رویداد به پایان رسیده است!
نمایش رایگان و نقد فیلم سینمایی « ارتقا» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تاریخ دوشنبه ۲۸ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۶:۰۰

نمایش رایگان و نقد فیلم سینمایی « ارتقا» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


فیلم سینمایی علمی تخیلی« ارتقا » (up grade)  به نویسندگی و  کارگردانی لی ونل، دو شنبه 28 مرداد در دهمین نشست تخصصی «سینما IT  » پس از اکران،  باحضور کارشناسان متخصص از نگاه فناوری اطلاعات  نقد و بررسی می شود.

 به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، فیلم سینمایی «ارتقا » در سال 2018 منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به  لوگان مارشال-گرین و هریسون گیلبرتسون اشاره کرد.

این فیلم نمایش کنترل انسان توسط هوش مصنوعی است. نمایشی از کنترل کامل هوشی فرانسانی بر ذهن و جان انسان. شخصی به نام «گری تریس» با بازی لوگان مارشال-گرین به همراه همسرش «آشا» توسط چند فرد ناشناس دستگیر شده و بلافاصله همسر او کشته شده و خودش در اثر اصابت گلوله فلج می‌شود. ماه‌ها بعد در گردن او تراشه‌ای بسیار هوشمند (هوش مصنوعی) کار گذاشته می‌شود. «گری» به کمک این هوش مصنوعی به راحتی توان راه رفتن و استفاده از دستانش را پیدا می‌کند. اما این هوش مصنوعی بیش از این ها توانمند است و ... این فیلم هوش مصنوعی به سبب برتری در فکر و نداشتن عواطف انسانی تهدید برای انسان است و در انتها سلطه کامل بر انسان را نشان می‌دهد.

در این برنامه افشین فکوری منتقد سینما، حامد کبود جامه کارشناس IT و وفا قباد پور به عنوان مجری برنامه حضور دارند و پس از نمایش فیلم به نقد و بررسی فیلم از نگاه فناوری اطلاعات می پردازند.

علاقمندان می توانند برای تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی پس از ثبت نام به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.

 

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

فرهنگسرای فناوری اطلاعات

رویداد های برگزارشده۶۰
  • شروع: دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران میدان انقلاب- تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی