آشنایی با دنیای پرینتر های سه بعدی و تکنیک های تولید

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱ مهر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۱ مهر ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان رویدادمشهد
موضوع رویدادتکنولوژی / آموزش
اضافه به تقویم
آشنایی با دنیای پرینتر های سه بعدی و تکنیک های تولید
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۵۱۳۸۴۴۴۹۳۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر


دورهمی 3d گپ سری 5 ام، یکشنبه اول مهر ماه با همکاری تیم «وان شِیپ» و شرکت فراسان برگزار می‌شود.
محتوای این جلسه:
در این سری گپ در یک گفتگو صمیمی و علمی به بررسی انواع تکنیک های تولید در بازار امروز و انتخاب بهترین و به‌صرفه ترین روش می‌پردازیم.
در ادامه آشنایی با پدیده پرینتر های سه بعدی، با استفاده از دانش و تجربه چند ساله‌ اعضای تیم وان شِپ، از تاریخچه تا مزایا و کاربرد های این تکنولوژی در ایران را خواهیم داشت. در کنار، پرینت یک قطعه نمونه در محل برای ورود به قسمت تخصصی کار با دستگاه پرینتر سه بعدی هم داریم؛ و همچنین  به سراغ دورنمای آینده کسب و کار های خدمات پرینتر سه بعدی در ایران می‌رویم.


شکستن مرز های غیرممکن گذشته در ذات پرینتر سه بعدی است؛ چرا که توان ساخت یک ایده و طرح را در ساده ترین فضا ها و حداقل امکانات اما با حداکثر سرعت و کیفیت ارائه می‌دهد.
پرینتر سه بعدی، جای‌گزینی برای بسیار از روش های قدیمی پر فراز و نشیب پر هزینه و گاهاً مأیوس کننده و در عین حال بدون جای‌گزینی برای خود!
از کاربرد های پرینتر سه بعدی میتوان به نمونه سازی، ساخت نمونه قالب صنعتی فنی و مهندسی، ساخت نمونه قالب ریخته گری، قطعات انعطاف پذیر (flexible)، ساخت نمونه قطعات تزریق پلاستیک، طراحی و ساخت تندیس ها، طرح های معماری و ساخت انواع ماکت معماری و پروژه های دانشجویان، ریخته گری طلا و جواهر و قالب جواهر، قالب سازی دندان پزشکی و صنایع پزشکی، صنایع چوب و نمونه و قالب سازی برای تولید کنندگان قطعات چوبی و فلزی و … اشاره کرد.

آدرس:مشهد بلوار دانش آموز - دانش آموز 13 - پلاک 384