رویداد به پایان رسیده است!
نمایش رایگان و نقد انیمیشن اکشن « جنگ های تابستانی» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

نمایش رایگان و نقد انیمیشن اکشن « جنگ های تابستانی» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


انیمیشن اکشن« جنگ های تابستانی » به کارگردانی مامورو هوسودا و نویسندگی ساتوکو اُکودِرا، سه شنبه 29 بهمن از ساعت 16 تا 18در شانزدهمین نشست تخصصی «سینما IT  » پس از اکران، با حضور کارشناسان متخصص از نگاه فناوری اطلاعات نقد و بررسی  می شود.

جنگ‌های تابستانی، انیمیشنی با ژانراکشن و کمدی و محصول سال ۲۰۰۹ کشور ژاپن است.

داستان این انیمیشن از این قرار است؛ کنجی کویسو، دانش‌آموز کلاس یازدهم و نابغه ریاضی، قبول می‌کند تا در تابستان کمک‌دست دختر هم‌مدرسه‌ایش ناتسوکی باشد. در ناگانو، محل زندگی خانواده ناتسوکی، کنجی متوجه می‌شود که خانواده ناتسوکی قصد دارند، جشن تولد ۹۰ سالگی بزرگ خانواده را جشن بگیرند و کنجی باید نقش نامزد ناتسوکی را بازی کند. در این اوضاع و احوال تلاش کنجی برای حل یک معادله ریاضی باعث تصادم یک دنیای مجازی (OZ) با زمین می‌شود و ...

در این برنامه حامد کبود جامه کارشناس IT  و افشین فکوری منتقد سینما به عنوان مجری برنامه حضور دارند و پس از نمایش فیلم به نقد و بررسی فیلم از نگاه فناوری اطلاعات می پردازند.

برای تماشا و شرکت در جلسه نقد پس از ثبت نام رایگان به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع درتقاطع خیابان های کارگر یا جمهوری مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرید.

آدرس

تهران میدان انقلاب- تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فرهنگسرای فناوری اطلاعات

رویداد های برگزارشده۶۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر