کاور
"نان استاپ NON_STOP - بر قراری ارتباط موثر میان فعالین اقتصادی جوان" در تاریخ چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور
-
رایگان

موضوع رویداد

بیانیه شماره 3 سفیران باران در خصوص انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

بسمه تعالی
چنانکه در بیانیه های پیشین ذکر شد سفیران باران در راستای برنامه اعلام شده برای تبیین معیارهای اتاق مطلوب از دیدگاه جوانان و کمک به شفافیت فضای انتخابات و انتخابی بهتر، درصدد برگزاری رویدادهایی است که فعالان اقتصادی جوانان بتوانند انتظارات خود را از اتاق نهم تبیین نموده و ائتلاف ها و نامزدها نیز بتوانند برنامه های خود را در این خصوص در معرض نقد جوانان بگذارند لذا بیانیه حاضر در واقع فراخوانیست برای نخستین رویداد برای مشارکت در تدوین برنامه باران امید ( برنامه اتاق مطلوب از دیدگاه جوانان ) در فصل انتخاب سرنوشت ساز اتاق نهم. انتخابی که در سال های سخت پیش رو بسیار تاثیرگذار خواهد بود و اهمیت آن بر هیچ کس پوشیده نیست. این رویداد روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 1397 در محل خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، خیابان پیروز شرقی، کوچه سینا، پلاک 11 از ساعت 16:30 الی 20:30 برگزار خواهد شد و رویداد دیگری نیز در ایام تبلیغات انتخابات منعقد خواهد شد که در صورت تمایل ائتلاف ها و نامزدها می توانند از این فرصت برای بیان دیدگاه های خود استفاده کنند. جزئیات رویداد دیگر متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.
سفیران باران به جد معتقدند که جوانان در عین تلاش برای بروز رسانی فضای کسب و کار و ورود دیدگاه های نوین به فضای اقتصادی کشور نیازمند آموزش و پرورش در سایه تجربه پیشکسوتان هستند و به همین منظور می بایست اتاقی مرکب از جوانان و پیشکسوتان با برنامه ای مشخص در این حوزه شکل گرفته و در راستای نیل به اهداف تبیین شده اهتمام ورزد و سفیران باران نیز در طی چهارسال آینده به مطالبه گری در این حوزه بپردازد چرا که حصول اهداف بدون مطالبه گری میسر نیست. سفیران باران انتظار ندارند که اتاق بازرگانی مشکلات و مسائل مربوط به شرکت های بزرگ و موثر در اقتصاد ملی را رها نماید و یکسره به مشکلات جوانان بپردازد اما در نظر دارد بستری را برای توجه به مشکلات و مسائل جوانان کارآفرین و فعال اقتصادی و کسب و کارهای نوین در عالی ترین سطوح بخش خصوصی ایجاد کند و با استفاده از همین بستر اهمیت نقش جوانان در اقتصاد ملی را یادآوری نموده و برای حل مشکلات آنها تلاش نماید.
در پایان بار دیگر از یکایک فعالان اقتصادی و جوانان کارآفرین دعوت بعمل می آورد که با مشارکت فعال در تدوین برنامه باران امید، به گشایش روزنه تعامل در عالی ترین سطح بخش خصوصی و انتخابی دقیق و موثر یاری رسانند.

بدون توقف

 نان استاپ به منظور حمايت از كسب و كارهاي فعالين جوان اقتصادي و رفع موانع در مسير عملكرد و توسعه آنان با شعار "كسب و كار جوانان، بدون توقف" تشكيل شده است.
برگزاركنندگان اين رويداد در تلاشند تا حامي جوانان ايراني در عرصه اقتصاد كشور باشند و در مسير توسعه پايدار ايران گامي هر چند كوتاه بردارند. 
نان استاپ در تلاش است كه با برگزاري گردهمايي هايي به اهداف ذيل نايل شود:
١- برقراري ارتباط موثر ميان فعالين اقتصادي جوان 
٢- استخراج و طبقه بندي مشكلات كسب و كارهاي جوانان 
٣- برگزاري نشست هاي تخصصي مربوط به هرگروه از مشكلات استخراج شده با حضور مسولين مربوطه 
٤- ارايه راهكارهاي عملياتي براي رفع مشكلات 
٥- پيگيري راهكارها تا حصول نتيجه

 

سفیران باران

سفیران باران در مرداد 1396 از جمع جوانانی که دغدغه بهبود شرایط اقتصادی کشور را داشتند متولد شد و در پیش مجمع انجمن جوانان کارآفرین تهران در اسفند ماه سال گذشته اعلام موجودیت نمود. سفیران باران به دنبال کمک به حصول حداکثر شفافیت در فضای اقتصادی کشور است و در همین راستا تالاری برای گفتگوی آزاد در فضای مجازی بعنوان بستر اولیه گفتگو در میان اعضا ساخته و در دسترس عموم قرار داده است. سفیران باران اگرچه بر نقش و اهمیت جوانان تأکید دارد اما محدودیت سنی را نه برای خود و نه برای تشکل ها و نهادها مجاز نمی شمارد. هرآنکس که به توسعه پایدار کشور و آینده این سرزمین و جوانانش می اندیشد و دل در گروی پیشرفت جوانان دارد میتواند عضوی از سفیران باران باشد چرا که سفیران باران یک اندیشه و یک ساختار مشخص با مطالباتی ملموس و منطقی است. اعضای سفیران باران پیشکسوتان و بزرگان فعال اقتصادی را چراغ راه آینده جوانان می دانند و بر این باورند که توسعه و پیشرفت جز از مسیر هم افزایی بزرگان و جوانان میسر نیست.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۶:۳۰۱۷:۰۰
مذاکره جمع بندی۱۷:۰۰۲۰:۳۰
سفیران باران
برگزار‌کننده :

سفیران باران

۱۱۵
دنبال کننده
۹
کل رویدادها

-...

آدرس

تهران تهران خیابان ظفر خیابان نفت شمالی خیابان پیروز شرقی کوچه سینا پلاک 11

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

اصول و فنون مذاکره و رفتار حرفه ای در جلسات تجاری

 • آنلاین
 • ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف
جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

تربیت مربی نقاشی خلاق (بدون محدودیت مدرک تحصیلی)

 • آنلاین
 • ۴۹۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه فرهیختگان روناش
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
یک‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ