رویداد به پایان رسیده است!
رویداد شتاب عسل و فراورده های آن در تاریخ سه‌شنبه ۶ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۶ اسفند ساعت ۰۸:۰۰

رویداد شتاب عسل و فراورده های آن

  • ۱۵,۰۰۰ تومان
  • ارومیه
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

رویداد شتاب عسل از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در مرحله نخست به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ­ های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه­ گذاران دعوت به عمل می ­آید. در این مرحله از رقابت، که در مرکز آموزش علمی کاربردی امام حسین برگزار می­ شود، ابتدا تیم ­های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه گذاران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می­ پردازند.

در ادامه از استارتاپ­ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی به منظور حضوردر رویداد و  نیز شرکت در رقابت­ های نیمه­ نهایی و نهایی دعوت به عمل می ­آید. در این مرحله، استارتاپ­ ها ضمن بهره ­مندی از فرصت حضور در دوره­ ی پیش­ شتابدهی ، امکان بهره­ مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم­ های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب­ و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.

 در این رویداد، استارتاپ­ ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دوبه ­دو به بحث و مناظره با یکدیگر خواهند پرداخت تا در نهایت برترین استارتاپ ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد.

رقابت رویداد عسل با هدف معرفی و سرمایه گذاری روی ایده ها و استارتاپ های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود؛ از این رو دبیرخانۀ نمایشگاه از سرمایه گذاران، وی سی ها، شتاب دهنده ها و افراد علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه گذاری روی ایده های منتخب دعوت به‌عمل می‌آورد.

خاطرنشان می ­سازد که رویداد شتاب عسل در ۶ اسفند ماه  سال 99 در محل مرکز آموزش علمی-کاربردی امام حسین واقع در فلکه کسری  با حضور کلیه­ ی بازیگران  زیست­ بوم نوآوری و فناوری کشور  برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این سایت مراجعه و یا با شماره‌09143460148 تماس برقرار نمایند.

سخنرانان

دکتر میر حسن رسولی صدقیانی
دکتر میر حسن رسولی صدقیانی
رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان آذربایجان غربی

برگزارکنندگان

دکتر میر حسن رسولی صدقیانی
دکتر میر حسن رسولی صدقیانی
رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان آذربایجان غربی
دکتر سهراب عبداله زاده
دکتر سهراب عبداله زاده
رئیس مرکز آموزش علمی-کاربردی شهرداری ارومیه
دکتر شیرزاد عباسیان
دکتر شیرزاد عباسیان
رئیس مرکز آموزش علمی-کاربدی امام حسین ع
  • شروع: سه‌شنبه ۶ اسفند ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۶ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: ارومیه ارومیه : خیابان همافر2(شهید گلستانی)- کوچه اول