رویداد به پایان رسیده است!
مراسم پایان دوره‌‌های اول و دوم طراحی بسته‌بندی مدرسه‌ی ویژه در تاریخ چهارشنبه ۱۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۸:۰۰

مراسم پایان دوره‌‌های اول و دوم طراحی بسته‌بندی مدرسه‌ی ویژه

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اولین مدرسه‏‌ی حرفه‌‏ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک ، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات در ایران

در سال‌های پایانی دهه ۶۰، زنده‏ یاد مرتضی ممیز به همراه جمعی از مدرسان طراحی گرافیک در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور علاقه‏‌مند بودند یک دانشکده‌ی هنری خاص را با تکیه بر تجربیات چندین ساله و مطالعه‌ی نظام‏‌های آموزشی معتبر جهان بر اساس نیاز‏های روز جامعه راه اندازی کنند. اما متاسفانه علی‌رغم تلاش‌های بسیار طی قریب ۹ ماه، به نتیجه‏‌ای نرسید. در نیمه‌ی دوم سال ۸۴ آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه با عنوان «مدرسه‏‌ی ویژه، اولین مدرسه‏‌ی حرفه‏‌ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات در ایران»، در پاسخ به همین نیاز‏ها یعنی؛ گسترش توانایی‏‌های هنری و فعالیت حرفه‏‌ای هنرجویان در بازار کار و تکمیل آموزش‌های تخصصی آنان بنیان گذاری‌شده و با برگزاری دوره‏‌های آموزشی مختلف کار خود را به طور رسمی آغاز کرد. هدف و آرمان« مدرسه‏‌ی ویژه» آن است که با دست‌یابی به جایگاه و هویت معتبر در عرصه‌‏های یاد شده، به صورت مرجعی برای آموزش‌های حرفه‌ای، تخصصی و تکمیلی درآید. اعضای اولین شورای طرح و برنامه‌‏ریزی آموزشی مدرسه عبارت بودند از؛ مرتضی ممیز (سرپرست شورا)، ابراهیم حقیقی، مسعود سپهر، شهرزاد اسفرجانی، رضا عابدینی، علیرضا صدرمحمدی و امراله فرهادی؛ که پس از درگذشت مرتضی ممیز، ابراهیم حقیقی سرپرستی شورا را به عهده گرفت. مدرسه‏‌ی ویژه توانسته است با حضور بسیاری از شاخص‌ترین طراحان گرافیک ایران و جهان، کارشناسان حرفه‌‏ای ارتباطات بازاریابی و تبلیغات، آموزش بیش از ۷۶ عنوان درس و کارگاه تکمیلی تخصصی را در دوره‏‌های مستقل ۳ ماهه، دوره‌های پیوسته‌ی ۹-۶ ماهه و یک ساله آموزش دهد.

علاوه بر این؛ برگزاری نشست‏‌ها و کارگاه‌های آزاد در عرصه‏‌ی طراحی گرافیک و همچنین برپایی نمایشگاه از آثار طراحان گرافیک ایران و جهان از جمله فعالیت‏‌های این مدرسه است.

 

مراسم پایان دوره‌‌های اول و دوم طراحی بسته‌بندی مدرسه‌ی ویژه

طبق روال همیشگی مدرسه‌ی ویژه که پس از پایان هر دوره‌ی بلند مدت یک مراسم با حضور مدرسان برای هنر‌آموختگان دوره برگزار می‌کند،

ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷، مراسم پایان دوره‌ی هنرآموختگان دوره‌های اول و دوم «طراحی بسته‌بندی» در مدرسه‌ی ویژه برگزار خواهد شد.

آدرس

تهران خیابان خرمشهر - خیابان شهید عربعلی - خیابان سوم - ضلع جنوب غربی میدان سوم نیلوفر - پلاک 5 - طبقه 2

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه ی ویژه

اولین مدرسه‏‌ی حرفه‌‏ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک ، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات در ایران در سال‌های پایانی دهه ۶۰، زنده‏ یاد مرتضی ممیز به همراه جمعی از مدرسان طراحی گرافیک در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور علاقه‏‌مند بودند یک دانشکده‌ی هنری

رویداد های برگزارشده۱۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر