رویداد به پایان رسیده است!
حل دعاوي در پروژه هاي پيچيده زيربنايي با بكارگيري مدلسازي اطلاعات ساختمان: مقدمه اي بر Naviswork در تاریخ چهارشنبه ۲۷ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۷ آذر ساعت ۰۹:۰۰

حل دعاوي در پروژه هاي پيچيده زيربنايي با بكارگيري مدلسازي اطلاعات ساختمان: مقدمه اي بر Naviswork

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تجمیع رویکرد ذینفعان پروژه اسباب بهینه سازی تصمیمات در فاز های ابتدایی پروژه را فراهم میسازد که می تواند نتایج مثبت حاصل شده آن را در فاز های ساخت ، بهره برداری و نگه داری به وفور مشاهده کرد و عدم توجه به آن منتج به طرح دعاوی و تاخیر پروژه می گردد. در این سخنرانی مقدمه ای پیرامون مفهوم مدل سازی اطلاعات ساختمان ارائه شده، مزایای آن در ساختمان تجمیع رویکرد ذینفعان پروژه مورد بحث قرار گرفته و نمونه هایی ازبرای پروژه نفت و گاز آفریقای جنوبی که در آنها از حل دعاوی استفاده شده است نمایش داده می شود. در ادامه، کارگاهی برگزار میگردد تا در آن به ارائه عملی قابلیت های نرم افزاری موجود در بهبود بکارگیری مدل سازی اطلاعات ساختمان بپردازد برای این منظور نرم افزار به عنوان یکی از بروزترین و رایج ترین نرم افزار ها در توسعه یکپارچگی اطلاعات در پروژه های زیر بنایی معرفی خواهد شد. نكات مهم: 1- برنامه در دو بخش سخنراني و كارگاه آموزشي برگزار خواهد شد. سخنراني به معرفي مفهوم BIM پرداخته و درس آموخته ها را پوشش خواهد داد. در بخش دوم كارگاه اختصاصا به آموزش مقدماتي نرم افزار Naviswork خواهد پرداخت و در آن نمونه هايي از مدل سازي ها كه به حل دعاوي در پروژه هاي ساخت و ساز كمك كرده اند نمايش داده خواهند شد. 2- همراه داشتن لپ تاپ كه نرم افزار Naviswork بر روي آن نصب شده باشد بسيار به يادگيري شركت كنندگان كمك خواهد كرد، علي الخصوص در بخش دوم برنامه كه كارگاه مرتبط با اين نرم افزار است.

سخنران

احسان سقط فروش
احسان سقط فروش
عضو هیئت علمى دانشگاه ویتز واقع در ژوهانسبورگ آفریقاى جنوبى

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش و گپ و گفت۸:۳۰۹:۰۰
معرفي مفهوم BIM و درس آموخته ها ۹:۰۰۱۰:۴۵
پذیرایی و گپ و گفت۱۰:۴۵۱۱:۱۵
نشست دوم: آموزش مقدماتي نرم افزار Naviswork، ارائه نمونه هايي از مدل سازي ها كه به حل دعاوي در پروژه هاي ساخت و ساز كمك كرده اند۱۱:۱۵۱۳:۰۰

آدرس

تهران انقلاب، دانشگاه تهران، دانشكده پرديس هنرهاي زيبا، تالاز شهيد آويني

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه مديريت پروژه و ساخت دانشگاه تهران

اين كارگاه با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري, بنیاد ملی نخبگان و همچنين با همكاري كانون دانش آموختگان مديريت پروژه و ساخت دانشگاه تهران برگزار ميشود.

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر