رویداد به پایان رسیده است!
وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه در تاریخ سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

وبینار ناگفته های انتخاب مدرسه

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ویژگی های یک مدرسه خوب که هنوز نمی دانید!

مطمئنا شما هم مثل خیلی از پدر و مادرها دائم نگران موفقیت فرزندتان در آینده هستید. این نگرانی در حدی هست که بعضی از والدین زمانی که هنوز فرزندشان اولین کلمه زندگی اش را نگفته، از دوست و آشنا سراغ یک مدرسه خوب را می گیرند.
استرس شما در مورد انتخاب مدرسه کاملا بجاست چرا که مدرسه خانه دوم فرزندتان محسوب می شود.
فرزند ما بیشترین زمان خود را با همکلاسی ها و اولیای آموزشی سپری می‌کند و اولین تعاملات اجتماعی او در مدرسه شکل می گیرد و ناخواسته مورد آموزش‌های مستقیم و یا غیرمستقیم است. بنابراین بخشی از شخصیت فرزند ما تحت تاثیر فضای مدرسه شکل می‌گیرد.
در یک مدرسه خوب است که فرزند ما یاد میگیرد درست فکر کند و درست تصمیم بگیرد. یک مدرسه مناسب استعداد فرزند ما را به درستی شناسایی می کند و آینده شغلی او را شکل می دهد.

از این رو تیزهوش ها وبیناری را در تاریخ 17 اردیبهشت ماه ترتیب داده تا شما والدین عزیز علاوه بر آگاه شدن از ویژگی های یک مدرسه خوب و مناسب فرزندتان، بتوانید سوالات خود را در این خصوص از آقای محسن ایرجی (دبیر المپیادی با 20 سال تجربه در بهترین مدارس تهران) بپرسید.
برای ثبت نام دراین وبینار بر روی لینک زیر کلیک کنید

سخنران

محسن ایرجی
محسن ایرجی
مدرس مدارس برتر تهران و مدرس المپیاد

دبیر فیزیک در دبیرستانهای علامه حلی،فرزانگان تهران، علامه طباطبایی واحد المپیادها و دیگر مدارس به نام تهران از 1373 تاکنون

دبیر المپیاد نجوم، مربی و مشاور بیش از 130 دانش آموز دارای مدالهای کشوری و جهانی در المپیاد فیزیک و نجوم

دبیر راهنما برای بیش از 10 طرح پژوهشی دانش آموزی دارای رتبه کشوری در جشنواره خوارزمی

مدیر واحد المپیاد علامه طباطبایی1389-1395

سردبیر سابق ماهنامه نجوم

دارای بیش از 25 مقاله در مجلات نجوم، برهان(کاربرد علوم در ریاضیات)،دانشگر

برگزارکننده رویداد

سرزمین تیزهوش‌ها
سرزمین تیزهوش‌ها
زاهنمایی بی طرف برای انتخابی بهتر

ما، در سرزمین تیزهوش ها معتقدیم همه فرزندان عزیزمون تیزهوش هستن. مهم نیست که توی چه مدرسه ای درس می خونن، مهم اینه که به منابع آموزشی مناسب و با کیفیت دسترسی داشته باشن.

سرزمین تیزهوش ها وب سایتی است که در آن محتوا و منابع آموزشی مورد نیاز دانش آموزان مقاطع ششم تا دوازدهم با محوریت ارائه محتوای آموزشی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

اگر می خواهید در آزمون های ورودی (تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس خاص) و آزمون های دوره ای (نیمسال، مستمر، جامع، آزمایشی، نهایی) عملکردی متناسب با توانایی خود داشته باشید، در این راه قدم به قدم همراه شما خواهیم بود.

این‌جا کتاب های آموزشی تیزهوشان، اخبار آموزشی، رویدادها، مشاوره‌ های تحصیلی، برنامه‌ ریزی درسی و محتوای آموزشی دیجیتال در اختیار شما قرار می‌ گیرد.

انواع بانک‌ های اطلاعات مفید مانند لیست مدارس، بانک نمونه سوال و ... در کنار هزاران صفحه‌ ی مطالب آموزشی، تفریحی و سرگرمی ویژه‌ ی دانش‌ آموزان، سرزمین تیزهوش‌ ها را به مرجع آموزشی آنلاین شما تبدیل می‌ کند.

اگر هم قصد شرکت در آزمون‌ تیزهوشان را ندارید، ما با معرفی مدارس، اعلام شهریه‌ ی آن‌ ها، مشاوره‌ ی تحصیلی و صدها مطلب علمی و آموزشی باز هم کنارتان هستیم و سعی داریم ـ حتی به اندازه‌ ی یک قدم کوچک ـ شما را به موفقیت نزدیک‌ تر کنیم، چون باور داریم شما تواناتر از آرزوهایتان هستید.

آدرس

تهران میدان فاطمی-خیابان بیستون-کوچه دوم الف- پلاک سه ممیز یک- طبقه اول غربی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سرزمین تیزهوش ها

سرزمین تیزهوش ها،  تلاش می کند راهنمایی بی طرف باشد برای انتخابی بهتر. ما در حوزه آموزش ابتدایی،متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم فعالیت می کنیم.در سرزمین تیزهوش ها (www.tizland.ir) تلاش می کنیم با استفاده از ابزار های موجود در فضای مجازی، بستری مناس

رویداد های برگزارشده۲۲
رویداد های فعال۰