رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با دنیای پرینتر های سه بعدی و تکنیک های تولید در تاریخیکشنبه ۱ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با دنیای پرینتر های سه بعدی و تکنیک های تولید

شروع:
یک‌شنبه ۱ مهر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۱ مهر ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان: مشهد
آشنایی با دنیای پرینتر های سه بعدی و تکنیک های تولید
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر


دورهمی 3d گپ سری 5 ام، یکشنبه اول مهر ماه با همکاری تیم «وان شِیپ» و شرکت فراسان برگزار می‌شود.
محتوای این جلسه:
در این سری گپ در یک گفتگو صمیمی و علمی به بررسی انواع تکنیک های تولید در بازار امروز و انتخاب بهترین و به‌صرفه ترین روش می‌پردازیم.
در ادامه آشنایی با پدیده پرینتر های سه بعدی، با استفاده از دانش و تجربه چند ساله‌ اعضای تیم وان شِپ، از تاریخچه تا مزایا و کاربرد های این تکنولوژی در ایران را خواهیم داشت. در کنار، پرینت یک قطعه نمونه در محل برای ورود به قسمت تخصصی کار با دستگاه پرینتر سه بعدی هم داریم؛ و همچنین  به سراغ دورنمای آینده کسب و کار های خدمات پرینتر سه بعدی در ایران می‌رویم.


شکستن مرز های غیرممکن گذشته در ذات پرینتر سه بعدی است؛ چرا که توان ساخت یک ایده و طرح را در ساده ترین فضا ها و حداقل امکانات اما با حداکثر سرعت و کیفیت ارائه می‌دهد.
پرینتر سه بعدی، جای‌گزینی برای بسیار از روش های قدیمی پر فراز و نشیب پر هزینه و گاهاً مأیوس کننده و در عین حال بدون جای‌گزینی برای خود!
از کاربرد های پرینتر سه بعدی میتوان به نمونه سازی، ساخت نمونه قالب صنعتی فنی و مهندسی، ساخت نمونه قالب ریخته گری، قطعات انعطاف پذیر (flexible)، ساخت نمونه قطعات تزریق پلاستیک، طراحی و ساخت تندیس ها، طرح های معماری و ساخت انواع ماکت معماری و پروژه های دانشجویان، ریخته گری طلا و جواهر و قالب جواهر، قالب سازی دندان پزشکی و صنایع پزشکی، صنایع چوب و نمونه و قالب سازی برای تولید کنندگان قطعات چوبی و فلزی و … اشاره کرد.

آدرس:مشهد بلوار دانش آموز - دانش آموز 13 - پلاک 384