رویداد به پایان رسیده است!
معرفی کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست در تاریخ شنبه ۱۴ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۵:۰۰

معرفی کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست


برنامه کمپ استارتاپی دیجی‌کالا‌نکست، یک برنامه استارتاپی است که در آن از دانشجویان، متخصصان،‌ و فعالان حوزه‌های تخصصی دعوت می‌شود تا با ‌حمایت دیجی‌کالانکست اقدام به تیم سازی و توسعه محصول خود نمایند.

 

در این برنامه، افراد پذیرفته شده پس از شرکت در یک دوره تیم‌سازی و انتخاب تیم خود وارد فاز توسعه محصول می‌شوند. در طول مدت برنامه تیم‌های استقرار یافته از خدماتی بهره‌مند می‌شوند که می‌تواند در موفقیت آنها به عنوان یک استارتاپ موثر باشد و با استفاده از آنها با سرعت بیشتری به بازار وارد شوند.

 

در صورتی که تخصص شما در زمینه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، آمار، تحلیل داده، مهندسی داده، داده‌های کلان و یا توسعه دهنده نرم افزار, back-end و front-end، هست، می‌توانید در این برنامه شرکت کنید و استارتاپ تکنولوژی محور خود را با کمک هم‌تیمی‌ها و همراهی دیجی‌کالانکست بسازید.

لینک ثبت‌نام در برنامه: digikalanext.com/aicamp

سخنرانان

امیر صالحی
امیر صالحی
مدیر عامل دیجی‌کالانکست
نوید شهدی
نوید شهدی
مدیر AI و Big Data دیجی‌کالا
سینا بهزادی فرد
سینا بهزادی فرد
مدیر برنامه های استارتاپی دیجی‌کالانکست

زمان‌بندی

رویداد معرفی کمپ هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۵:۰۰۱۵:۰۵
معرفی دیجی‌کالانکست - آقای امیر صالحی (مدیر عامل دیجی‌کالانکست)۱۵:۰۵۱۵:۱۰
آشنایی با واحد AI و Big Data دیجی‌کالا - آقای نوید شهدی (مدیر تیم AI و Big Data دیجی‌کالا)۱۵:۱۰۱۵:۳۰
معرفی کمپ هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست و موضوعات کمپ - سینا بهزادی فرد۱۵:۳۰۱۶:۳۰

برگزارکنندگان

دیجی‌کالانکست
دیجی‌کالانکست
تیم برنامه های استارتاپی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی برای شرکت در کمپ استارتاپی هوش مصنوعی چیست؟
برای شرکت در کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست، شما و یا یکی از اعضای تیمتان باید در زمینه هوش مصنوعی مهارت لازم را جهت ساخت یک محصول با استفاده از تکنولوژی های مربوطه داشته باشید.
آیا این برنامه، یک برنامه یا دوره آموزشی است؟
خیر. برنامه کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌کالانکست، یک برنامه کارآفرینی با هدف ایجاد استارتاپهایی با محوریت تکنولوژی هوش مصنوعی می باشد. در این برنامه، تیم ها با ایده هایی با محوریت هوش مصنوعی شرکت خواهند داشت و از حمایت های دیجی‌کالانکست بهره مند خواهند شد. در طول برنامه، این تیم ها آموزش هایی از نظر تیم سازی، مهارت های ارایه و کسب و کار دریافت خواهند کرد. در کنار این آموزش ها، تیم ها از راهنمایی تیم ها در زمینه توسعه محصول و کسب کار نیز بهره مند خواهند شد.
هدف این برنامه چیست؟
هدف این برنامه، حمایت از متخصصان هوش مصنوعی و توسعه نرم افزار برای ایجاد یک کسب و کار نوپا یا استارتاپ هست. تیم هایی که در طی این برنامه موفق به توسعه محصول و ارایه آن به بازار می شوند، از حمایت و سرمایه گذاری دیجی‌کالانکست بهره‌مند خواهند شد.
آیا شرکت در این برنامه به صورت تیمی امکان پذیر است؟
بله. تیم ها نیز می توانند در این برنامه شرکت کنند ولی مهم‌ترین ملاک پذیرش آنها تخصص حداقل یکی از اعضای تیم در زمینه هوش مصنوعی می باشد.
چه طور می توانم با شما ارتباط برقرار نمایم؟
شما می توانید سوالات خود را به ایمیل sina@digikalanext.com ارسال کنید. ما سعی خواهیم کرد در حداقل زمان به سوالات شما پاسخ دهیم.

برگزار‌کننده

آواتار

دیجی‌کالا نکست

دیجی‌کالانکست، حرکتی نوآورانه با هدف اتصال بزرگترین بازار الکترونیکی ایران به استارتاپ‌های برتر کشور است. ما به توانایی نوآوری در حل مشکلات جامعه و ساختن آینده به کمک یکدیگر باور داریم. ما در استارتاپ‌هایی سرمایه گذاری می‌کنیم که توانمندی اثرگذاری عم

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر