رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین سفر یادگیری:در زندگی و کار خود خلاق و شجاع باشید! در تاریخ جمعه ۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارمین سفر یادگیری:در زندگی و کار خود خلاق و شجاع باشید!

شروع:
چهارشنبه ۱ آبان ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۳ آبان ۹۸ ۱۹:۰۰
چهارمین سفر یادگیری:در زندگی و کار خود خلاق و شجاع باشید!
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چهارمین سفر یادگیری تیم نجات، اول تا سوم آبان 1398 در گرمسار برگزار خواهد شد


سفر یادگیری فرصتی متفاوت برای باز شدن فکر و یاد گرفتن مسائل از نگاهی جدید و در عمقی متفاوت است. در سفر ما دفاعی نیستیم، پذیرای فراگیری و تجربه‌ایم و چون آنچه یاد می‌گیریم با لذت و کار تیمی همراه است، یادگیری را برای ما تعمیق می‌کند.

“شخصاً به یادگیری از طریق تجربه بسیار باور دارم و تا کنون یادگیری در قالب سفر را برای سازمانها و گروههای متفاوت در شهرهای مختلف کشورمان برگزار کرده‌ام. اخیراً شرکت نجات -شرکت من که متعلق به شما نیز هست- سه سفر یادگیری را در استان یزد (با موضوع مدیریت تحول)، شهر کاشان (با موضوع برنامه‌ریزی)، شهر قزوین (با موضوع تصمیم‌گیری) برگزار کرده است و حالا چهارمین سفر یادگیری در استان سمنان و با موضوع خلاقیت و شجاعت در کار و زندگی در شرف برگزاری است.” پروفسور نجاتی گیلانی


توضیحات


چرا سفر یادگیری؟
سفر ما را وادار می‌کند تا روتین‌ها و عاداتمان را برای مدتی کنار بگذاریم، با محیطی متفاوت از آنچه به آن خو گرفته‌ایم روبرو شویم، در کنار افرادی جدید با تجربیات و زاویه دیدی متفاوت از خودمان قرار بگیریم، و به معنای واقعی عادات روزمرّه‌مان را بشکنیم. سفرهای یادگیری ویژگی‌های برجسته‌ای دارند که آنها را به یکی از پربازده‌ترین روش‌های یادگیری تبدیل می‌کند:

با شرکت در چنین سفری، یادگیری ما با هیجان حضور در محیطی غیرآموزشی و خارج از کلاس درس همراه خواهد بود.
زمان‌هایی که در مسیر رفت و آمد سپری می‌کنیم، اوقات مناسبی برای برقراری روابط اجتماعی و آشنایی با افراد جدید خواهد بود.
فرصت داریم چیزهای جدیدی ببینیم و از آنها خارج از ساختار و چهارچوب همیشگی بیاموزیم.
آنچه می‌آموزیم فراتر از یک محتوای آموزشی محدود است و بسته به آنچه در سفر رخ می‌دهد و نیاز آن در لحظه احساس می‌شود، دامنه یادگیری‌های ما گسترده‌تر می‌گردد.
آنچه در یک سفر یادگیری می‌آموزیم، فراتر از مطالبی انتزاعی و خلاصه است که در قالب متن و کتاب و جزوه ارائه می‌شود؛ یک یادگیری کامل، همه جانبه و ملموس که عمق تاثیر آن را احساس خواهیم کرد.
در چنین سفری ما با تمام حواس خود یاد می‌گیریم؛ دیدن، شنیدن، لمس کردن و آنچه که برای ما به صورت یک تجربه‌ی شخصی رخ می‌دهد و در ذهن ما نقش می‌بندد.
وقتی در چنین سفری شرکت می‌کنیم، فارغ از هدف سفر و موضوعات اصلی آن، کار تیمی و فعالیت به عنوان عضوی از تیم را تجربه می‌نماییم.
هم‌راهی و هم‌تجربه شدن با گروهی که در سفر یادگیری با ما هستند، پیوندی صمیمی و حامی ایجاد می‌کند که سالها می‌تواند باقی بماند.

سخنرانان

پروفسور صدرالدین نجاتی گیلانی
پروفسور صدرالدین نجاتی گیلانی
مشاور عالی استراتژی و تحول

آدرس: گرمسار کاروانسرای سنتی شاه عباسی ده نمک