رویداد به پایان رسیده است!
IE Game در تاریخ سه‌شنبه ۱۹ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۰:۰۰

IE Game

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 **IE Game **

(شبیه سازی زنجیره تامین)

مدیریت زنجیره تأمین یک رویکرد یکپارچه‌سازی برای برنامه‌ریزی و کنترل مواد و اطلاعات میباشد که از تأمین کنندگان تا مشتریان جریان دارد همانگونه که در وظایف مختلف در یک سازمان جریان دارد. مدیریت زنجیره تأمین، مدیریت موجودی با تمرکز بر مدیریت عملیات را با آنالیز ارتباطات در سازمانهای صنعتی ارتباط میدهد. بدلیل فاصله بین دانش دانشجویان و بازار واقعی و ایجاد انگیزه برای یادگیری دانشگاه الزهرا برای اولین بار بازی شبیه سازی زنجیره تامین را برگزار می کند . در این بازی می توانید در یک بازار واقعی به خرید و فروش بپردازید و مفاهیم کنترل موجودی، مدیریت ریسک، مفاهیم مدیریت مالی و اقتصاد مهندسی، کیفیت، طرح ریزی واحد های صنعتی، .. را برای کسب بیشترین سود به کار ببندیدو خود را با کسب تجربه از محیط شبیه سازی شده دنیای واقعی، آماده ورود به بازار کنید.

 آشنایی با مفاهیم زجیره تأمین

در یک بازار واقعی به خرید و فروش بپردازید و مفاهیم کنترل موجودی ، مدیریت ریسک ،مدیریت مالی ، اقتصاد مهندسی ، کترل کیفیت و طرح ریزی واحد های صنعتی را برای کسب بیشترین سود به کار ببندید.

انجمن علمی دانشجویی مھندسی صنایع دانشگاه الزهرا براي تبديل دانش تئوری دانشجويان به دانش عملی و تجربه بازار واقعي در يك دنيای شبيه سازي شده اقدام به برگزاری بازی زنجيره تامين كرده است.

** شما در اين بازي با به كار بستن مديريت و كنترل موجودي ها ، مديريت ريسك ، مديريت مالی ، اقتصاد مهندسی، كيفيت، طرح ریزی واحد های صنعتی ، ... تلاش مي كنيد تا سود بنگاه خودتان را افزايش دهيد و با تجربه اين بازار شبيه سازي شده خود را آماده ورود به باز كار واقعی می كنيد .

* افزايش روحيه كار تيمی

* در خلال بازی بيش از سه كارگاه آموزشي در نظر گرفته ايم كه مباحث بروز كسب و كار را مطرح خواهيم كرد.

* ممكنه خيلی از شما دوستان عزيز اطلاعاتی در مورد برخی از مباحث نداشته باشيد يا دروس آن را هنوز پاس نكرده باشيد كه جای نگرانی نيست حتما جلسه توجیهی خواهيم داشت.

منتظر حضورتون هستيم... :)

برگزار‌کننده

آواتار

انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا

رویداد های برگزارشده۲۸
  • شروع: سه‌شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۹ تیر ساعت ۱۸:۰۰

آدرس: تهران تهران - خیابان ده ونک - دانشگاه الزهرا(س)