رویداد به پایان رسیده است!
نشست آشنایی رسانه های صنعتی با فناوری نانو در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

نشست آشنایی رسانه های صنعتی با فناوری نانو

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


نشست آشنایی رسانه های صنعتی با فناوری نانو برگزار می شود.


نشست آشنایی رسانه های صنعتی با فناوری نانو سه شنبه 29 بهمن ماه 1398 ساعت 9 الی 11 در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می شود.
این نشست اهدافی از قبیل: آشنایی مدیران، مسئولان و فعالان رسانه های صنعتی با فناوری نانو، محصولات صنعتی نانو، توانمندی های فناوری نانو ایران و برنامه ها و حمایت های ستاد توسعه فناوری نانو و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت همکاری و تعامل ستاد نانو با رسانه های صنعتی و دریافت نظرات و پیشنهادات آنها را دنبال می کند.
به علاوه این نشست فرصتی است برای آغاز ارتباط پیوسته و مستمر رسانه های صنعتی با ستاد توسعه فناوری نانو و دریافت اخبار و محتوای مناسب و موثق خبری حوزه فناوری نانو در جهت توسعه تولیدات رسانه ای و محتوای خبری و تحلیلی فناوری نانو در رسانه های صنعتی کشور، به گونه ای که زمینه ساز ورود بیش از پیش و قوی تر این رسانه ها در جشنواره اخیر نانو و رسانه(مردادماه99) شود.
افراد حاضر در این دوره همچنین فرصت بازدید از نمایشگاه توانمندی های فناوری ناتو ایران در محل ستاد نانو را نیز خواهند داشت.
از تمامی رسانه ها و فعالان رسانه ای حوزه صنعتی با تولید محتوای مکتوب و دیجیتال در قالب های مختلف مانند نشریه، مجله، ماهنامه، فصلنامه، سایت و شبکه های اجتماعی دعوت می شود با حضور در این نشست ما را در اطلاع رسانی بیش از پیش توانمندی های فناوری نانو کشور یاری نمایند.
علاقمندان تا روز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این نشست از طریق صفحه ثبت نام نشست در سایت ایوند (evand.com/events/8914103) اقدام کنند.
با توجه به ظرفیت محدود پذیرش، اولویت با افرادی خواهد بود که سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل ips@nano.ir مکاتبه و یا با شماره های 09190399061 و 02166903042 تماس حاصل نمایند.

آدرس

تهران ستارخان-حبیب اله-بلوار گلها-ستاد توسعه فناوری نانو

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر