رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

آموزش شبیه‌سازی دینامیک مولکولی

 • آنلاین
 • ۸۹۹,۰۰۰ تومان
 • کمپ بیوانفورماتیک
پنج‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

ششمین دوره طراحی محصول آکادمی یوزراکس

 • آنلاین
 • از ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
یک‌شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

دوره مقدماتی برنامه نویسی IOS

 • آنلاین
 • از ۱۱۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد
کاور
"گلوبال گیم‌جم 2021" در تاریخ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

گلوبال گیم‌جم چیست؟

 

حتما می‌دانید که رویداد گلوبال گیم‌جم، یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازی‌سازی بین‌المللی است که در آن هزاران بازی‌ساز از سراسر دنیا فرصت دارند تا در مدت زمان دو روز، در مورد یک موضوع واحد بازی بسازند.

 

امسال پنجمین سالی است که در آواگیمز افتخار برگزاری این رویداد را داریم؛ ما همواره تلاش کرده‌ایم بهترین فضا را در اختیار بازی‌سازان قرار دهیم تا دور هم جمع شوند و علاوه بر تجربه رقابت در این رویداد خلاقانه و پر هیجان جهانی، ساعاتی را به دور از شلوغی و حواشی روزمره خود، در کنار سایر فعالان حوزه بازی به خوشی و بازی‌سازی بگذرانند. به دلیل پاندمی کرونا رویداد امسال در اکثر نقاط دنیا از جمله سایت آواگیمز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

در سال‌های گذشته  بسیاری از بازی‌سازان موفق و مطرح کشور به این رویداد پیوستند و در کنار سایر تیم‌ها خود را به چالش کشیدند. امسال نیز به دلیل آنلاین بودن رویداد فرصت میزبانی بازی‌سازان بیشتری از سراسر ایران را خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم تا تجربه‌ای  به یادمانی برای شما از این رویداد بسازیم.

 

 

رویداد آنلاین گلوبال گیم‌جم آواگیمز چگونه برگزار می شود؟

با توجه به این که رویداد امسال آنلاین است بنابراین متاسفانه نمی‌توانیم مانند سال‌های گذشته میزبان شما در آواگیمز باشیم و تلاش کرده‌ایم رویداد را در یک پلتفرم آنلاین که امکانات مناسبی برای حضور تعداد زیادی شرکت‌کننده‌ داشته باشد برگزار کنیم. اطلاعات مربوط به نصب و حضور در پلتفرم رویداد بعد از ثبت نام برای شما ایمیل می‌شود.

علاوه بر آن برای حفظ پویایی رویداد و آشنایی با دیگر شرکت‌کننده‌ها، در پلتفرم رویداد بخش‌هایی برای تیم‌سازی، ایده‌پردازی، بازی‌های گروهی، گپ و گفت، جلسه دورهمی با بازی‌سازان موفق و همچنین مسابقه خواهیم داشت.

آواگیمز در چهارشنبه عصر ساعت ۱۸ به تاریخ هشتم بهمن ماه، در مراسمی به طور رسمی تم بین‌المللی امسال را در پلتفرم آنلاین اعلام خواهد کرد و از همان زمان رویداد بطور رسمی آغاز خواهد شد. دورهمی آنلاین ما در ساعت ۱۸ روز جمعه دهم بهمن تمام خواهد شد.

 

این رویداد چه تجربه‌ای را برای شرکت‌کنندگان به ارمغان خواهد آورد؟

این ۴۸ ساعت برای شما فرصت خوبی خواهد بود تا از فرایند معمول خود در بازی‌سازی فاصله بگیرید و فقط و فقط به خلاقیت و کامل کردن ایده فکر کنید. ممکن است در این مدت زمان، طرح پروژه جدیدی از بازی را پایه‌ریزی کنید؛ اما به طور کلی خروجی بازی گیم جم لزوما درآمدزا نخواهد بود یا جایی منتشر نخواهد شد.

در این رویداد قرار است با ایده و دیدگاهی جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌ خود را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند، مقایسه کنید.

چیزی که این رویداد را دوست‌داشتنی و جذاب می‌کند، این است که با وجود همه خبرهای بد در دنیا سعی می‌کنیم از هم انرژی بگیریم، با تیم‌های موفق بازی‌سازی از نزدیک آشنا شویم، تیم‌های جدید را بشناسیم، خارج از چارچوب فکری خود ایده‌پردازی کنیم، به عشق بازی‌سازی، دلگرم آینده بمانیم و از تجربه خود لذت ببریم!

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
افتتاحیه و اعلام تم جهانی رویداد۱۸:۰۰۱۹:۳۰

سوالات متداول

بعد از ثبت نام در ایمیلی تمام توضیحات مربوط به پلتفرم و نصب و راه اندازی آن برای شما ارسال می‌شود.
یکی از جذابیت‌های این رویداد این است که به صورت فرد ثبت‌نام کنید و در زمان برگزاری رویداد یاتیم تشکیل دهید یا به تیم‌های حاضر دیگر بپیوندید.
تم رویداد به صورت جهانی انتخاب خواهد شد و آواگیمز آن را در روز چهارشنبه هشتم بهمن ماه به شرکت‌کنندگان اعلام خواهد کرد
این رویداد برنده ندارد! هدف رویداد این است که با ایده و دیدگاهی جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌ خود را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند، مقایسه کنید.

ویدیو از آپارات

خلاصه‌ای از گلوبال گیم‌جم سال گذشته
برگزار‌کننده:
آواگیمز (Avagames)
۱۳۱۴
دنبال کننده
۳۱
کل رویدادها

بیشتر از ۲۰۰ نفر (۸۱%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.