رویداد به پایان رسیده است!
اصول مذاکره و ارائه آن به سرمایه گذاران در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۹ آذر ساعت ۰۹:۰۰

اصول مذاکره و ارائه آن به سرمایه گذاران

  • ۴۰,۰۰۰ تومان
  • بندرعباس
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


 

با بروز تغییرات عمده در جوامع بشری، فناوری‌ها و مدل‌های کسب و کار هر روز شاهد ایجاد نوآوری‌هایی هستیم که زندگی را دچار تغییرات چشمگیری می‌کند.

در سالهای اخیر تحول دیجیتال در بانک‌ها آغاز شده و در سطوح مختلف در جریان است و روند جدیدی در دنیا در شرف وقوع است که از آن به عنوان بانکداری باز یاد می‌شود با این دیدگاه شرکای تجاری با طراحی مدل کسب و کار اختصاصی خود به ارائه سرویس‌های سفارشی سازی شده به دسته‌های خاص مشتریان بر روی پلتفرم بانک‌های بزرگ می‌پردازند. این سرویس‌ها با ترکیب سرویس‌های بانکی و سایر سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز مشتریان و با استفاده از فناوری‌های نوین نیازمندی‌های مشتریان را برطرف کرده و تجربه جدیدی از دریافت سرویس و خدمات را به آنها ارائه می‌دهند. کسب و کارهایی که به ارائه سرویس‌های اینچنینی می‌پردازند به عنوان فین تک شناخته می‌شوند فین تک‌ها در ابتدا به عنوان رقبای بانک‌ها شناخته می‌شدند اما امروزه همکاری بانک‌ها و فین تک‌ها اجتناب ناپذیر است.

در همین راستا بانک انصار نیز با تشکیل مرکز توسعه فناوری‌های مالی، همکاری و مشارکت با فین تک‌ها را در الویت‌های خود قرار داده است و با همکاری باشگاه کارآفرینی تیوان دوره‌های آموزشی تحت عنوان مدرسه فین تک را برگزار می‌کند.


اصول مذاکره و ارائه به سرمایه گذاران


به عنوان بنیانگذار یک استارتاپ حتما در موقعیت های مکانی و زمانی متفاوتی برای ارائه استارت آپ تان قرار خواهید گرفت. خیلی مهم است که بتوانید ارائه خوب و تاثیرگذاری از استارت آپ تان به مخاطبان و به خصوص سرمایه ‏گذاران داشته باشید، چرا که خیلی از اوقات عدم موفقیت در جلب نظر سرمایه ‏گذاران باعث عدم موفقیت در پیشبرد و توسعه کسب و کارتان میشود. اگر به عنوان بنیانگذار نتوانید سرمایه مورد نیاز را تامین یا جذب کنید باید با رویایی که در صدد تحققش هستید خداحافظی کنید. لازمه یک ارائه خوب تمرین فراوان هست که ما توصیه می‏کنیم آن را جدی بگیرید. زمانی که اقدام به ارائه استارت آپ تان در مقابل مخاطبان می‏ کنید حتما هدف خاصی را دنبال می‏کنید. این هدف میتواند شامل جلب نظر مثبت داوران در رقابتهای استارت آپی باشد یا اخذ مشاوره از یک منتور یا کارآفرین باتجربه و یا جلب نظر مثبت سرمایه‏ گذاران و جذب سرمایه از آنها.

پس خیلی مهم است مواردی که مخاطب شما و به طور خاص سرمایه ‏گذاران در ارائه‏ های استارت آپی مورد سوال قرار می‏دهند را بدانید و اصول و اخلاق حرفه‏ ای را رعایت کنید.

در این دوره قصد داریم اصول و نکات کاربردی برای داشتن ارائه ‏ای قوی و موثر که با مغز و قلب سرمایه‏ گذاران ارتباط برقرار می‏کند را بیان کنیم.


سرفصل های دوره


  • مذاکره چیست؟
  • ابزارها و مهارتهای مورد نیاز مذاکره
  • اصول مذاکره
  • ترفندها در مذاکره
  • نحوه ارائه موثر به سرمایه گذاران

مدرس دوره

مریم نجفی
مریم نجفی
مشاور سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار مرکز فین تک بانک انصار

مسئول گروه کارشناسی مدیریت فرآیند های عملیاتی شرکت سایکو

مدیر واحد توسعه و ایجاد طرح های شرکت مگفا

ارزیاب جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی

مدیر اجرایی گروه سرمایه گذاران نیک اندیش کارابا

آدرس

بندرعباس کوی فرهنگیان، خیابان ابن سینا، پارک علم و فناوری هرمزگان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری استان هرمزگان

رویداد های برگزارشده۷۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر