شروعی برای اغاز همکاری ها فراهم کنیم. برای همین برای همه کسانی که علاقمند هستند، غرفه هایی را تدارک دیده ایم تا بتوانند خودشان و کسب و کارشان را معرفی کنند. بخاطر نمایشگاه تایم هایی را برای گپ و گفت در نظر گرفته ایم که فرصت مناسبی برای یافتن کسانی است که دنبالش هستید. 

ریز مراسم را بعد از مشخص شدن سخنرانان و پنلیست ها اعلام خواهیم کرد.در ساعت 2 شاهد شروع رسمی همایش خواهیم بود. (با توجه به اینکه پذیرش بعد از ناهار در ساعت15/ 13 صورت می گیرد.  برای همین ناهار در نظر گرفته نشده است. در استراحت هنگام نماز با فینگر فود پذیرایی خواهد شد) در میانه برنامه تایم استراحت و بازدید از نمایشگاه و گپ و گفت خواهید داشت. و ساعت 9شب بعد از پایان برنامه ها در کنار غرفه ها براساس سنت ایرانی مراسم انار خوری خواهیم داشت و اجیل شب یدا را مز مزه خواهیم کرد.

برگزار‌کننده

آواتار

جمعی از فعالان اکوسیستم استارت آپی ایران

رویداد های برگزارشده۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر

آدرس

تهران تهران، بزرگراه چمران، ولنجک، خیابان یمن، خیابان رشیدالدین فضل الله، میدان شهید دکتر شهریاری(میدان دانشگاه)، دانشگاه شهيد بهشتي

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

همراهانه

 • آنلاین
 • رایگان
 • پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات
تا ۲۹ آذر

استراتژی‌های ورود و توسعه بازار در فناوری‌های نوین

 • آنلاین
 • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
تا ۳۱ مرداد

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

نکات کلیدی قوانین و قراردادهای یک استارت آپ

 • آنلاین
 • ۲۴۰,۰۰۰ تومان
 • شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا