محتوا؛ شهرزاد قصه‌گو (گیمیفیکیشن، داستان‌سرایی و تولید محتوا)

شروع رویداد
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / تولید محتوا
اضافه به تقویم
محتوا؛ شهرزاد قصه‌گو (گیمیفیکیشن، داستان‌سرایی و تولید محتوا)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۵۲۶۷۷۳۷۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
محتوالی‌اولی‌ها
این بلیت ویژه کسانی است که برای اولین بار در محتوالی شرکت می‌کنند. در صورت استفاده از این بلیت شرکت در رویداد رایگان است و می... بیشتر
۲۴ بهمن
رایگان
تمام شد
همراهان محتوالی
با دریافت این بلیت، می توانید علاوه بر حضور در رویداد، مبلغ 6 هزار تومان از کافه سفارش دهید. در صورت سفارش بیشتر، هزینه را به کافه پرداخت خواهید کرد.
۲۴ بهمن
۶,۰۰۰ تومان
تمام شد
ویژه کسب‌وکارها
در صورتی که صاحب کسب و کار آنلاین هستید و می‌خواهید از فرصت محتوالی برای معرفی کسب و کار خود و جذب نیروهای متخصص در حوزه محتو... بیشتر
۲۴ بهمن
تمام شد

توضیحات بیشتر

 محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.
در رویداد این هفته، بعد از مرور کوتاهی بر اتفاقات هفته گذشته در حوزه محتوا و کسب‌وکارهای آنلاین، با دکتر جواد نیک‌پیام، پژوهشگر حوزه گیمیفیکیشن، درباره گیمیفیکیشن،داستان‌سرایی و تولید محتوا گفت‌وگو خواهیم کرد. نیک‌پیام در محتوالی 9 هم مهمان بود و به ما قول داد در یک رویداد دیگر هم همراه ما باشد. از همین‌جا به شما قول می‌دهیم این گفت‌وگو هم مثل گفت‌وگوی قبلی ما با ایشان یکی از جذاب‌ترین گفت‌وگوهایی خواهد بود که در سری برنامه‌های محتوالی شاهد بوده‌اید.
حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

جواد نیک‌پیام

جواد نیک‌پیام

پژوهشگر حوزه گیمیفیکیشن

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت