کارگاه تبلیغ نویس میلیونر

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۸ مهر ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / اجتماعی
اضافه به تقویم
کارگاه تبلیغ نویس میلیونر
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۵۹۱۷۷۷۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

سلام دوست من، وقتی که تو میای و کسب و کار اینترنتی خودت رو راه اندازی میکنی و محصولات آموزشی و دانلودی خودت رو تولید میکنی مطمئنا می تونی بیای و از تبلیغ نویس های حرفه ای کمک بگیری و اونها رو استخدام کنی تا متنی تاثیرگذار رو برای فروش محصولی که تهیه کردی بنویسن! اما ممکنه خودت هم دوست داشته باشی که بدونی چطور می تونی این کار رو انجام بدی.

اگر جز این دسته افراد هستی، پیشنهادی واست دارم که هرگز نمی تونی ردش کنی...

من به دنبال افرادی هستم که بتونن در تبلیغ نویسی به درجه های خیلی خوب و بالایی برسن و بتونن از این راه برای خودشون درآمدزایی کنن... چرا این کار رو انجام میدم؟

چون همین حالا که داری این متن رو میخونی هزاران نفر از دانشجوهای من ، در حال تولید محصولات دانلودی خودشون هستن!

فکر می کنی این افراد دنبال چه چیزی هستن؟

دوست دارن که تبلیغات بسیار عالی و بی نظیری رو برای محصولات خودشون داشته باشن تا بیشترین فروش رو در دنیای کسب و کار اینترنتی نصیب خودشون کنن.

اما می دونی داستان چیه دوست من؟

اصولا دو دسته تبلیغ نویس در ایران داریم...

دسته ی اول افراد و تبلیغ نویس هایی هستن که من کارشون رو قبول دارم، بسیار حرفه ای هستن و می تونن تبلیغاتی رو بنویسن که عالی و بی نظیر باشه... اما این افراد برای هر متن تبیلغاتی که نگارش میکنن بین 5 تا 50 میلیون تومن هزینه دریافت میکنن!!!

دسته ی دوم، تبلیغ نویس هایی هستن که هزینه های کمتری رو از شما دریافت میکنن اما فیدبک قابل توجهی رو هم برای شما به ارمغان نمیارن!! بنابراین من هرگز این افراد رو بهت توصیه نمی کنم!

پس به نظرت، من چه پیشنهادی برای اون دسته از دانشجوهای خودم می تونم داشته باشم که دوست دارن کارشون رو با یک متن تبلیغاتی عالی و حرفه ای شروع کنن؟

برای این مساله، من یک راهکار عالی پیدا کردم!

به جای اینکه به دنبال این افراد بگردم، تصمیم گرفتم که این تبلیغ نویس های حرفه ای و ماهر رو از بین همراهان عزیز خانواده ی سایت خودم انتخاب کنم و فوت و فن های اولیه ی تبلیغ نویسی رو به این دوستان آموزش بدم و به افرادی که در نهایت از فیلترهای آموزشی من عبور میکنن، مشتری هایی که خواهان نگارش متن تبلیغاتی برای محصولات شون هستن رو معرفی کنم و اینگونه به تو دوست خوبم هم کمک کنم تا یک کسب و کار اینترنتی سودآور رو برای خودت پایه ریزی کنی.

یادت باشه دوست من، اصلا نمی خوام که خیلی سریع بر روی دکمه ی خرید کلیک کنی و در دوره ثبت نام کنی، دوست دارم که دقیقا خودت رو ارزیابی کنی که آیا برای این کار ساخته شدی؟

در این کارگاه چه چیزهایی یاد می گیرید؟

  • چگونه ایمیل های پرفروش طراحی کنیم؟

  • چگونه یک وبینار یا همایش تبلیغاتی عالی و پر فروش طراحی کنیم؟

  • چگونه یک ویدئوی تبلیغاتی عالی و پر فروش ایجاد کنیم؟

  • و به طور کلی چکونه با یک تبلیغ فروش خودمون رو به شکل بی نظیری افزایش بدیم؟

اما چرا من این کار رو انجام میدم؟ چرا این دوره رو برگزار می کنم؟

چون باید این کار رو انجام بدم دوست خوبم! واقعا تبلیغ نویس های خوب در ایران بسیار کم و انگشت شمار هستن و این اصلا خوب نیست! یک کسب و کار اینترنتی موفق به متون تبیلغاتی عالی و تاثیرگذار نیاز داره! دومین دلیلش اینه که طی چند ماه آینده یک دوره ی حرفه ای و اختصاصی حضوری رو برگزار می کنم که افراد برگزیده به شرکت میان و طی چند روز همراه با من تمامی فوت و فن های تبلیغ نویسی رو آموزش میبینن و در نهایت مدرک تاییدیه ی آموزش رو از من دریافت میکنن! که در ادامه من مراجعین و مشتری های خودم در عرصه ی تبلیغ نویسی رو به دوستانی معرفی می کنم که این گواهی نامه ها رو از من دریافت کردن!

تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که همین حالا ثبت نام خودت رو در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر قطعی کنی، آموزش های اون رو سپری کنی و در صورتی که از این مرحله با موفقیت عبور کردی ، امکان ثبت نام شما در کارگاه حضوری که چند ماه آینده برگزار میشه، مهیا میشه!

دوست من این ورکشاپ فقط برای افرادی هست که واقعا جدی و مصمم هستن که دوست دارن وارد حوزه ی تبلیغ نویسی بشن و برای خودشون و مشتری هایی که در ادامه خواهند داشت تبیلغاتی عالی و تاثیرگذار رو طراحی کنن.

در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر می بینمت دوست خوبم!

نکته مهم: ظرفیت باقی مانده برای شرکت در دوره تنها 35 نفر هستش و بعد از اتمام ظرفیت دوره امکان ثبت نام در ورکشاپ وجود نخواهد داشت! لطفا توجه داشته باشید که این ورکشاپ فقط یک بار برگزار می گردد و فرصتی برای ثبت نام در دوره های بعدی وجود ندارد!

معرفی مدرس:

مهندس سیدمحمدهادی طلوعی (مدرس دوره های «تفکر استراتژیک»، «بازاریابی و مدیریت فروش» و «مذاکره»، عضو کنفرانس های بین المللی (ICS) کانادا)

جوان ترین میلیونر خودساخته و کارآفرین نمونه کشور در سال 1394

دانش آموخته رشته بازاریابی و مدیریت فروش از ICS کانادا و Alliance آمریکا

مشاور ارشد بازاریابی و تبلیغات پروژه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 


 

آدرس:تهران خیابان شریعتی-پایین تر از متروی شریعتی-کوچه فلسفی-پلاک1-واحد 6