رویداد به پایان رسیده است!
محتوا؛ شهرزاد قصه‌گو (گیمیفیکیشن، داستان‌سرایی و تولید محتوا) در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

محتوا؛ شهرزاد قصه‌گو (گیمیفیکیشن، داستان‌سرایی و تولید محتوا)

شروع:
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ ۱۹:۰۰
محتوا؛ شهرزاد قصه‌گو (گیمیفیکیشن، داستان‌سرایی و تولید محتوا)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.
در رویداد این هفته، بعد از مرور کوتاهی بر اتفاقات هفته گذشته در حوزه محتوا و کسب‌وکارهای آنلاین، با دکتر جواد نیک‌پیام، پژوهشگر حوزه گیمیفیکیشن، درباره گیمیفیکیشن،داستان‌سرایی و تولید محتوا گفت‌وگو خواهیم کرد. نیک‌پیام در محتوالی 9 هم مهمان بود و به ما قول داد در یک رویداد دیگر هم همراه ما باشد. از همین‌جا به شما قول می‌دهیم این گفت‌وگو هم مثل گفت‌وگوی قبلی ما با ایشان یکی از جذاب‌ترین گفت‌وگوهایی خواهد بود که در سری برنامه‌های محتوالی شاهد بوده‌اید.
حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

جواد نیک‌پیام

جواد نیک‌پیام

پژوهشگر حوزه گیمیفیکیشن

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت