رویداد به پایان رسیده است!
چهاردهمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۷ فروردین ساعت ۱۶:۰۰

چهاردهمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آن‌چه در این اصل مطلب می‌گذرد!


چهاردهمین اصل مطلب در اولین ماه فصل بهار 98 یک انتخاب بسیار ویژه داشته، انتخابی برای بررسی یکی از بهترین‌های حوزه محتوای وب و بازاریابی محتوا در ایران، وب‌سایت «متمم» که سال‌هاست این سایت و مدیرش محمدرضا شعبانعلی با اتکا به محتوای غنی‌ای که تولید کرده‌اند بسیاری را با خود همراه کرده و مخاطبی فعال و وفادار دارند که همین مخاطبان عامل اصلی تبلیغ برای «متمم» هستند.
تلاش ما در اصل مطلب چهاردهم این است که نگاهی حرفه‌ای به متمم داشته باشیم، نگاهی که فارغ از علایق شخصی به این مسئله بپردازد که چرا متمم رشد کرده، به بالندگی رسیده و تا این میزان مخاطبان وفاداری پیدا کرده است؛ و به همین خاطر از سخنرانان این جلسه دعوت کرده‌ایم که با ما باشند.

 

یاور مشیرفر

استراتژی محتوا در متمم

یاور مشیرفر قرار است در این جلسه اصل مطلب در رابطه با استراتژی و خط مشی «متمم» صحبت کند، که توصیه می‌کنیم بیوگرافی‌اش را که خودش نوشته بخوانید:
من «یاور» مشیرفر، 32 سال دارم و تقریبا 18 سال است که دست به قلم شده‌ام.
از سال 80 به صورت پراکنده نویسندگی کرده‌ام.
از 84 و همزمان با ورود به دانشگاه شروع به کار فریلنس در حوزه ترجمه و همزمان با آن وبلاگ‌نویسی در بلاگفا کردم. آن روزها البته نوشته‌ها و دانسته‌هایم از این حوزه صرفا دلی بود. وبلاگ‌نویسی در سال 89 متوقف شد، اما ترجمه و نویسندگی را به عنوان علاقه ادامه دادم. بالاخره پس از انصراف از دکتری در سال 94، در بخش بازاریابی آفلاین مشغول کار شدم و در نهایت اواخر سال 94 به فکر ترکیب کردن دو حوزه‌ای که در آن‌ها خوب بودم یعنی مارکتینگ و نویسندگی افتادم. شرایط زمانی و مکانی و اطلاعاتی که از اینترنت آن زمان گرفتم، مرا به سمت استراتژی محتوا و بازاریابی محتوایی کشاند و پابند و دل‌بند و ماندگار شدم در این حوزه.
امروز با سمت «مدیر ارشد محتوا» در سامانه نیک‌استارتر مشغول فعالیت هستم؛ گاه‌نامه‌های دیجیتالی در حوزه‌های مختلف به ویژه «محتوا» و «توسعه پایدار و پیچیدگی سیستم» می‌نویسم و گهگاهی چند پاراگرافی از «دام محتوا» ترجمه می‌کنم.

 

محمد جعفری

محتوا و برندینگ در متمم


محمد جعفری از آن دلدادگان مدیریت کسب‌و‌کار است که در دومین جلسه اصل مطلب که در پاییز 96 برگزار شد به اصل مطلب آمد و در رابطه با نقش محتوا در برندینگ صحبت کرد، بعد از 16 ماه بار دیگر با همین موضوع از محمد جعفری خواستیم که به اصل مطلب بیاید با این تفاوت که وب‌سایت «متمم» را به او سپردیم و خواستیم که به آن از این منظر نگاه کند و در رابطه با آن برایمان صحبت کند.
محمد جعفری یکی از طرفداران پروپا قرص «متمم» و به‌خصوص «محمدرضا شعبانعلی» است که گوشه‌هایی از رزومه کاری‌اش را می‌توانید در زیر بخوانید:
• طراح محصول
• کارشناس ارشد مطالعات استراتژیک شرکت فیتکو
• مسئول برندینگ فناپ
• مدیر محصول پروژه‌های کارچی و سفرست


مانی اکبرپوری

جنس و کیفیت محتوا در متمم

این که جنس و کیفیت محتوا در متمم چگونه است که توانسته آن را تا این سطح بالا بیاورد یک سئوال اساسی است که برای بسیاری می‌تواند راهگشا و کارساز باشد، اصولی که متمم در تدوین محتوا به کار می‌گیرد، شیوه‌اش در انتشار محتوا و ... نکاتی است که مانی اکبرپوری در موردش صحبت می‌کند. مانی که برگزارکننده و بینانگذار دورهمی‌های «اصل مطلب» است بعد از گذشت 13 دورهمی در چهاردهمین نوبت اصل مطلب خودش نیز به عنوان یکی از ارائه‌کنندگان حضور دارد که از جمله سوابق او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تحلیگر، ایده‌پرداز، مشاور و توسعه‌دهنده کسب‌و‌کار‌های محتوامحور
• مدیر محتوای بازاریابی تلویزیون اینترنتی آیو
• مدیر محتوای صوتی و موسیقی تلویزیون اینترنتی آی سیما
• مدیر محتوای بازاریابی نت‌برگ
• روزنامه‌نگار و عضو تحریریه‌های همشهری جوان، روزگار، قانون و ... .
• رتبه اول نویسندگی رادیویی جشنواره رادیویی جوانه سال 1393
• رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی در نوزدهمین جشنواره مطبوعات کشور سال 1391
• رتبه نخست یادداشت مطبوعاتی در جشنواره مطبوعاتی مرکز کشور در سال 1392
• رتبه نخست مصاحبه مطبوعاتی در جشنواره مطبوعاتی مرکز کشور در سال 1391

 

اشکان عاشوری

تجربه کاربری و محتوا در متمم

اشکان عاشوری سال‌ها به عنوان طراح گرافیک و بعد‌ها طراح تجربه و رابط کاربری با شرکت‌ها و روی پروژه‌های مختلف کار کرده و امروز یکی از اعضای تیم طراحی تجربه و رابط کاربری پلتفرم تاکسی اینترنتی تپ‌سی است که در اصل مطلب چهاردهم برای بررسی تجربه کاربری و تاثیر آن در محتوا در وب‌سایت «متمم» ما را همراهی می‌کند.

 

رویه ما در اصل مطلب‌ها حضور در شتابدهنده‌ها، فضاهای استارت‌آپی و مکان‌هایی از این دست بود اما این بار یک تغییر فضای جدی داده‌ایم و در خانه گفتمان شهر یا همان خانه وارطان میزبان شما هستیم تا در یک فضای جذاب و دوست‌داشتنی در فضایی که یکی از مشهور‌ترین معماران عصر پهلوی دوم ساخته است و اکنون میزبان جلسات مهمی در حوزه علوم انسانی است.

سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه‌ی بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حوزه‌های مختلف زمینه لازم به منظور کسب دانش برای علاقه‌مندان و تولید‌کنندگان محتوا فراهم آید.

 

اصل مطلب‌گویان

یاور مشیرفر
یاور مشیرفر
استراتژیست محتوا
محمد جعفری
محمد جعفری
طراح محصول
اشکان عاشوری
اشکان عاشوری
طراح رابط و تجربه کاربری
مانی اکبرپوری
مانی اکبرپوری
بازاریاب محتوا

صاحب مجلس

اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا
اصل مطلب | دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا

بهترین مسیر‌های دسترسی

چه‌طور راحت‌تر به اصل مطلب چهاردهم برسم؟
پیشنهاد ما به شما برای رسیدن به خانه وارطان استفاده از مترو است، دو ایستگاه مترو میدان ولیعصر و همچنین تئاتر شهر (چهارراه ولیعصر) فاصله تقریبا برابر و اندکی با خانه وارطان دارند اما اگر مایل هستید که با خودرو شخصی تشریف بیاورید در جریان باشید که این منطقه در محدوده طرح اصلی ترافیک است و برای حضور باید طرح بخرید. پلتفرم‌های اینترنتی تاکسی هم گزینه‌های خوبی هستند که با توجه با این که ترافیک زیادی در این محدوده به خاطر طرح ترافیک وجود ندارد و ساعت برگزاری جلسه هم در زمان طرح است راه آسانی برای رسیدن به خانه وارطان هستند، البته اگر دوست داشته باشید BRT راه‌آهن، پارک وی، تجریش هم گزینه مناسبی است.

برگزار‌کننده

آواتار

اصل مطلب | بازاریابی محتوایی و فراتر از آن

سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه‌ی بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی مح

رویداد های برگزارشده۱۲
  • شروع: سه‌شنبه ۲۷ فروردین ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۷ فروردین ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران میدان فلسطین، ابتدای طالقانی غربی، خانه گفتمان شهر (خانه وارطان)