محفل کتاب و تجربه 25ام

شروع رویداد
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ ۲۰:۳۰
مکان رویدادمشهد
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
محفل کتاب و تجربه 25ام
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۵۱۳۸۹۳۵۴۵۴-۰۹۱۵۱۰۸۵۰۶۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

محفل کتاب و تجربه پانوآ، نشستی است ماهانه بین کنشگران زیست بوم استارتاپی مشهد، با محور خوانش و نقد بررسی کتابهای منتخب روز در حوزه  کسب و کار با تمرکز بر کسب و کارهای نوین و استارتاپها.
در این نشست، پس از ارائه خلاصه ای تخصصی از کتابهای مشخص شده در نشست پیشین، گفتگویی تخصصی و ساختاریافته بین اعضای نشست شکل می گیرد که زمینه ایست برای انتقال دانش و تجربیات اعضا.

همچنین شبکه سازی به عنوان بخشی از اجزای زیست بوم استارتاپی در این رویداد نقش پر رنگی دارد و شرکت کنندگان می توانند از این ظرفیت استفاده زیادی ببرند.

پایگاه نوآوری (پانوآ) به عنوان برگزارکننده این رویداد، افتخار میزبانی بيست و بنجمین نشست محفل کتاب و تجربه را دارد و اعضای آن امیدوارند گام های بلندتر و استوارتری را برای ارتقای کیفیت زیست بوم استارتاپی شهر و کشور خود، بردارند.
ما در کانال تلگرام و اينستاگرام پانوآ دنبال کنيد. محتوای ارائه در کانال ارائه خواهد شد.
http://t.me/panoa_co
instagram.com/paoa.co

سخنرانان

حمید چرم فروشان

حمید چرم فروشان

ارائه دهنده کتاب

مدیرعامل مانیشن

نوید طبسی

نوید طبسی

ارائه دهنده کتاب

برگزارکنندگان

پانوآ

پانوآ

فضای اشتراکی پایگاه نوآوری

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی- معارفه حاضرین۱۷:۳۰۱۷:۴۵
بخش اول ارائه۱۷:۴۵۱۸:۱۵
بخش دوم ارائه۱۸:۱۵۱۸:۴۵
بررسی کتاب توسط حاضرین۱۸:۴۵۱۹:۱۰
پذیرایی و شبکه سازی۱۹:۱۰۱۹:۳۰
پنل تجربه۱۹:۳۰۲۰:۳۰

سوالات متداول

بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر به دلیل حفظ محیط زیست نیازی نیست
توضیحات درباره کتاب
مزیت اصلی این کتاب ، ذوق و هنر نویسنده در بیان شیوا و داستان گونه مفاهیم علمی و پیچیده ی روان شناسی اجتماعی است؛ و همین نوآوری بوده است که این کتاب را تبدیل به یکی از پرفروش ترین کتب حال حاضر در حوزه ی بازاریابی در غرب نموده است. نویسنده با بررسی برخی از زیربناهای رفتاری بسیار مهم انسان ها، به خوبی نشان می دهد که تا چ حد رفتار بشر تحت تاثیر باورها و چارچوب های ذهنی مشترک جامعه ی پیرامونی او و رفتار سایرین قرار دارد. همچنین مطالب کتاب روشنگر این واقعیت است که رفتار فردی یک انسان را هرگز نمیتوان مستقل از کنش ها و چارچوب های مشترک حاکم بر جامعه ی پیرامونی وی تحلیل نمود. این نیرو اجتماعی، در بسیاری از مواقع آن چنان پرقدرت عمل می کند که می تواند جمعی را خود خواسته به سوی پایان دادن جمعی زندگی سوق دهد. بر این اساس، نویسنده کتاب تلاش کرده است تا خواننده را با قواعد تاثیرگذاری و نفوذ اجتماعی آشنا کرده و نکاتی کاربردی برای مدیریت آن، استفاده از مزایا، و جلوگیری از آثار مخرب آن پیشنهاد کند. همچنین از آنجا که تامل در علوم و حوزه های مربوط به ((درک کنش های اجتماعی انسان )) یکی از مهمترین پیش نیازهای موفقیت در هر فعالیت اجتماعی است. بنابراین علاوه بر مدیران و متخصصین علوم اجتماعی، مطالعه این اثر ارزشمند را به صاحبان کسب و کار، مربیان و کارمندان و همه کسانی که در زندگی خود خواهان ارتباطی موثر با دیگران هستند، توصیه می کنیم.

توضیحات

کتاب روان شناسی نفوذ
مزیت اصلی  این کتاب ، ذوق و هنر نویسنده در بیان شیوا و داستان گونه مفاهیم علمی و پیچیده ی روان شناسی اجتماعی است؛ و همین نوآوری بوده است که این کتاب را تبدیل به یکی از پرفروش ترین کتب حال حاضر در حوزه ی بازاریابی در غرب نموده است.
نویسنده با بررسی برخی از زیربناهای رفتاری بسیار مهم انسان ها، به خوبی نشان می دهد که تا چ حد رفتار بشر تحت تاثیر باورها و چارچوب های ذهنی مشترک جامعه ی پیرامونی او و رفتار سایرین قرار دارد. همچنین مطالب کتاب روشنگر این واقعیت است که رفتار فردی یک انسان را هرگز نمیتوان مستقل از کنش ها و چارچوب های مشترک حاکم بر جامعه ی پیرامونی وی تحلیل نمود. این نیرو اجتماعی، در بسیاری از مواقع آن چنان پرقدرت عمل می کند که می تواند جمعی را خود خواسته به سوی پایان دادن جمعی زندگی سوق دهد. بر این اساس، نویسنده کتاب تلاش کرده است تا خواننده را با قواعد تاثیرگذاری و نفوذ اجتماعی آشنا کرده و نکاتی کاربردی برای مدیریت آن، استفاده از مزایا، و جلوگیری از آثار مخرب آن پیشنهاد کند.
همچنین از آنجا که تامل در علوم و حوزه های مربوط به ((درک کنش های اجتماعی انسان )) یکی از مهمترین پیش نیازهای موفقیت در هر فعالیت اجتماعی است. بنابراین علاوه بر مدیران و متخصصین علوم اجتماعی، مطالعه این اثر ارزشمند را به صاحبان کسب و کار، مربیان و کارمندان و همه کسانی که در زندگی خود خواهان ارتباطی موثر با دیگران هستند، توصیه می کنیم.

لینک خرید اینترنتی:
http://rasabooks.ir/default.aspx?TabId=502&Id=27007&mId=1&title=%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%20%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%20%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0%20%D9%80%20%D9%87%D9%86%D8%B1%20%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B9%D8%AF%20%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%86%20%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86

آدرس:مشهد دانشجوی 1 پ 52