شتابدهنده کدمیکس، ورودی تهران ۱۴۰۰
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ثبت نام اولیه، بررسی مدارک و درخواست ورود به شتابدهنده
این گزینه ثبت نام اولیه جهت بررسی مدارک و درخواست ورود شما به شتابدهنده است. پس از تهیه این بلیت، رزومه، پاسپورت و مدارکتان را به همراه یک پیغام صوتی کوتاه به شماره واتسپ زیر بفرستید: +436509677080
-
۲۰۰,۰۰۰ تومان
جلسه مشاوره حضوری - ۵۰ دقیقه
جلسه مشاوره حضوری در تهران (۵۰ دقیقه)
جلسه گفتگو و مشاوره حضوری در تهران و امکان انجام مصاحبه، امضای قرارداد و پرداخت هزینه ها. حد اکثر ظرفیت  : ۵ نفر (داوطلبان یا همراهان)
-
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
جلسه آنلاین: مشاوره، گفتگو، پرسش و پاسخ (حد اکثر  ۵۰ دقیقه)
جلسه گفتگو, مشاوره یا مصاحبه آنلاین به صورت ویدویی، قبل یا بعد از برگزاری رویداد، برای بررسی دقیق رزومه، موقعیت های شغلی مرتبط در اروپا، مصاحبه ورود به شتابدهنده. امکان دریافت فایل ویدویی جلسه وجود دارد. حد اکثر ظرفیت  : ۲ نفر (داوطلب + همراه)
-
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پرداخت قسط شتابدهنده - ۳۰ میلیون
این گزینه برای پرداخت قسط اول ورود به شتابدهنده کدمیکس میباشد که به صورت تقریبی معادل با ۱۰۰۰ یورو است. با توجه به نوسانات قیمت ارز، این مبلغ در زمان پرداخت به یورو تبدیل میشود، و در زمان پرداخت های بعدی یا پرداخت نهایی، هزینه بیشتر یا کمتر ان دقیقا محاسبه میشود.
-
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پرداخت قسط شتابدهنده - ۱۵ میلیون تومان
این گزینه برای پرداخت قسط اول ورود به شتابدهنده کدمیکس میباشد که به صورت تقریبی معادل با ۵۰۰ یورو است. با توجه به نوسانات قیمت ارز، این مبلغ در زمان پرداخت به یورو تبدیل میشود، و در زمان پرداخت های بعدی یا پرداخت نهایی، هزینه بیشتر یا کمتر ان دقیقا محاسبه میشود.
-
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸۹
دنبال کننده
۱۳
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

  کدمیکس یک موسسه توسعه تحقیقات و نوآوری است ، که یک چرخه نوآوری باز و کامل را در زمینه فناوریهای به کمک کامپیوتر ارائه می دهد. ولی مفهوم یک چرخه نوآوری باز و کامل چیست؟ یک تعریف خوب این است که : تحقیق تبدیل پول به دانش است. ولی نوآوری، تبدیل دانش به پول است. این چرخه با آموزش ، پیشرفت شغلی و سرمایه گذاری روی منابع شروع می شود و در جهت تحقیق و...

بیشتر از ۲۰ نفر (۷۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران - خیابان آفریقا

موقعیت جغرافیایی رویداد