رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه مثلث پذیرش دانشگاهی - ساخت رزومه دیجیتال - Portfolio و انگیزه نامه در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۳:۰۰

کارگاه مثلث پذیرش دانشگاهی - ساخت رزومه دیجیتال - Portfolio و انگیزه نامه

  • رایگان
  • آنلاین
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاه مثلث پذیرش دانشگاهی


در این کارگاه در نظر داریم تا ویژگی های سه گانه دریافت یک پذیرش در دانشگاه های معتبر برای کلیه رشته های دانشگاهی را مورد بررسی قرار دهیم. سه گانه این پذیرش شامل نوشتن رزومه CV - نوشتن انگیزه نامه Motivation Letter  و طراحی رزومه دیجیتال تصویری Portfolio ویژه رشته های معماری، گرافیک و هنر می باشد. 

در این کارگاه با توجه به اینکه هنرجویان زمینه دوره فتوشاپ را ندارند، دوره پایه فتوشاپ در ابتدا به هنرجویان تدریس می شود، پس از آن بررسی نمونه های رزومه Cv مورد بررسی قرار می گیرد و برای  نمونه شیوه ایجاد یکی از این رزومه ها در فتوشاپ مورد بررسی و طراحی قرار می گیرد. 

پس از آن اصول مرتبط با نوشتار یک Motivation Letter  - انگیزه نامه مناسب برای دانشگاه ها به خصوص در مقاطع ارشد و دکتری مورد بررسی قرار  می گیرد و نکاتی که ضروری است در این مبحث به آن اشاره شود از ضروریاتی است که در این کارگاه تدریس می شود. 

پس از آن برای کلیه هنرجویان نحوه ساخت و نمونه های برتر رزومه های تصویری Portfolio  مورد بررسی و طراحی قرار می گیرد. بدیهی است  برای هنرجویان رشته های هنر، معماری و گرافیک یکی از نکات کلیدی این مثلث پذیرش وجود رزومه های تصویری است که در این کارگاه به بررسی کامل آنها پرداخته می شود. 

 

در نهایت در گروهی که برای هنرجویان تعریف می شود نمونه های برتر رزومه قرار خواهد گرفت و در دو زبانه متفاوت به زبان های انگلیسی و آلمانی نمونه های رزومه درج خواهد شد هنرجویان همچنین در این گروه می توانند به پرسش و پاسخ در زمینه های متفاوت این مثلث بپردازند. 

 

مشاوره جهت کسب اطلاعات بیشتر:

 

02122872307 

اینستاگرام eyvankhane.interior 

تلگرام @interiorarchhouse 

سایت: www.arch-house.com 

سخنرانان

مهندس ملاحسینعلی
مهندس ملاحسینعلی
آرشیتکت

فارغ التحصیل از دانشگاه شفیلد انگلستان در رشته معماری تکنولوژی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
برای شرکت در این کارگاه نیاز به زمینه قبلی فتوشاپ و یا آموزش قبلی نحوه نوشتن رزومه لازم نیست.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
برای شرکت در این وبینار نیاز به وجود وسایل نیست ولیکن هر فرد می تواند پس از شرکت در این وبینار بنا به اطلاعات شخصی خود یک نمونه از هر یک از رئوس این مثلث را برای خود تولید با استاد کرکسیون نماید.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر
چه افرادی می توانند از این کارگاه استفاده نمایند؟
کلیه افرادی که در پروسه مهاجرت های تحصیلی هستند و یا قصد دارند در سال جدید برای مهاجرت تحصیلی اقدام نمایند در طول پروسه مهاجرت و اخذ پذیرش ملزم به تولید این سه راس خواهند بود و بهتر است از قبل به تولید نمونه های این مدارک بپردازند.
آیا این نمونه رزومه ها برای کلیه رشته ها یکی است؟
سی وی (CV) رزومه اصلی برای کلیه رشته ها مشابه و نوشتار مشابهی دارد ، انگیزه نامه Motivation Letter همچنین ساختار مشابه و مفاهیم مشابهی را در خود الزام دارد ولیکن برای رشته های تصویری نظیر معماری، هنر و گرافیک وجود رزومه دیجیتال تصویری (Portfolio( نیز ضروری است که در این کارگاه تدریس می شود.

برگزار‌کننده

آواتار

ایوان خانه معمار

دپارتمان معماری داخلی

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر