ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"ثبت نام در چهارمین- پنجمین وششمین دوره مجازی DBA کارآفرینی وکسب وکار - دبیرخانه جایزه مدیریت ایران" در تاریخ چهارشنبه ۳۱ شهریور ساعت ۰۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت ثبت نام جهت دریافت مشاوره برای تحصیل مجازی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399(اسفند1399 تا خرداد 1400)
با تهیه این بلیت آمادگی خود را برای ثبت نام در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 اعلام واز این طریق همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا نسبت به هدایت تحصیلی شما اقدام نمایند .
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

آشنایی با دوره ی DBA

1-    مقدمه

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، دبیرخانه جایزه مدیریت ایران  با هدف بالا بردن سطح علمی مدیران وکارآفرینان کشور ، و کمک به تحقق این امر دوره ی DBA    یا دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA) را طراحی وسالیانه دوبار آنرا اجراء می نماید .

  DBA   که مخفف  Doctorate of Business Administration است با دکترای رشته های مدیریت ، مهندسی و علوم پایه که عملا منجر به صدور درجه ی علمی [1]برای دانشجویان می شود متفاوت است وبرای افراد حاضردراین دوره ها، گواهینامه[2] گذراندن این دوره ی آموزشی صادر می شود .  هدف این دوره توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی  ویژه مدیران وکارآفرینان می باشد. مخاطبان این دوره مدیران وکارشناسان ارشد، بوده که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت درهریک از زمینه های زیر دست می یابند:

-          بازاریابی

-          تفکر استراتژیک

-          منابع انسانی

-         آینده پژوهی

-         تشخیص فرصت های کارآفرینی

-          مدیریت کسب وکارها  
- مدیریت در فضای مجازی 
- درک تحولات آینده در محیط کسب وکار 

           شرکت کنندگان از طریق حضور در این دوره ، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران را ارتقا می دهند.

نکته قابل توجه این است که افرادی که دوره DBA را گذرانده اند دارای بیشترین میزان اشتغال و همچنین حقوق و مزایای دریافتی نسبت به رشته های دیگر هستند. دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار DBA یک سطح بالاتر از دوره MBA قرار می گیرد. دوره DBA به منظور آموزش و توانمندسازی مدیران ارشد جهت توسعه و گسترش فعالیت سازمان های خدماتی و تولیدی تدوین شده است. آموزش مدیریت عالی کسب و کار DBA در دوره DBA با رویکردی عمل گرایانه و مهارتی و کاربردی (Pragmatist) از یک طرف، و فعالیت های پژوهش محور (Research Oriented) از سوی دیگر تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی و همچنین تخصص های مدیران از طریق منابع و محتوای بروز دانش مدیریت و همینطور مطالعه های موردی (Case Study) امکان پذیر می شود. همینطور با توجه به پرداختن به روش های نوین مدیریت و انجام کار گروهی، اجرای طرح های اجرایی و پژوهش های محوری به افراد و مدیران سازمان ها کمک می کند که چگونه در بازار رقابتی و حرفه ای از رقبا پیشی بگیرند.    

2-   کاربرد ونحوه ی  حضور در این دوره

می توان گفت دوره DBA یک مدرک یا گواهینامه[3] معادل با دکترا با رویکردی تحقیق و پژوهشی می باشد که تمرکز آن بر شیوه های کاربردی و مهارت در زمینه تجارت و کسب و کار است. سطح دوره DBA که پس از دوره MBA ارائه می شود بالاتر از سطح کارشناسی ارشد آکادمیک است و به نوعی می توان DBA را دکترای مدیریت تلقی کرد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هدف از گذراندن دوره DBA پرورش استاد دانشگاه نیست، بلکه هدف از این دوره تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی مدیران ارشد سازمان ها برای رشد وتوسعه ی کسب وکارها می باشد. پس فضای دوره DBA مبتنی بر کسب و کار و تجارت است. لذا مدرک PhD مناسب افرادی است که قصد دارند مدرس دانشگاه و یا محقق حرفه ای در زمینه مدیریت شوند ، حال آنکه دوره DBA با تمرکز بر مهارت های مدیران سعی در آموزش و ارتقای مدیران شاغل در کسب و کارها دارد. بنابرین در دوره DBA، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند. جایگاه DBA در وضعیت کنونی اقتصاد و بازار دنیا شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که رقابت در عرصه کسب و کار و در بین سازمان ها بسیار سخت تر و پیچیده تر شده است. سازمان ها در صورتی می توانند در چنین شرایطی با موفقیت عمل کنند و نسبت به رقبا پیشی بگیرند که نیروی انسانی در سازمان ها بخصوص در سطح مدیریتی و مدیران ارشد سازمان ها از دانش و تخصص مدیریتی و مهارت کاربردی بویژه در زمینه کسب و کار برخوردار باشند. دوره DBA با توجه به اینکه هم بر دانش و تخصص مدیریت و هم بر مهارت های کاربردی مدیران تمرکز دارد می تواند در فضای رقابتی موجود مدیرانی با تخصص و مهارت بالا تربیت کند.

[1] - DEGREE
[2] - CERTIFICATE
[3] -CERTIFICATE


یادآوری مهم1 : 

مدارک DBA در حد مدارک علمی ودانشگاهی نبوده ودارنده آن نمی تواند در دانشگاه های ومراکز آموزش عالی تدریس نموده ویا از امتیاز استخدامی آن برخوردار گردد .این موضوع در مورد گواهینامه ی DBA جایزه مدیریت ایران نیز صادق می باشد وشرکت کنندگان با علم به این موضوع ، در این دوره مجازی وصرفا با هدف ارتقای توان دانشی وتئوریکی خود شرکت نموده ومنبعد به بهانه ی عدم اطلاع ، حق اعتراض نخواهند داشت .

 یادآوری 2:

طول مدت این دوره 4 ترم می باشد که شامل مواد درسی زیر می گردد : 
ترم اول :
 - آشنایی با مبانی کارآفرینی وکسب وکار 

- آشنایی با تئوری های کارآفرینی 

- شناسایی وتشخیص فرصت های کارآفرینی 

- برنامه ریزی استراتژیک کارآفرینی 

ترم دوم : 

- آشنایی روش های برآرود اندازه بازار کالاها وخدمات 

- آشنایی با انواع کسب وکارها 

- آشنایی با مدل کسب وکار وامکان سنجی

- - تهیه طرح کسب وکار 

ترم سوم :
-استقرار کسب وکار 

- مدیریت کسب وکارهای کوچک 

- مدل های تامین مالی در کارآفرینی 

- - مبانی توسعه محصول جدید 

 ترم چهارم : 

- آشنایی با کسب وکارهای مجازی واستارت آپی 

- - تحلیل محیط کسب وکار 

- بررسی دلیل شکست کسب وکارها 

- آشنایی با مدل تعالی مدیران وکارآفرینان 

رساله آخر دوره : 

در پایان ترم چهارم ، دانش پذیران ، باید یک رساله عملی وکاربردی را زیر نظر یکی از اساتید انجام بدهند .

 

یادآوری 3- مدرک این دوره  فقط با لوگوی دبیرخانه جایزه مدیریت ایران وهاب کارآفرینی ایران صادر می شود .

معرفی ساختار دوره ی DBA دبیرخانه جایزه مدیریت ایران

دلایل وضرورت های برگزاری این دوره 

با توجه به تغییرات سریع در دنیای مدیریت و کسب و کار، مدیران ارشد به منظور سازگاری با این تغییرات و تصمیم گیری درست و به موقع با توجه به تغییراتی که در کسب و کار رخ می دهد و همچنین افزایش رقابت پذیری و ثمر بخشی می بایست علاوه بر تجارب مدیریتی، به دانش و مهارت مدیریتی نیز مجهز شوند. دوره DBA ابزار بسیار مناسبی برای مدیران در جهت کسب دانش به روز مدیریتی همچنین کسب مهارت های مدیریتی است. مدیران ارشد سازمان ها با گذراندن دوره DBA می توانند مزیت رقابتی برای خود نسبت به سایر مدیران ایجاد کنند که این همان دانش و علم مدیریت است. علاوه بر دانش مدیریتی، دوره DBA با توجه به ایجاد مطالعه های موردی، در زمینه تقویت مهارت های مدیران نیز بسیار پر فایده است. دوره DBA همانطور که گفته شود هم به مباحث نظری و تئوری مدیریت می پردازد و هم بر جنبه های کاربردی مدیریت تمرکز دارد. بنابرین دوره DBA برای مدیران ارشد، مدیران اجرایی و مشاوران مناسب می باشد. همینطور دوره DBA به مدیر مهارت تجزیه و تحلیل در شرایط پیچیده و تصمیم گیری در شرایط چند بعدی و پیچیده را میدهد. مزایای شرکت در دوره DBA دوره DBA به مدیران می آموزد که چگونه مدیریت سازمان خود را از چارچوب سنتی رییس و زیردست به سمت چارچوب رهبری هدایت کنند. مدیران با گذراندن دوره DBA می آموزند چگونه سازمان خود را رهبری کنند، ابزارهای مدیریتی و رهبری را می شناسند و یاد می گیرند بنا به شرایط و موقعیت سازمان از هر کدام از این ابزارها استفاده کنند. دوره DBA به مدیران می آموزد چگونه منابع انسانی (که بی شک مهمترین منبع هر سازمان است) سازمان خود را مدیریت کنند تا حداکثر بهره وری و رضایت سازمانی را به دست آورند. شرکت کنندگان دوره DBA با مهارت آینده پژوهی می آموزند چگونه دید درستی نسبت به آینده فضای کسب وکار داشته باشند و بتوانند خود را برای سناریو های محتمل آینده آماده کنند. مهارت حسابداری و مدیریت مالی این توانایی را به فارغ التحصیلان دوره DBA می دهد که نسبت به شرایط مالی سازمان خود درک درستی به دست آورند و بتوانند بر فرآیندها و وضعیت مالی سازمان خود اشراف کامل داشته باشند. علاوه بر این دوره DBA به دانش پژوهان می آموزد چگونه برای توسعه کسب وکار خود در بلند مدت برنامه ریزی کنند و استراتژی های لازم برای توسعه کسب وکار خود را تدوین کنند. دانش پذیران در دوره DBA می آموزند که چگونه از علم مدیریت برای اصلاح مشکلات سازمان خود وجلوگیری از اضمحلال آن استفاده کنند و علم مدیریت را به صورت کاربردی برای توسعه کسب وکار خود به کار برند. به بیان دیگر می توان گفت مهمترین ویژگی دوره های DBA  دبیرخانه جایزه مدیریت ایران کاربردی کردن علم مدیریت است به نحوی که مدیریت سازمان از چارچوب بی برنامه و مبتنی بر تجربه خارج شود و نگاه منسجم مدیریتی بر سازمان حاکم گردد.

ساختار دوره DBA دبیرخانه جایزه مدیریت ایران

مخاطبان دوره DBA  دبیرخانه جایزه مدیریت ایران ، عموما مدیران ارشد سازمانها و صاحبان موفق کسب وکار هستند. این مدیران علاوه بر بهره مندی از تجربه غنی اجرایی خود می خواهند از علم روز مدیریت برای توسعه کسب و کار خود به بهترین نحو استفاده کنند. اساتید دوره DBA دبیرخانه جایزه مدیریت ایران نیز،  عمدتا از برترین اساتید حوزه مدیریت هستند که علاوه بر تبحر در علم روز مدیریت می توانند راهکارهای اجرایی برای استفاده کاربردی از علم مدیریت در سازمان ارائه دهند. به علت مشغله کاری بالای مدیران حاضر در دوره های DBA و اساتید آن، عموما دوره های   DBA دبیرخانه جایزه مدیریت ایران به صورت پاره وقت برگزار می شوند تا مدیران حاضر در دوره بتوانند در کنار مدیریت سازمان خود به کسب مهارت مدیریتی نیز اقدام کنند.

سرفصل های دروس هر ترم به شرح زیر معرفی شده اند:

 ترم اول 
تشخیص فرصت 
برنامه ریزی استراتژیک 
تئوری های کارآفرینی 
مدیریت کسب وکارهای کوچک 
ترم دوم 
بررسی دلایل شکست کسب وکارها 
تفکراستراتژیک
آشنایی با مبانی کارآفرینی 
آشنایی با تئوری های مدیریت کارآفرینی 
ترم سوم 
آشنایی با روش های برآورد اندازه بازار 
آشنایی با شاخص های  کسب وکار
آشنایی با مدیریت مالی 
آشنایی با تئوری های مدیریت 
ترم چهارم 
بازاریابی وبرندینگ
دیجیتال مارکتینگ 
آشنایی با مبانی کیفیت مدیریت 
آشنایی با آینده پژوهی 

یادآوری مهم در مورد نحوه برگزاری دوره

این دوره به طور کامل به صورت مجازی وغیر حضوری برگزار می گردد .ودانش پذیران ، با مطالعه ی منابعی که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت ، نسبت به آنچه که فراگرفته اند تحت آزمون مجازی وغیر حضوری قرار گرفته ودر نهایت ، قبل از صدور مدرک مورد مصاحبه ی شفاهی قرار می گیرند.

مراحل ثبت نام دراین دوره


مراحل ثبت نام دراین دوره را می توان به شرح زیر برشمرد : 

یادآوری : این دوره طی چهار نیمسال متوالی(دوسال) برگزار شده ودانش پذیران مکلف به انجام یک پروژه ی عملی زیر نظر یکی از اساتید هستند .

1- تکمیل فرم درخواست وثبت نام 

2- مشاوره رایگان تلفنی وبا حضوری با دانش پذیران وانجام مصاحبه با ایشان 

3- ارزیابی سطح اطلاعات تجربی وتحصیلی دانش پذیران از طریق آزمون کتبی واعلام نتیجه آزمون و مصاحبه 

4- ارسال اطلاعات ومنابع آموزشی دوره برای دانش پذیران به صورت مجازی وبرگزاری حداقل یک وبینار اختصاصی با استاد مربوطه برای ایشان در هر نیمسال وبرای هردرس

5- برگزاری آزمون نهایی در پایان هر نیمسال 

6- انجام پروژه عملی زیر نظر یکی از اساتید به انتخاب دانش پذیر

7- دریافت گواهینامه DBA در صورت قبولی در آزمون ها وتایید پروژه توسط استاد 

8- صدور گواهینامه ی گذراندن دوره ی DBA برای دانش پذیر توسط دبیرخانه جایزه مدیریت ایران 

مدیران واساتید دوره

پروفسور ناصر میرسپاسی
پروفسور ناصر میرسپاسی
مدیرعلمی جایزه مدیریت ایران وپدر علم مدیریت ایران

عضو هیئت علمی، رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست گروههای مدیریت دانشکده مدیریت واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

سردبیر مجله اقتصاد و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی

عضو هیئت تحریریه مجله مدیریت شهری

عضو هیئت تحریریه مجله مطالعات دفاعی استراتژیک

رئیس سابق انجمن علوم مدیریت ایران (دو دوره)

رئیس هیئت مدیره موسسه بین المللی مدیریت نوآور

طراح طبقه بندی مشاغل (با مجوز وزارت کار و امور اجتماعی)

دکتر حیدرامیران
دکتر حیدرامیران
دبیر اجرایی جایزه مدیریت ایران ومدیر دوره

1- رئیس هاب کارآفرینی ایران

2- رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان

3- موسس انتشارات امیران

4- موسس سایت بیزینس مانیتور ایران

5- دبیراجرایی جایزه استارت آپ های ایران

6- دبیراجرایی جایزه مدیریت ایران

7- کارآفرین برترملی

دکتر آرش شاهین
دکتر آرش شاهین
عضوء هیات علمی دانشگاه و هیات اجرایی دوره

Professor of Quality Engineering and Management

Associate Editor of JSBM

EAB member of TQM, IJQRM, IJPPM, IJLSS, JMTM, MD, AJMSA, IJMS

Brand Ambassador and Scientific Representative of Emerald in Isfahan

Vice-Dean for Research of the Faculty of Administrative Science and Economics

Director of Quality Management Research Group

Department of Management

University of Isfahan

Isfahan

Iran

دکتر امیر بیات ترک
دکتر امیر بیات ترک
عضوء هیات علمی دانشگاه و هیات اجرایی دوره

دکتری: مدیریت صنعتی . دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات .تهران، ایران.1383

کارشناسی ارشد: مدیریت صنعتی . دانشگاه آزاد اسلامی ، ایران، 1375.

کارشناسی:مدیریت صنعتی . دانشگاه آزاد اسلامی ، ایران ، 1370 .

دکتر کاوه تیمورنژاد
دکتر کاوه تیمورنژاد
عضوء هیات علمی دانشگاه وهاب کارآفرینی ایران

مدیر کل منابع انسانی

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری

معاون امور اجتماعی و فرهنگی

معاون مدیر کل روابط عمومی و بین الملل

مدیر روابط عمومی و مدیر خانه فرهنگ

مدیر زیباسازی و مشاور خدمات شهری

مدیر روابط عمومی وسرپرست حوزه اجتماعی

رئیس انجمن کاراته شهرداری تهران

سردبیر نشریه بین المللی سرمایه انسانی در مدیریت شهری

(صاحب امتیاز شهرداری تهران )

دکترروح اله فرهادی
دکترروح اله فرهادی
عضوء هیات علمی دانشگاه وهاب کارآفرینی ایران

دانشگاه علامه طباطبائی (مقطع کارشناسی)

دانشگاه علامه طباطبائی (مقطع کارشناسی ارشد)

دانشگاه بوعلی سینا (مقطع کارشناسی ارشد)

دانشگاه خوارزمی (علوم اقتصادی سابق)

موسسه علوم بانکی

دانشگاه آزاد تهران مرکزی (دانشکده مدیریت)

 دکتر داود قربان وطن
دکتر داود قربان وطن
کارشناس نظام بانکی وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

کارشناس ارشد مدیریت صنعتی

دکتری مدیریت صنعتی

کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران

ارزیاب جایزه استارت اپ های برترایران

متخصص راه اندازی وتوسعه کسب وکارهای استارت آپی مالی

کوچ کسب وکارهای مجازی واینترنتی

مولف کتاب نبرد استراتژیست ها و مولف برترملی

دکتر رحمت علی صابری
دکتر رحمت علی صابری
عضوء هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی وهاب کارآفرینی ایران

• دكترى مديريت بازرگانى گرایش سیاستگذاری بازرگانی،مدرس و عضو هيئت علمى رسمى قطعى دانشگاه از سال ١٣٧٩

• ٣٢ سال حضور مستمر در فضاهاى كسب و كار بعنوان سرمايه گذار

• داراى ٢٠ سال تجارب متنوع سمت هاى مديريتى اجرائى و مشاوره در حوزه هاى دانشگاهى، صنعت و تجارت

• توليد كننده نمونه استانى سال ٨٤

• صادر كننده نمونه استانى سال ٨٥

• مشاور نمونه سال هاى ٨٧ و ٩١ منتخب سازمان صنعت، معدن و تجارت

• استاد نمونه سال هاى ٨٨، ٩٠ و ٩٢

• مجرى و همكار ١٥ طرح پژوهشى كاربردى در سطوح استانى، ملى و بين المللى در حوزه هاى برنامه ريزى استراتژيك و بازاريابى

• عضو گروه تدوين برنامه استراتژيك آموزش فنى و حرفه اى كشور تونس در انستيتو آموزشى پژوهشى AGYA آلمان از ٢٠١٨

• مخترع مشترك نرم افزار مدل برنامه ريزى استراتژيك فردى(برنامه زندگى ايرانيان)

• مؤلف ٥ كتاب در حوزه هاى برنامه ريزى و تحول

• داراى بيش از ٢٠ مقاله معتبر ملى و بين المللى

دکتر غلامرضا فتاحی
دکتر غلامرضا فتاحی
کارشناس سرمایه گذاری وراه اندازی کسب وکارها وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

دكترغلامرضافتاحى

DBAدكتراى

عضوهيات مديره سازمان فروش ايرانيان

عضوهيات مديره شركت باسكول ايران

عضو هيات إجرائي جايزه استارت آپ هاى ايران

متخصص وكارشناس امورمالي وتامين مالى

متخصص وكارشناس بورس وبازارهاى مالى

منتوروارزياب استارت آپ هاى مالى ايران

كارشناس ارزشيابى وقيمت گذارى استارت آپ ها

نويسنده ومؤلف كتاب تجزيه وتحليل شاخص هاى

مالى كارآفرينى وكسب وكارها

نويسنده ومؤلف كتاب راهنماى ارزش گذارى و

قيمت گذارى استارت آپ ها

 دکتر مرتضی مجدفر
دکتر مرتضی مجدفر
متخصص سیستم های نوین آموزشی وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

• دانش‌آموختة دورۀ تربیت معلم در سطح کاردانی، مهندسی صنایع در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت آموزشی.

• مدیرتولید و سر‌ویراستار علمی انتشارات پیشگامان پژوهش‌مدار.

•عضوانجمن مدیریت آموزشی ایران، عضو پیوستة انجمن ترویج علم ایران، عضو هیئت مدیرة انجمن ادبی- هنری صابر و عضو هیئت امنای انجمن ادبی ساهر.

• شاغل در آموزش‌و‌پرورش از 1360 تاکنون در سمت‌های گوناگون

• اشتغال در مجموعه مجلات رشد وابسته به وزارت آموزش‌و‌پرورش

• مسئول مرکز مطالعه و یادگیری دانشگاه تربیت‌معلم (خوارزمی) و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تدریس در این دانشگاه (1378 تا 1381).

• عضو کمیسیون تخصصی مدیریت آموزشی شورای عالی آموزش‌وپرورش.

• عضویت در سایر شوراهای تخصصی و معتبر وزارت آموزش‌و‌پرورش، دانشگاه تربیت‌معلم، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و جز آن‌ها.

خانم دکتر سپیده شمسعلی نیا
خانم دکتر سپیده شمسعلی نیا
عضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران ومتخصص در امورتامین مالی

دکتری مهندس مالی

کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران

متخصص سیستم های حسابداری مالی و صنعتی و بهای تمام شده

ارزیاب جایزه استارت اپ های ایران

مشاور امور مالیاتی شرکتها

مشاور مالی و متخصص راهکارهای تامین مالی و جمع سپاری برای شرکت ها

متخصص راه اندازی و توسعه کسب و کارهای استارآپی در حوزه مالی

متخصص بهبود فرایندها و روش های کسب و کار

دکتر حسن نادعلیان
دکتر حسن نادعلیان
متخصص منابع انسانی وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

دکتری راهبردی کسب و کار و کارآفرینی (DBA) کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

رئیس هیات مدیره شرکت کیانمهر

عضو هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان

مدیر منابع انسانی شرکت بام راه

مشاور سرمایه های انسانی شرکت پند تک

ارزیاب جایزه استارت آپ های ایرانی

دارای سی و پنج سال تجربه سابقه مدیریت اجرایی در شرکتهای تولیدی صنعتی بازرگانی و عمرانی.

دکتر محمدرضا دادرس
دکتر محمدرضا دادرس
عضوء هیئت علمی هاب کارآفرینی ایران

مشاور ارشد مدیر عامل هولدینگ نماد مبادلات امروز

مشاور ارشد مدیر عامل شرکت راهدارصنعت ماشین و ماشین آلات ایران

مشاور ارشد مدیر عامل و مسول دفتر تهران و پخش شهرستانهای شرکت شهدانه

مشاور مدیر عامل در امور بازرگانی هولدینگ معدنی پیام هونامیک

مشاور ارشد مدیر عامل هولدینگ معدنی و دارویی و غذایی یگانه سازان پارت

مدرس دانشگاه علامه مجلسی "دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) " دوره کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و تهران مرکز

دکتر کامران براهنگ
دکتر کامران براهنگ
عضوءهیات علمی هاب کارآفرینی ایران وارزیاب جایزه مدیریت ایران

دکتر كامران برآهنگ

مربي بين المللي فيتنس و تغذيه از اروپا و امريكا

با سابقه ١٥ ساله مديريت و راه اندازي باشگاههاي ورزشي در ايران و خاورميانه

دكتراي کارآفرینی وکسب وکار DBA

دکتر خدایارعبدالهی
دکتر خدایارعبدالهی
متخصص سیستم های بازاریابی وفروش وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

دکتر خدایار عبداللهی

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات ودکتری DBA کارآفرینی وکسب وکار

نویسنده کتاب :چگونه بودجه بازاریابی تهیه کنیم ؟ و کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار

نویسنده مقالات اقتصادی روزنامه دنیای اقتصاد

مدرس دوره های بازاریابی و فروش

دکتر سید میثم میرحیدری
دکتر سید میثم میرحیدری
عضوء هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی وعضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

دکتری مدیریت صنعتی

کارشناس ارشد هاب کارآفرینی ایران

ارزیاب جایزه استارت آپ های ایران

متخصص در حوزه ی منابع انسانی

- عضو کارگروه تدوین آیین نامه کارآفرینی شهر تهران مصوب شورای شهر

- مدیر تدوین طرح و دستورالعمل کارآفرینی مناطق 22 گانه شهر تهران

- عضو شورای راهبردی کارآفرینی شهر تهران

- نماینده شهرداری تهران در کارگروه اشتغال استانداری تهران

- عضو کمیته مسئولیت اجتماعی شهرداری تهران

- مشاور و کار شناس کسب و کار و کارآفرینی رادیو اقتصاد

دکتر محمدرضا راضی
دکتر محمدرضا راضی
عضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

فارغ التحصیلی در رشته مهندسي صنايع و سيستم‌ها از دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي تكنيك تهران)

تحصيلات خود را در رشته MBA

دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مدیریت رسانه

پژوهشگر حوزه مدیریت رسانه و مدیریت اسلامی

کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران

کارشناس نظام بانکی

دکتریحیی صمدم مقدم
دکتریحیی صمدم مقدم
عضوء هیات علمی هاب کارآفرینی ایران

- دکتر ی مدیریت تکنولوژی

-استاد یار دانشگاه

-بیش از 20 سال سابقه صنعت در سطوح مدیریت اجرایی و هیئت مدیره

برگزارکنندگان دوره ی DBA کارآفرینی وکسب وکار

زمان‌بندی بر گزاری نیمسال های این دوره

عنوانشروعپایان
تدریس دروس پایه واجباری مهر ماه هرسال بهمن ماه هرسال
---

حامیان این برنامه

سوالات متداول

برای حضور در این دوره داشتن مدرک کارشناسی ارشد وفعالیت در مشاغل اداری وسازمانی وکارآفرینی الزامی است
خیر این دوره به صورت غیر حضوری ومکاتبه ای برگزار می گردد ودر صورت لزوم دانش پذیران می توانند از طریق شبکه های اجتماعی با اساتید دوره در تماس باشند
منابه این دوره شامل جزوات ، فیلم ها وفایل های صوتی اساتید پس از ثبت نام وپرداخت شهریه برای شما ارسال می گردد .
خیر
این دوره جمعا به مدت یک سال ودر دونیمسال تحصیلی برگزارمی گردد ودر پایان هر نیمسال آزمون دروس ارایه شده به صورت مجازی والکترونیکی برگزار می گردد .
مدرک این دوره به طور مشترک توسط دبیرخانه جایزه مدیریت ایران وهاب کارآفرینی ایران صادر می شود ؟
اصولا دوره های MBA و DBA فاقد ارزش استخدامی بوده وبه عنوان درجه یا DEGREE محسوب نشده وفقط برای آنها گواهینامه یا CERTIFICATE صادر می گردد .لذا در ثبت نام خود دقت نمایید .
بله دراین دوره اساتید از طریق وبینار ، برخی از دروس تخصصی را تدریس خواهند کرد .

ویدیو از آپارات

ویدیو از آپارات

نمونه گواهینامه دکتری حرفه ای DBA دبیرخانه جایزه مدیریت ایران

 

قابل توجه متقاضیان دریافت خدمات رایگان مشاوره وکوچینگ کسب وکار

 

برای دریافت مستقیم خدمات بیزینس کوچینگ وراهنمایی دراین خصوص ، می توانید از طریق لینک زیر وارد گروه واتس آپی مرتبط با این موضوع شده وراهنمایی لازم را دریافت نمایید : 

 

https://chat.whatsapp.com/JMkLMn7sAtyA7UQjD2mgNJ

برگزار‌کننده

آواتار

دبیرخانه جایزه مدیریت ایران

جایزه مدیریت ایران ، یک جایزه مدیریتی در حوزه ی تعالی فردی ومدیریتی است که زیر نظر وبا مدیریت آقای پروفسور ناصر میرسپاسی ، به مدیران وکارآفرینان برتری که عملکرد مناسبی در حوزه ی مدیریت وراهبری کسب وکار خود دارند اعطاء می گردد .

رویداد های برگزارشده۳

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۸ مهر

دوره تشریح الزامات isoo 9001

 • آنلاین
 • ۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
تا ۲۷ اسفند

نامبروان-102

 • آنلاین
 • ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف
تا ۳۰ مهر

گروه vip کوچینگ مدرسان

 • آنلاین
 • ۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمد ترک
دوشنبه ۸ آذر

قاتلان فروش3 - چگونه فروش خود را از رکود و مرگ تدریجی نجات دهیم

 • آنلاین
 • از ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه جایزه فروشندگان برترایرانی